Şimdi Ara

PEUGEOT 307 LERİN 5 Lİ CD LERİNİ GARANTİLİ TAMİR YAPIYORUM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
3
Favori
56.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    peugeot 307 lerın 5 li cd lerını garantılı tamir yapıyorum
    BOSCH .BLAUPUNKT ,CLARİON yetkili serivisiyim problemı olan arkadaşlar benle kontak kurabilir

iyi günler

mail: ahmetusta61@hotmail.com

iş tel:0216.389.70.12 kartal istanbul

Blaupunkt ıdca-09 cd çalarları klasık arızaları

1:cd alıp vermiyor kenar kırmızı ışıkları yanıp sönüyor
    2: cd alıp veriyor cd 1 yazıyor birmüddet sonra radioya geçiyor
    3: cd alıyor çıkarmıyor
    4: cd çıkarmıyor tır tır ses veriyor
    5: üstdeki teyp altakı cd tanımıyor
    6: cd çalışıyor arasıra kenar ışıkları yapık sonduruyor

yukardaki arızalar klasık arızalardır ben servis olarak devamlı yaptığım arızalar
     PEUGEOT 307 LERİN 5 Lİ CD LERİNİ GARANTİLİ TAMİR  YAPIYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locked13 -- 21 Ağustos 2015; 10:35:31 >

• bozukluk değilde, bende creative zen touch var. şu an kaset adaptörü aracılığıyla arabanın kasetçalarına takıp dinliyorum. fakat çok kablo karmaşı oluyor.. sorum şu: ara kabloyla bunu blaupunkt müzik sisteminin varsa aux girişine bağlayabilirmiyiz? maliyet ne olur?
  • tamir değil de bir sorum olacak.
    bizdeki 2004 modeldeki cd çalar sadece track çalıyor, mp3 çalmıyor.
    buraya bir mp3 çalar alsak direksiyon kumandasına bağlama şansı var mı?
    yani direksiyondaki kumandanın iptal olmasını istemiyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gligaMesH

bozukluk değilde, bende creative zen touch var. şu an kaset adaptörü aracılığıyla arabanın kasetçalarına takıp dinliyorum. fakat çok kablo karmaşı oluyor.. sorum şu: ara kabloyla bunu blaupunkt müzik sisteminin varsa aux girişine bağlayabilirmiyiz? maliyet ne olur?

merhaba
    arabanın orjınal cıhazlarının aux grişi malesefe yok onuniçin bağlıyamazsınız
    ancak orjınal cıhazı geğiştirırsenız olur oazmanda problem şu olacak sizin aracın d.kumnadası çalışmıyacak
    iyi günler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Climanjaro

tamir değil de bir sorum olacak.
    bizdeki 2004 modeldeki cd çalar sadece track çalıyor, mp3 çalmıyor.
    buraya bir mp3 çalar alsak direksiyon kumandasına bağlama şansı var mı?
    yani direksiyondaki kumandanın iptal olmasını istemiyoruz.

selam
    malesef sonradan taktıracağınız cd mp3 çalarlar arabanın d.kumandasıın kontrol yapmaz

iyi günler
  • çok sorun çıkardığı içinmi böyle bir konu açtın bilmiyorum ama benim arabamın (307) 5 li cd changeri bozuk. bozuk para sıkışmış içine serviste öle dediler ama çok para istediler kaldı. İZMİR
  • quote:

Orjinalden alıntı: efecs

çok sorun çıkardığı içinmi böyle bir konu açtın bilmiyorum ama benim arabamın (307) 5 li cd changeri bozuk. bozuk para sıkışmış içine serviste öle dediler ama çok para istediler kaldı. İZMİR

yetkili pejo servisleri çok para ister, bu arkadaş gibi blaupunkt servislerine götürürseniz daha makul bir fiyata hallolur kanısındayım..
  • garanti kapsamı dışında yetkili peugeot servislerinden mümkün olduğunca uzak durunuz...tecrübe ile sabittir :)

ekleme: bozuk para sıkışmış ne demek yaa :)
    hani düğünlerde damat tarafından para koparmak için esprisi yapılır ya "para sıkışmış açılmıyo vs vs" aynı ona benziyo
  • Arkadaşlar;
    2008 model bir Peugeot 307 1.6 Premium Otomaik vites aldım. Yurtdışındayım henüz kullanamadım, araba şimdi kapının önünde yatıyor:) Araçta "Direksiyondan kumanda kollu Radyo-CD çalar (Tek CD)" ve "Ön konsolda 5'li CD değişltirici" var. Forumdaki yazılardan anladığım kadarıyla mp3 çalmıyor. Yetkili satıcıya sordum CD çalar mp3 çalıyor dedi. Cd changer ise audio track çalıyor dedi. Yine de emin olamadım. En son modellerde mp3 çalma özelliği var mı? Niye denemiyorsun diye sormayın lütfen araba kapının önünde yatıyor, eşim de kullanamıyor henüz.:)
    Cevap verebilirseniz sevinirim.
    Teşekkürler...
  • hayirli olsun
    benim durumum da ana benziyor

bende aracimi kullanamiyorum 10 gundur
    bahcede yatiyor branda altinda

edit:
    bendeki 5 li cd degistirici bir sekilde yerinden cikarilmis ve duzgun takilmamis gibi
    bir kosesinde aciklik var
    eski sahibinin notlarinda calismadigi ama serviste duzeltildigi yaziyor.
    acaba yerine oturtmak icin ne yapabilirim.

delikleri var koselerinde kendim halledebilir miyim
    calismasinda bir sorun yok
    sadece eski yada hafif cizik cd leri okumakta nazlaniyor
    bir kac defa cikarip takmak gerekiyor.

ama kolonlarimdan cok sikayetciyim
    ilk firsatta degistirecegim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C8FEE75E -- 31 Mart 2008; 21:05:22 >
  • Yeriniz nerde?
    benimkide arızalı kaça tamir edersiniz?
  • ??
  • belki faydası olurmu bilmiom ama sanırım waw yada farklı bi formattaki müzikleri de çalabilio
  • Bende de 307 var ve benimde cd changer calışmıyor. Cd yi alıyor okumaya calışıyor sonra radyoya geciyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: haluksengul

Yeriniz nerde?
    benimkide arızalı kaça tamir edersiniz?

merhaba
    buara bayağı yoğunum bakamdım bu foruma,
    benım işyerim KARTAL İSTANBULDA

iyi günler
  • 2.el 5li cd çalar varmı fiyatları nedir ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: HaDeS

2.el 5li cd çalar varmı fiyatları nedir ?

merhaba
    malesef 2 el cıhaz bızde yok bız sadece tamır yetkılı servısıyız
    iyi günler
  • Merhaba,
    benim aracımda benim bilgisayarda hazırladığım audio cd'leri çalmıyor. orjinal cd'leri çalıyor sadece.
    bu sorunu gidermenin bir yontemi var mı ? nasıl kendi hazırladığım audio cd'leri arabamda dinleyebilirim ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: speranza81

Merhaba,
    benim aracımda benim bilgisayarda hazırladığım audio cd'leri çalmıyor. orjinal cd'leri çalıyor sadece.
    bu sorunu gidermenin bir yontemi var mı ? nasıl kendi hazırladığım audio cd'leri arabamda dinleyebilirim ?

merhaba
    bazı cd çalarlar sadece orjinal cd leri çalarlar ama size tavsiyem cd yazım yaparken en düşük hızda yazdırın ozaman okuyabılır

iyi günler
  • merhaba.ben aracıma double din taktım,aracın teybi ve 5'li cd çaları boşa çıktı.5 li cd çaları satmak istesem kaça gider.bildiğim kadarıyla servis yenisine 800 ytl felan diyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.