Şimdi Ara

Evde kayıt nasıl yapılır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
3
Favori
37.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konuda bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim evde şarkı kaydı nasıl yapabiliriz kaliteli bir şelkilde yada kaliteli birşeye yakın hangi programları tavsiye edersin ve ekipman olarak ne gerekir şarkı midlerini nerden bulabiliriz?

• Bende Creative Media Source Player Var 5+1 İn Programlarından REC var Ona Basarak İstediğim Kadar Ses Kaydı Yapabiliyorum Ama Biraz Zor Oluyo
  • solea recorder adında bir ses kaydedici program var.yuksek kalitede ses kaydı yapabilirsin.ayrıca muzik duzenlemelerin icin de acid pro adlı programı öneririm.
  • bizim yapmak istediğimiz bir şakının muziğini üzerine kendimiz okuyup kayıt yapmak bunu en iyi ne şekilde yaparız birde müzüikle sözleri nasıl ayırabiliriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ninurta

bizim yapmak istediğimiz bir şakının muziğini üzerine kendimiz okuyup kayıt yapmak bunu en iyi ne şekilde yaparız birde müzüikle sözleri nasıl ayırabiliriz

Bende Onu Yapmak Çok İstiyorum Ama Bir Türlü Bulamadım
  • cubase adlı programla istediğin şeyi yapabilirsin. tam amatör yani ev kullanıcılarına göre
  • muzikle sesi biribirinden mukemmel sekilde ayiran bir program gelistirilmedi sanirim ev kullanicilari icin soyluyorum..
    ama goldwave adli programla vocalin sesini cok asagilara alip kendin mikrofondan soylersen uzerini kapatmis olursun bayagi basarili benim bir kac kaydim var kuzu kuzu ya mesela sanki tarkan bana vokal
    yapiyormus gibi oluyor cok guzel bir duygu bu tabi duyanlarda sasiriyorlar
  • Profesyonel anlamda FL Studio, Reason, CuBase programlarını kullanmanı öneririm...ama daha basit kullanımı kolay birşeyler isterseniz aşağıdaki programları tavsiye ederim,

Alt yapılara vokal yapabilirsiniz...Programa attığınız bir MP3ün üstüne sesinizi kayıt edin, isterseniz normal kayıt yapın...

Acoustica Mp Audio Mixer
    Acoustica Mixcraft
    Acid Pro
  • bugün mikrofon aldım. zaten stüdyoya gittiğim için arada(karaoke) hevesim vardı bende şarkıların vokallerini silip kendim söylemek istiyordum.virtual dj var bende şarkıyı ona aktarıp plugin lerden vocal remover ı aktif hale getiriyorum.goldwave de kullanmıştım ama bu daha başarılı geldi bana. hem virtual dj programının bi özelliği daha vocali silip o şekilde kaydedebiliyorsunuz hatta microfonu da devreye sokup şarkıyı söylüyorsunuz(hemde vocali silik şekilde) ve bu şekilde de kayıt edebiliyorsunuz. ben bile şaşırdım bu kadar kaliteli kayıt yapabileceğim aklıma gelmezdi. hatta sesimin güzel olduğunu gördüm yakında youtube a koyarsam video çekip şaşırmayın. sonuç olarak virtual dj'i kesinlikle dene derim(virtual dj 4.1 benimki...)
  • Ya bana da böyle birşey lazımdı.

Şu verdiğiniz programların ismine bir göz atayım ben
  • ses kayıt için " adobe aution ( yanlış yazmış olabilirim ) " bu program ayrıca müziği ile ses i ayaribilirsini fakat o kadar kaliteli ayıramazsınız... müzik yapmanız için "FL Studio" ve "Reason" öneririm tabi " FL studio " dan başlamanızı tavsiye ederim...
  • yaa arkadaşlar bende mikrofon var beat yaptım söz yazdım ama yazdığım sözleri nasıl beat üzerine kaliteli bi şekilde kayıt yapcam, power mp3 recorder var ses kaydı iyi ama direk beat üstüne söyleyemiyorum yardım edin lütfen...
  • EsSelamunAleykum Bilader Sen Beatı Nerden Yaptın Sole Bende Sana Yardımcı Olum Ses KAyıtta Olurmu Msne Aderim:gsli_murat.55@hotmail.com EKLE Burdan Konuşalım
  • Al22 Sana Diyorum
  • O artık çok uzaklarda boşuna bekleme
  • ne de güzel yazmışsın.
  • Mesajım bulunsun.
  • Şaşırtıcı, kimse Adobe Audition dememiş. Bu işlerde iyi sayılırım ve bu iş için en iyi program budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

bugün mikrofon aldım. zaten stüdyoya gittiğim için arada(karaoke) hevesim vardı bende şarkıların vokallerini silip kendim söylemek istiyordum.virtual dj var bende şarkıyı ona aktarıp plugin lerden vocal remover ı aktif hale getiriyorum.goldwave de kullanmıştım ama bu daha başarılı geldi bana. hem virtual dj programının bi özelliği daha vocali silip o şekilde kaydedebiliyorsunuz hatta microfonu da devreye sokup şarkıyı söylüyorsunuz(hemde vocali silik şekilde) ve bu şekilde de kayıt edebiliyorsunuz. ben bile şaşırdım bu kadar kaliteli kayıt yapabileceğim aklıma gelmezdi. hatta sesimin güzel olduğunu gördüm yakında youtube a koyarsam video çekip şaşırmayın. sonuç olarak virtual dj'i kesinlikle dene derim(virtual dj 4.1 benimki...)

Kardeş Virtual Dj i Bende Kullanıyorum PLUGİN Nerde
  • Yorumum BUlunsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.