- x
Pasaportsuz hangi ülkelere gidebiliriz
36 Cevap12325 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

303 Mesaj
25 Kasım 2007; 13:45:59 

Pasaport alıcam yakın bi tarihde ve şu anda pasaportsuz hangi ülkelere gidebilirim yada pasaport alınca tatil amaçlı yurt dışına kolay çıkabilrmiyim?

bu konuda fikirleri olan paylaşabilirlermi?

1696 Mesaj
25 Kasım 2007; 13:48:50 

vizesiz dicektin heralde....

pasaportsuz sadece KKTC ye gidebilirsin o kadar....

867 Mesaj
25 Kasım 2007; 13:49:14 

quote:

Orjinalden alıntı: Qantas

vizesiz dicektin heralde....

pasaportsuz sadece KKTC ye gidebilirsin o kadar....

+Irak diyede biliyorum ama tam emin değilim.

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

235 Mesaj
25 Kasım 2007; 14:09:59 

Pasaportsuz ülke dışına çıkamazsın diye biliyorum ama vizesiz ülkeler aşağıda

Arnavutluk, Bahamalar, Barbados, Belize, Bolivya, Bosna Hersek, Dominika, Ekvador, El Salvador, Fas, Filipinler, Gambiya, Guatemala, Hırvatistan, Honduras, Hong Kong, Jamaika, Japonya, Kazakistan, KKTC, Kolombiya, Güney Kore, Kosta Rika, Makedonya, Maldivler, Malezya, Nikaragua, St. Lucia, San Marino, Singapur, Solomon Adaları, Sri Lanka, Svaziland, Şili, Tayland, Trinidad Tobago, Tunus, Tuvalu, Uruguay, Vatikan

14839 Mesaj
25 Kasım 2007; 14:10:32 

Net olarak biliyorum.

"Hong Kong" vize istemiyor.

Ne yapalım ? Burası Türkiye abicim !

> > < <

2340 Mesaj
25 Kasım 2007; 15:10:41 

Pasaportsuz kıbrısa dahi gidemessin

Davinci'nin şifresi soğanın cücüğünde saklı.

848 Mesaj
25 Kasım 2007; 15:14:46 

quote:

Orjinalden alıntı: maxx1903

Arnavutluk, Bahamalar, Barbados, Belize, Bolivya, Bosna Hersek, Dominika, Ekvador, El Salvador, Fas, Filipinler, Gambiya, Guatemala, Hırvatistan, Honduras, Hong Kong, Jamaika, Japonya, Kazakistan, KKTC, Kolombiya, Güney Kore, Kosta Rika, Makedonya, Maldivler, Malezya, Nikaragua, St. Lucia, San Marino, Singapur, Solomon Adaları, Sri Lanka, Svaziland, Şili, Tayland, Trinidad Tobago, Tunus, Tuvalu, Uruguay, Vatikan

hocam bu ülkelere nereden baktığını söylermisin?

NE ÜLKE AMA ;Cumhuriyetle yönetilen ama Cumhuriyet bayramı kutlanmayan...Hergün Şehit...Hergün trafik kazası…. Her 10 yılda bir büyük ölçekli deprem yaşayan ama hala tedbir üretemeyen…Eğitime en fazla parayı ayıran 9’ncu ülke ama eğitimde dünyada 70’inci sırada…Dünyada en çok tv izleyen ikinci ülke..Futbolu Şikeli...Sınavı Şaibeli...İnterneti Yasaklı...Gazetecisi Tutuklu...Mizahı Sansürlü...Benzini Kazık...Vergisi Tavan...Maaşları taban..Paşa'ları İçerde...Teröristi Dışarda...Politikacısı zengin, seçmeni fakir...Tarım ülkesi ama eti, şekeri dışarıdan alan… Sloganı Durmak Yok Yola Devam..!!!

7541 Mesaj
25 Kasım 2007; 15:17:09 

quote:

andorra var birde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 25 Kasım 2007; 15:17:10 >

/2011 Polo 1.4 85 PS Comfortline Manuel/
/GIGABYTE - EP45-DS3R - @1333FSB/
/Kingston HyperX 4x1GB 1066MHz CL5 1.98v (D2/1GN)/
/OCZ Vertex 450 128GB SSD/Seagate 500GB-32MB 7200.11 SD1A/WD Caviar Blue 500GB-16MB AAKS/Freecom 500GB External/ Seagate Expansion 500GB External/LG 22x DVD-RW/
/GIGABYTE - GZ-X6 460W/
/HP S2331 23" DVI-D/Philips A 5.100 - 5+1 Home-Theater System 80W @2002/Sennheiser HD407/

857 Mesaj
25 Kasım 2007; 16:25:58 

Pasaportsuz değil vizesiz olacak , bir arkadaş cevap vermiş ona da ... Sanırım Emniyet'in sitede vardı o bilgi...

2616 Mesaj
25 Kasım 2007; 16:28:28 

kaça patlar bu bize

700 Mesaj
25 Kasım 2007; 16:31:37 

quote:

Orjinalden alıntı: Always0007

Pasaportsuz kıbrısa dahi gidemessin

nasıl yav,kıbrısa giderkende mi pasaport soruluyor

Rodrigo Palacio

303 Mesaj
25 Kasım 2007; 16:35:07 

pasaport aldım diyelim tatil amaçla istediğim zaman 1 aylığına tatile filan gidebilirmiyim?

şu anda öğrenciyim pasaport alabilirmiyim

5740 Mesaj
25 Kasım 2007; 16:37:45 

Kıbrıs için pasoport istenmedigini biliyorum ama gitmedigim için birşey diyemeyecem.

Chi of love

21269 Mesaj
25 Kasım 2007; 16:40:43 

Artık KKTC bile pasaportsuz almıyor.
Kimlik gibi şart pasaport almak.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

262 Mesaj
25 Kasım 2007; 16:42:32 

ne zaman çıktı bu kktc ye pasaportla giriş ben iki sene önce pasaportsuz aldığını biliyorum ama...

908 Mesaj
25 Kasım 2007; 16:45:26 

Sadece kktcye gelebilirsin.

1617 Mesaj
25 Kasım 2007; 16:47:12 

kktc ye pasaport olmadan giriş yapılıyor. sadece kimlik kartı yeterli.
çıkışta bir kağıt doldurulur giriş çıkışlarda onaylatılır ve Tr ye dönüşte o kağıt gümrükte kalır.

235 Mesaj
25 Kasım 2007; 16:52:33 

quote:

Orjinalden alıntı: pisiko__

buradan
http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=225763

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxx1903 -- 25 Kasım 2007; 16:52:57 >

848 Mesaj
25 Kasım 2007; 17:13:25 

quote:

buradan
http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=225763

teşekkür ederim

NE ÜLKE AMA ;Cumhuriyetle yönetilen ama Cumhuriyet bayramı kutlanmayan...Hergün Şehit...Hergün trafik kazası…. Her 10 yılda bir büyük ölçekli deprem yaşayan ama hala tedbir üretemeyen…Eğitime en fazla parayı ayıran 9’ncu ülke ama eğitimde dünyada 70’inci sırada…Dünyada en çok tv izleyen ikinci ülke..Futbolu Şikeli...Sınavı Şaibeli...İnterneti Yasaklı...Gazetecisi Tutuklu...Mizahı Sansürlü...Benzini Kazık...Vergisi Tavan...Maaşları taban..Paşa'ları İçerde...Teröristi Dışarda...Politikacısı zengin, seçmeni fakir...Tarım ülkesi ama eti, şekeri dışarıdan alan… Sloganı Durmak Yok Yola Devam..!!!

670 Mesaj
25 Kasım 2007; 19:48:32 

Öğrenciysen pasaportu ücretsiz alabilirsin ama sanırım gitme amacın eğitim olmalı. Yoksa parayı pastırıp sende pasaport alabilirisin. Ben bu yaz eğitim amaçlı gideceğim için para ödemiyorum ve Çarşambe günüde emniyette randevum var, pasaportumu alacağım.
quote:

Orjinalden alıntı: FREE-4
pasaport aldım diyelim tatil amaçla istediğim zaman 1 aylığına tatile filan gidebilirmiyim?
şu anda öğrenciyim pasaport alabilirmiyim

Dear Resident,
The time we spent together however long it was meant the world to me. I would love to see you again, but unfortunately, I cannot. You see, I am a ghost. I can't only materialize once every decade on the anniversary of my death. I chose to spend my one day among the living with you, sweet... Resident. Perhaps we will meet again in another decade, provided you keep your figure.
Until then, all my love from the beyond,
Barney

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Kasım 2007; 19:57:34 

quote:

anam ülkelere bak süper süper

65 Mesaj
25 Kasım 2007; 20:08:55 

quote:

Orjinalden alıntı: Rosenrot

Öğrenciysen pasaportu ücretsiz alabilirsin ama sanırım gitme amacın eğitim olmalı. Yoksa parayı pastırıp sende pasaport alabilirisin. Ben bu yaz eğitim amaçlı gideceğim için para ödemiyorum ve Çarşambe günüde emniyette randevum var, pasaportumu alacağım.

öğrenciysen pasaport alabilirsin ücetsiz olarrak pasaport parasını okul öder ama okul müdürü ile aranın iyi olması lazım aksi halde parasını sen verirsin....

bazı ülkelere hemen gidemiyosun vize istemeseler bile uğraştırıyolar neden niçin gidiyosun gibi sorularla karşılaşıyon...

şimdiden kolay gellsin...

Daahi.Com

4898 Mesaj
25 Kasım 2007; 20:13:16 

quote:

Orjinalden alıntı: NuTeRX

+Irak diyede biliyorum ama tam emin değilim.

hayır ıraka da pasaportla giriliyor

303 Mesaj
25 Kasım 2007; 20:15:33 

teşekkürler herkese

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Kasım 2007; 20:19:01 

quote:

Arjantin'i de ekle

1633 Mesaj
25 Kasım 2007; 20:19:08 

kıbrıs a pasaport istemiyorlar ben bu yaz gittim ama kücük bir kağıt veriyorlar damga vuruyorlar o senin pasaport un oluyor dönüşte onla dönüyorsun

Kuş gibi uçmaksa özgür olmak , biz ruhumuzu kuş yapar yine uçarız....
İstikbal Göklerdedir Göklerdeki Hava Aracı Senin Elinde....

1153 Mesaj
25 Kasım 2007; 20:31:34 

quote:

Orjinalden alıntı: AnarcheeR

Arjantin'i de ekle

Ermeni soykırımı yasasını meclisinden 5 kez geçiren ve 5 ide kabul gören bir ülkenin Türkiye ye vize uygulamaması eğer verdiğin bilgi doğruysa gerçekten ilginç

4279 Mesaj
25 Kasım 2007; 20:33:00 

ewt aynısı, bu yaz gittim, pasaport istenmiyor, ufak bi kağıt veriyolar doldurum, sanırsam kaybetmemek gerek, kaybetmediğim için çıkışta ne sorunlar yaşanır bilmiyorum

Intel Q6600 --- ASUS P5Q-Pro
Sparkle SF-PX88GT512D3-HP --- Corsair Dominator 2x2gb DDR2 1066mhz
Logitech MOMO Racing + Logitech Dual Action
Coolermaster RC-690 --- Samsung HD321KJ
Samsung S3 mini --- iPad 16gb --- PSP 1001 --- iPod nano 6g 8gb
Canon 550D + 18-55MM IS + 50mm 1.8f + 55-250mm IS-II

1256 Mesaj
25 Kasım 2007; 20:35:31 

Kıbrıs'a gitmek ne mal olur 1-2 haftalıgına? bir de yazın turla yurtdışına gidebilirim.Önerebileceğiniz tur acentası veya ülke var mı?

3685 Mesaj
25 Kasım 2007; 21:31:50 

Vatikan biraz anlamsız olmuş vatikan sembolik bir devlet ve italyada mecburen ab vizesi lazım düşüncede vizesiz ama gerçkte vizeli

848 Mesaj
25 Kasım 2007; 21:35:44 

quote:

Orjinalden alıntı: oktayd

hocam ben başka birşeye bakmak için sormuştum

67 Mesaj
25 Kasım 2007; 23:17:15 

japonya cokmu pahalı acaba gidsek iyi olur aslında vize sorun degilse

Vatan imar istiyor, zenginlik ve refah istiyor, bilim ve ustalık, yüksek uygarlık, hür düşünce ve hür yaşayış istiyor.
Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
Bu memleket tarihte Türk'tü, bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

(-C-İT--FF-ROHFF-Sniper-)

848 Mesaj
25 Kasım 2007; 23:26:33 

quote:

Orjinalden alıntı: ZuCcaCiYeCi

japonya cokmu pahalı acaba gidsek iyi olur aslında vize sorun degilse

hocam uçak bileti thy'de gidiş dönüş endüşük 1.594ytl en yüksek 1.863ytl gerisini sen hesapla

3986 Mesaj
26 Kasım 2007; 0:02:16 

türkiyede kalabilirsin

öğrenciysen wat yaz arat ve 3 ayını amerikada geçir

67 Mesaj
26 Kasım 2007; 0:06:02 

quote:

hocam uçak bileti thy'de gidiş dönüş endüşük 1.594ytl en yüksek 1.863ytl gerisini sen hesapla

bu paraya japonlar gelir

Vatan imar istiyor, zenginlik ve refah istiyor, bilim ve ustalık, yüksek uygarlık, hür düşünce ve hür yaşayış istiyor.
Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
Bu memleket tarihte Türk'tü, bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

(-C-İT--FF-ROHFF-Sniper-)

670 Mesaj
27 Kasım 2007; 23:22:13 

Arkadaşlar, ben pasaportu ücretsiz biliyorum ama şimdi okuldan verilen kağıda göre sadece benim yurtdışına çıkış harcım karşılancak acaba pasaport defter parsını kendim mi ödeyeceğim?
http://www.ankara.pol.tr/?id=102
quote:

Orjinalden alıntı: Rosenrot

Dear Resident,
The time we spent together however long it was meant the world to me. I would love to see you again, but unfortunately, I cannot. You see, I am a ghost. I can't only materialize once every decade on the anniversary of my death. I chose to spend my one day among the living with you, sweet... Resident. Perhaps we will meet again in another decade, provided you keep your figure.
Until then, all my love from the beyond,
Barney

558 Mesaj
14 Kasım 2013; 20:51:51 

quote:

Orijinalden alıntı: oktayd

para çoksa tatil ülkeleri.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Pasaportsuz hangi ülkelere gidebiliriz
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.484