Şimdi Ara

## GeForce 8800GT İçin Forceware 169.12 Beta ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## GeForce 8800GT İçin Forceware 169.12 Beta ##

ATi'nin Catalyst 7.11 sürücüsünü yayınlamasının hemen ardından Nvidia tarafında da yeni bir sürücü haberi geldi. Zira sadece Windows Vista kullanıcıları için Forceware 169.12 sürücüleri yayınlandı. Crysis için de önerilen yeni sürücü performans iyileştirmelerinden ziyade GeForce 8800GT'de görülen uyku/hazırda bekleme sorunu düzeltiyor. Tabi yeni BETA sürücünün GeForce 6, 7 ve 8 serisini desteklediğini de belirtelim.

Nvidia Forceware 169.12 Beta'yı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 22 Kasım 2007; 22:18:06 >

• vay be bir zamanlar bana deniyordu tum incelemeleri tek konuda birlestir diye ama 2 gundur mevcut konulara ek olarak ayni konular aciliyor
  • uyku/hazırda bekleme sorunu nedir ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeOfFuture

vay be bir zamanlar bana deniyordu tum incelemeleri tek konuda birlestir diye ama 2 gundur mevcut konulara ek olarak ayni konular aciliyor

Ne demek istediğini biraz daha açabilir misin ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

quote:

vay be bir zamanlar bana deniyordu tum incelemeleri tek konuda birlestir diye ama 2 gundur mevcut konulara ek olarak ayni konular aciliyor

karışmak gibi olmasın ama bunu demek istedi galiba

http://forum.donanimhaber.com/m_19196901/tm.htm

• quote:

Orjinalden alıntı: aslan22

quote:

quote:

karışmak gibi olmasın ama bunu demek istedi galiba

http://forum.donanimhaber.com/m_19196901/tm.htm

Konunun farkındayım ama zaman zaman bu gibi çakışmalar olabilir fakat bizim açtığımız konuların ana sayfa gösterimleri vardır. Durumu anlamak yerine anında tavırlı mesaj atmak ise aklı selim insanlara yakışan bir yaklaşım değil.

• Haber için teşekkürler fx57. Hem nvidia hem de ati sürücülerde sürekli güncellemeler çıkarıyor şuan. İnşallah hassasiyetleri devam eder. Yazlılım donanım hızına göre (haklı yanlarıda var ama) yavaş ilerliyor.
  • quote:

Konunun farkındayım ama zaman zaman bu gibi çakışmalar olabilir fakat bizim açtığımız konuların ana sayfa gösterimleri vardır. Durumu anlamak yerine anında tavırlı mesaj atmak ise aklı selim insanlara yakışan bir yaklaşım değil.

oda zaten pek o dediğin niteliği taşımıyor

msn pls.
  • niye xp için çıkmamışki
  • sanırım xp de oyun modlansa bile gayet akıcı çalıştığı için sadece vistaya sürücü cıkarttılar:):)
  • uyku/hazırda bekleme nedir açıklarmısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskober -- 22 Kasım 2007; 17:01:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: iskober

uyku/hazırda bekleme nedir açıklarmısınız

Sistemini yeni kurduğunda ekran kartı driverini yüklemeden sistemi kapat bölümüne geldiğinde çıkan üç button var ya orada
    hazırda beklet
    yeniden başlat
    kapat

ekran kartı driverini yüklemediğinde hazırda beklet yapamıyorsun.sanırım onunla ilgili bir sorun olsa gerek.
  • oo cok ıyı oldu..
  • betada genelde çok problem oluyor acaba bunda da var mıdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batuist

betada genelde çok problem oluyor acaba bunda da var mıdır

beta 169.09 var xp kullanıyorum. sorun yok. sorunları bile düzeltiyor tavsiye.
  • ATI de NVİDEA da bu sürüçü günçelemelerini ayda bir yapıp durumlarını kurtarmaya mı çalışıyorlar.
  • teşekkürler...

siz olmasanız baya uzak kalacağız yeni gelişmelerden
  • 8800 GT elime geçer geçmez yüklerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogulcanozugenc

quote:

Orjinalden alıntı: Batuist

betada genelde çok problem oluyor acaba bunda da var mıdır

beta 169.09 var xp kullanıyorum. sorun yok. sorunları bile düzeltiyor tavsiye.

arkadaşa katılıyorum aynı beta sürücüyü bende yükledim oyunlarda ekarn kartı sapıtıyodu özellikle crysiste ekranda kocaman bişi çıkıyodu gitmiyodu bu sürücüyü yükledim herşey yoluna girdi mis gibi oldu yanibende tavsiye ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.