Şimdi Ara

## 1500$'lık Klavye'nin Kutusu da Hazır ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## 1500$'lık Klavye'nin Kutusu da Hazır ##

Rus tasarım stüdyosu olan Art Lebedev'in uzunca bir süredir üzerinde çalıtığı Optimus Maximus'da artık sona yaklaşılıyor. Yaşanan bir takım sorunlardan dolayı gündeme gelen bazı ertelemelerin ardından yeni klavye kısa bir süre içerisinde kullanıcılar ile buluşmaya başlayacak. Özellikle sahip olduğu OLED teknolojisi ve programlanabilir tuşları ile dikkat çeken Optimus Maximus pek tabi 1500$'lık etiket fiyatı ile de alanın en pahalılarından biri olarak öne çıkıyor. Tasarım stüdyosu Art Lebedev yaptığı işten emin ve stüdyo yüksek fiyatına rağmen klavyeleri satacağından emin zira hazırlanmakta olan ilk partinin tamamen satıldığı da söyleniyor. Son olarak Optimus Maximus'un kutusu da ortaya çıktı. Kutu tasarımında özellikle beyaz arka plan ve kullanılan renk tonları bize Apple'ı da hatırlatmıyor değil.

• 15.00 dolar pekte ucuzmuş.Hemen bir tane sipariş edelim.
  • haber için tşkler

çok güzel bir klavye ama fiyatı hiç tatminkar değil
  • 1500 dolarmı ne oluyoruz yaa OLED değil isterse OOOOLED olsun yerinde kalsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: sorceress

15.00 dolar pekte ucuzmuş.Hemen bir tane sipariş edelim.

1.500 $ , 15.00 $ değil...
  • Şimdi bunun tuşlarının hepsi aslında ufak OLED ekrancıklar değil mi? Yani istediğin şekli alabiliyorlar ta ki istediğin tip klavye olabilsin? Değil mi? Yoksa 1500$ nasıl verilir buna...
  • Bi de merak ettiğim nokta şu, ben pc başında içecek tüketirim, bildiğim çoğu kişi de yapar, en azından çay içer, kahve içer. Her yıl 4-5 kez en az bir kaza olur, klavyenin üzerine dökülür meşrubat, sonra klavye vaktinde fişten çekmez ve sonra temizlemezseniz attaa. Bu klavyeyi kullanmamak kalp sağlığı açısından da daha iyi kanımca. Gerçi alan Türk olursa kumanda gibi poşete geçirir öyle kullanır artık
  • Bence koca bir bomba ilk partiyi satmışlarmışda mış mış. İlk parti 3 tanedir allah bilir arap şeyhleri almıştır.
    Gerçi amerikada zevzek çok ipod u bukadar moda yapan adamlar bunuda alır.
    Bunu türkiyeye getirsinler 20 tane satsın ben adımı değiştiriyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: saidakkas

Şimdi bunun tuşlarının hepsi aslında ufak OLED ekrancıklar değil mi? Yani istediğin şekli alabiliyorlar ta ki istediğin tip klavye olabilsin? Değil mi? Yoksa 1500$ nasıl verilir buna...

Evet, örneğin Internet Explorer için özelleştirdiğin tuşa IE logosu atayabiliyorsun.
  • acaba kahvede yapıyor mu ?
  • HAyalimdeki sistemin parası bu kalsın
  • Haber için teşekkürler fx57. OLED ve SED üretimin teknolojisi ne yazıkki şuanlik üretim maliyeti fazla. Tabiki bu 1500$ ın özrü değil. Klavye son derece şık olmuş. Kaç kişi 1500$lık bi sisteme bi klavye tercijh eder bilemiyorum. Belki de zenginin malı züğürdün çenesini yoruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albatros83 -- 23 Kasım 2007; 14:56:01 >
  • Bunun üzerine su,kahve dökülse baya bi üzer adamı bee
  • Fiyatı çok abartmışlar..
  • Haber için teşekkürler. Başkalarını bilmem ama bana göre fiyatı uçuk olduğu için gereksiz gibi bakıyorum.
  • Benim çalıştığım şirketinmüdürü çok beğenmişti bunu
  • şimdilik fiyat uçuk olsada üretici çoğalırsa alınabilir bir duruma gelir belkide, kim kullanmak istemezki böyle birşey, ama oyunlarda sakin olmak lazım benim klavyenin altına japon sürmek zorunda kaldım fifa yaparken kırıldı yediğim golde klavyenin hatası büyüktü , bende nat-kavt ettim kendisini, bu olsa yapamam tabi o açıdan kötü..
  • Bu fiyata ancak enayiler alır bu klavyeyi yanlış mıyım?
  • arkadaşlar bu klavyenin Türkiye ye distibitör tarafından getirilişi 750~$ civarında %100 karla getiriyorlar belkide daha fazla.
  • Elimin altında ne olduğunu bildikten sonra, ben onu sokacağım şekli de bilirim...
    Uçuk bir fiyat bu...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.