- x
Evde kayıt nasıl yapılır?
26 Cevap26665 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

540 Mesaj
25 Kasım 2007; 15:53:02 

Bu konuda bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim evde şarkı kaydı nasıl yapabiliriz kaliteli bir şelkilde yada kaliteli birşeye yakın hangi programları tavsiye edersin ve ekipman olarak ne gerekir şarkı midlerini nerden bulabiliriz?

Dürüstlük en büyük erdemdir.
Sen verdikçe dost görünen çok olur. İste de gör, hepsi birden yok olur. Kendine yetmeyi öğren, tüm dünyanın malına gönlün tok olur...

3367 Mesaj
25 Kasım 2007; 16:03:35 

Bende Creative Media Source Player Var 5+1 İn Programlarından REC var Ona Basarak İstediğim Kadar Ses Kaydı Yapabiliyorum Ama Biraz Zor Oluyo

((--`Ðìśàррέàŕ Σàŕŧħ λłшàŷś Ŧűŕиiиĝ Ħàŕđ ´--))

1517 Mesaj
25 Kasım 2007; 23:04:05 

solea recorder adında bir ses kaydedici program var.yuksek kalitede ses kaydı yapabilirsin.ayrıca muzik duzenlemelerin icin de acid pro adlı programı öneririm.

"Yedi kapılı Teb şehrini kuran kim?
Kitaplar yalnız kralların adını yazar.
Yoksa kayaları taşıyan krallar mı?"
...
Bertold Brecht, "Okumuş Bir İşçi Soruyor"
(Türkçesi: A. Kadir)

540 Mesaj
26 Kasım 2007; 20:37:28 

bizim yapmak istediğimiz bir şakının muziğini üzerine kendimiz okuyup kayıt yapmak bunu en iyi ne şekilde yaparız birde müzüikle sözleri nasıl ayırabiliriz

Dürüstlük en büyük erdemdir.
Sen verdikçe dost görünen çok olur. İste de gör, hepsi birden yok olur. Kendine yetmeyi öğren, tüm dünyanın malına gönlün tok olur...

3367 Mesaj
26 Kasım 2007; 20:43:16 

quote:

Orjinalden alıntı: ninurta

bizim yapmak istediğimiz bir şakının muziğini üzerine kendimiz okuyup kayıt yapmak bunu en iyi ne şekilde yaparız birde müzüikle sözleri nasıl ayırabiliriz

Bende Onu Yapmak Çok İstiyorum Ama Bir Türlü Bulamadım

((--`Ðìśàррέàŕ Σàŕŧħ λłшàŷś Ŧűŕиiиĝ Ħàŕđ ´--))

12160 Mesaj
26 Kasım 2007; 20:44:38 

cubase adlı programla istediğin şeyi yapabilirsin. tam amatör yani ev kullanıcılarına göre

Mesa Engineering

3412 Mesaj
28 Kasım 2007; 17:40:18 

muzikle sesi biribirinden mukemmel sekilde ayiran bir program gelistirilmedi sanirim ev kullanicilari icin soyluyorum..
ama goldwave adli programla vocalin sesini cok asagilara alip kendin mikrofondan soylersen uzerini kapatmis olursun bayagi basarili benim bir kac kaydim var kuzu kuzu ya mesela sanki tarkan bana vokal
yapiyormus gibi oluyor cok guzel bir duygu bu tabi duyanlarda sasiriyorlar

251 Mesaj
3 Aralık 2007; 18:00:14 

Profesyonel anlamda FL Studio, Reason, CuBase programlarını kullanmanı öneririm...ama daha basit kullanımı kolay birşeyler isterseniz aşağıdaki programları tavsiye ederim,

Alt yapılara vokal yapabilirsiniz...Programa attığınız bir MP3ün üstüne sesinizi kayıt edin, isterseniz normal kayıt yapın...

Acoustica Mp Audio Mixer
Acoustica Mixcraft
Acid Pro

740 Mesaj
4 Aralık 2007; 19:54:06 

bugün mikrofon aldım. zaten stüdyoya gittiğim için arada(karaoke) hevesim vardı bende şarkıların vokallerini silip kendim söylemek istiyordum.virtual dj var bende şarkıyı ona aktarıp plugin lerden vocal remover ı aktif hale getiriyorum.goldwave de kullanmıştım ama bu daha başarılı geldi bana. hem virtual dj programının bi özelliği daha vocali silip o şekilde kaydedebiliyorsunuz hatta microfonu da devreye sokup şarkıyı söylüyorsunuz(hemde vocali silik şekilde) ve bu şekilde de kayıt edebiliyorsunuz. ben bile şaşırdım bu kadar kaliteli kayıt yapabileceğim aklıma gelmezdi. hatta sesimin güzel olduğunu gördüm yakında youtube a koyarsam video çekip şaşırmayın. sonuç olarak virtual dj'i kesinlikle dene derim(virtual dj 4.1 benimki...)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Aralık 2007; 19:57:50 

Ya bana da böyle birşey lazımdı.

Şu verdiğiniz programların ismine bir göz atayım ben

581 Mesaj
4 Aralık 2007; 21:14:54 

ses kayıt için " adobe aution ( yanlış yazmış olabilirim ) " bu program ayrıca müziği ile ses i ayaribilirsini fakat o kadar kaliteli ayıramazsınız... müzik yapmanız için "FL Studio" ve "Reason" öneririm tabi " FL studio " dan başlamanızı tavsiye ederim...

WuYang

2 Mesaj
4 Şubat 2009; 12:41:06 

yaa arkadaşlar bende mikrofon var beat yaptım söz yazdım ama yazdığım sözleri nasıl beat üzerine kaliteli bi şekilde kayıt yapcam, power mp3 recorder var ses kaydı iyi ama direk beat üstüne söyleyemiyorum yardım edin lütfen...

2 Mesaj
19 Mart 2010; 18:28:19 

EsSelamunAleykum Bilader Sen Beatı Nerden Yaptın Sole Bende Sana Yardımcı Olum Ses KAyıtta Olurmu Msne Aderim:gsli_murat.55@hotmail.com EKLE Burdan Konuşalım

2 Mesaj
19 Mart 2010; 18:30:39 

Al22 Sana Diyorum

3683 Mesaj
19 Mart 2010; 20:24:06 

O artık çok uzaklarda boşuna bekleme

When a man lies, he murders some part of the world
These are the pale deaths which men miscall their lives
All this I cannot bear to witness any longer
Cannot the kingdom of salvation take me home

325 Mesaj
2 Ağustos 2010; 23:28:16 

ne de güzel yazmışsın.

Google Chrome yerine Comodo Dragon Portable kullanın (hız-arayüz aynıdır).
Google Chrome sözleşme dahilinde kişisel verilerinizi çalmaktadır. Güvenliğiniz için derhal kaldırınız.

Google Android ve IOS (sözde işletim, özde fişletim sistemi) yazılımlı cihazlarda uygulama olsun-olmasın konum, ses kaydı, rehber-mesaj, resim vb diğer tüm kişisel verileriniz Google ve Apple sunucularına gönderilmektedir.. Android-IOS yazılımlı bir cihaz alarak sözleşmeyi kabul etmiş olursunuz. Google ve Apple, kötü amaçlar için kullanılmakta olan küresel şirketlerdirler. Yani Android ve IOS cihazlarınızdaki aklınıza gelebilecek tüm veriler casusluk amaçlı kullanılmak üzere Google-Apple 'a (ABD 'ye) gitmektedir, bilginize.

Tarayıcı: Mozilla Firefox ve tabanlılar, Comodo Dragon Portable.
Arama Motoru: startpage.com/tur ve duckduckgo.com

2067 Mesaj
3 Ağustos 2010; 11:52:48 

Mesajım bulunsun.

1913 Mesaj
3 Ağustos 2010; 12:10:36 

Şaşırtıcı, kimse Adobe Audition dememiş. Bu işlerde iyi sayılırım ve bu iş için en iyi program budur.

20 Mesaj
24 Eylül 2010; 12:39:40 

quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

bugün mikrofon aldım. zaten stüdyoya gittiğim için arada(karaoke) hevesim vardı bende şarkıların vokallerini silip kendim söylemek istiyordum.virtual dj var bende şarkıyı ona aktarıp plugin lerden vocal remover ı aktif hale getiriyorum.goldwave de kullanmıştım ama bu daha başarılı geldi bana. hem virtual dj programının bi özelliği daha vocali silip o şekilde kaydedebiliyorsunuz hatta microfonu da devreye sokup şarkıyı söylüyorsunuz(hemde vocali silik şekilde) ve bu şekilde de kayıt edebiliyorsunuz. ben bile şaşırdım bu kadar kaliteli kayıt yapabileceğim aklıma gelmezdi. hatta sesimin güzel olduğunu gördüm yakında youtube a koyarsam video çekip şaşırmayın. sonuç olarak virtual dj'i kesinlikle dene derim(virtual dj 4.1 benimki...)

Kardeş Virtual Dj i Bende Kullanıyorum PLUGİN Nerde

81 Mesaj
27 Şubat 2012; 22:37:21 

Yorumum BUlunsun

★Ellen Page Fan Club★

208 Mesaj
28 Şubat 2012; 8:36:21 

Merhaba,

Eğer müzik aletlerinden kayıt yapacaksan sana önerim CUBASE olacak. Ben firewire girişi ile gitar prosesörümü bilgisayarımın USB girişine bağlıyorum. 0 kayıp digital kayıt yapıyorum. hatta üzerine FL studio da bateri ve bass gitarda ekliyorum. Albüm kaydı gibi oluyor.

Renault Clio 4 ICON 1.5 Dci S&S
Ak Akça Kara Gün İçindir !!!

1 Mesaj
20 Kasım 2012; 20:15:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Ertugrul12

Profesyonel anlamda FL Studio, Reason, CuBase programlarını kullanmanı öneririm...ama daha basit kullanımı kolay birşeyler isterseniz aşağıdaki programları tavsiye ederim,

Alt yapılara vokal yapabilirsiniz...Programa attığınız bir MP3ün üstüne sesinizi kayıt edin, isterseniz normal kayıt yapın...

Acoustica Mp Audio Mixer
Acoustica Mixcraft
Acid Pro

'' Acoustica Mp Audio Mixer '' Programı nasıl kullanılıyor ? Çok acil lazım.

2845 Mesaj
22 Mayıs 2013; 3:45:19 

nasıl yaparız?

nereye gittiğini bilmiyorsan hangi yoldan gideceğinin önemi yok

149 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
The Mithrandir
22 Mayıs 2013; 17:23:07 

bizim stüdyo sahibi cubase kullanıyor,gayet temiz kayıtlar.. benim de sorularım olucak ;

elektro davulumdan pcye kayıt nasıl yapabilirim? midi kablo falan deniyo bi türlü anlıyamadım açık bi şekilde anlatıcak biri var mı

GameRanger ID : Mr.Sins

642 Mesaj
22 Mayıs 2013; 18:00:57 

Ben de elektro gitarı direk pcye bağlayıp kayıt yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim ? Takip

DONANIMHABER HALF-LİFE SERVER

Varsa şekliniz Crossfire'a bekleriz

People tell me that my personality is divided. I don't think so, but maybe it is.

2845 Mesaj
22 Mayıs 2013; 21:15:06 

en güzeli stüdyo kiralamak

nereye gittiğini bilmiyorsan hangi yoldan gideceğinin önemi yok

3442 Mesaj
22 Mayıs 2013; 21:36:43 

sesle muzigi ayirmak icin program soyleyin yeter bana kayit istemem bos muzigi acar kendim soylerim muthis olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

FORUMU BIRAKTIM.
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328