Şimdi Ara

## Biostar'ın AMD Phenom Destekli Anakartları ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Biostar'ın AMD Phenom Destekli Anakartları ##

AMD işlemciler için hazırladığı anakartları ile son dönemin popüler üreticilerinden biri olan ve ülkemizde de ciddi bir kullanıcı kitlesi bulunan Biostar da AMD'nin yeni nesil Phenom işlemcilerine destek veren anakartlarını açıkladı. Firmanın anakartlarından TA770 A2+ zaten doğal olarak Phenom desteği sunmakta. Zira anakartın üzerinde AMD'nin yeni nesil 770 yonga seti yer alıyor. Firmanın Nvidia yonga setli diğer anakartları da soket AM2+ desteği sunmakta. Bilindiği gibi AMD'nin soket AM2+ formundaki yeni nesil Phenom işlemcileri geriye dönük olarak soket AM2 formundaki anakartlar ile çalışabiliyor her ne kadar HT 3.0 handikapı olsa bile. Biostar da AMD'nin Phenom işlemcilerine destek veren soket AM2+ formundaki anakartlarını açıkladı. Listedeki anakartları yine tabloda verilen BIOS güncellemeleri ile güncellenerek Phenom uyumlu hale getirilebilir.

Detaylı bilgi için;
    http://www.biostar.com.tw/app/en-us/t-series/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 23 Kasım 2007; 14:10:16 >

• Aslında tek tek şu marka model destekliyor demek yerine. Komple bir konu açılabilir. zaten hepsi destekliyor gibi. Nforce serisi çipsetler zaten sorunsuz. Amd çipsetlilerde destekliyor.
  • Ne zaman gerçek Phenom ankartlarını göreceğiz Fx

Sadece Biostar dan bahsetmiyorum.Genel olarak yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: forious

Ne zaman gerçek Phenom ankartlarını göreceğiz Fx

Sadece Biostar dan bahsetmiyorum.Genel olarak yani

+1. Ben fx yonga setli anakartla phenom işlemci ile beraber bir video inceleme bekliyom.
  • phenom destekleyen eski kartların yerine artık 700 serisi çipsetleri kullanan yeni anakartlar gelsede x2 leri onlarla kullansak. bana gına geldi odayı ısıtan nforce çipsetlerden, 770 çipsetli anakartlar bian önce girse stoklara bolca
  • Kartım tf560 a2+ ve ht 3.0 desteği olduğunu sanmıyorum çünkü 1-2 aydır satılıyor zaten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Paecon

Kartım tf560 a2+ ve ht 3.0 desteği olduğunu sanmıyorum çünkü 1-2 aydır satılıyor zaten.

ht 2.0, bios güncellemesi var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Paecon

Kartım tf560 a2+ ve ht 3.0 desteği olduğunu sanmıyorum çünkü 1-2 aydır satılıyor zaten.

zaten bios güncellemesi ile ht 3.0 gelmiyo sadece işlemciyi anakarta taktığın zaman tanıması ve düzgün çalışmasını sağlıyo.

yoksa am2+ nin getirdiği hiçbir özelliği şu anki am2 anakartlara kullanamıyoruz malesef.

bizim nforece4-4x lere öle bi destek gelecekmi bakalım, hiç bi ümidim yok ama bakıcaz.

başka masraf yapmadan phenom 9500 taksak hiç fena olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.