Şimdi Ara

Bir sitenin aynısını yapmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
6.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar öncelikle kolay gelsin benim bir sorum olacak sizlere.

bir site var almanca ve ben bu sitenin aynısının türkcesini yapmak zorundayım bana siteyi yapmak icin en uygun programı söylermisiniz ?

dreamware vs vs lütfen cok önemli en kolay ve basit calışabilecegim program olursa şimdilik iyi olur teşekkürler

• Siteyi kaydet sonra dreamware ile aç siteyi değiştir işte
  • eğer hakları size ait değilse bir sitenin aynısını yapmak suçtur.
  • hakları bize ayip yani ben bayii ligini aldım bir alman firması sitenin aynısını yapıcam siteyi neyle indireyim peki ?
    MetaProducts Offline Explorer Enterprise 4.5 gibi bişeyler var onlarlamı yoksa nasıl bi yolu varmı ?
  • sitenin sadece tek bi sayfasini indirmek istiyorsaniz IE ile sayfayi kaydet diyebilirsiniz. yok tüm sayfalari almak istiyorum diyorsaniz google ile offline website diye arama yapip karşiniza gelen programlari indireibiirnizi

örneign bu sitedeli program ile download yapabilirsiniz siteyi

http://www.offlinedownloader.com/
  • yalnız offlinedownloader yasal değil bildiğim kadarıyla. telif hakları yasasına göre, yapılan bir siteyi birebir kopyalamak suç.

ama bence aynısını yapma, benzerini yap Türkçe farklı olsun ne olur dicem kızacak. o zaman şöyle diyim: bayilik aldıysan, aaldığın yere haber gönder, temayı gönderirler düzenleme yaparsın daha kolay olur ;)
  • Teleport diye bir program var onla yapılıyor programın mantığı basit verileri çekiyo html dosyalarını note pad+++ gibi html düzenleyici ile düzenle sun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uygar06yy

Teleport diye bir program var onla yapılıyor programın mantığı basit verileri çekiyo html dosyalarını note pad+++ gibi html düzenleyici ile düzenle sun

Hocam 8 sene önce sorduğum soruya cevap verdiğin icin sağol 😳🤔🤓😂😂

• Bulmuşmuydun cevap verdim ama tarihe bakmadım kötüyse özürdilerim

• Buldum teşekkürler ayrıca kotu bir durum yok nostalji oldu biraz. Bu sure içinde evlendim çocuğum oldu vs vs :))

• johonwayni kullanıcısına yanıt
    mrblar benim bi işim var yardımcı olabilene 10.000 dolar vericem.site kurma ile ilgili. iletişim ttahiroglu89@hotmail.com face https://www.facebook.com/profile.php?id=100010056289090
  • Arkadaşlar yemek tarifleri üzerine bir site açtım hergün içerik ekliyorum sizden ricam bunu reklam olarak görmemeniz ve reklamlara tıklayarak yardımcı olmanız. Malum kendi harcligimi cikarip aileme destek olmak istiyorum. simdiden tesekkurler :)
    www.lezzetcini.net
  • laptec L kullanıcısına yanıt
    Bu tam benlik :))

• Arkadaşlar yemek tarifleri üzerine bir site açtım hergün içerik ekliyorum sizden ricam bunu reklam olarak görmemeniz ve reklamlara tıklayarak yardımcı olmanız. Malum kendi harcligimi cikarip aileme destek olmak istiyorum. simdiden tesekkurler :)
    www.lezzetcini.net
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.