ALMAN KRALINI SEÇELİM TGA MI YOKSA ACTROS MU
248 Cevap164634 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     1 2 [4]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1034 Mesaj
31 Ekim 2008; 20:14:26 

Güncel..

BORNOVALI..

1552 Mesaj
1 Kasım 2008; 10:30:38 

BEN VARIM

MERCEDES - BENZ DUNYADA BIR EKOLDÜR.

MANDA BI MODEL SOYLE MERCEDESTEKI KARSILIGINI BEN SOYLIYIM TARTISALIM .

FORD FOCUS C-MAX TDCİ GHİA
MB ACTROS 1844 MPII
MB ACTROS 1846 MPII
E F E K E N T L İ

68 Mesaj
1 Kasım 2008; 11:50:22 

Mercedes nazik araba.Al tga'yı vur tonajı.Mercedes böle işlere gelemez.Mercedes 25 ton arabası.

1552 Mesaj
1 Kasım 2008; 12:36:17 

kullanmasını bılen adam baydırmaz . tonaj dıyorsun bızım sırketın onunde 4140 axor var hardox damper ustunde at tonajı ıste buna .
markaya karsı bır sempatımız var uzun yıllardır mercedes lerle ıc ıce olan bırısı olarak elbette ama yanlıs bılınenlerı duzeltmek ıcın ugrasıyorum ben .
mercedes nazık arabadır dıye bır sey yoktur. mercedes saglam uzun omurlu araclar uretır. bı kere en cok yenılık cıkaran en cok taklıt edılen marka mercedestır.

M E R C E D E S - B E N Z

0

Ekteki dosya (1)

MB ACTROS 1844 MPII
MB ACTROS 1846 MPII
E F E K E N T L İ

1552 Mesaj
7 Kasım 2008; 11:21:47 

fıyat performans dedıgın daf xf ın kac para oldugundan haberın yok senın galıba tr yollarında cf ıyı dır . mercedes ıcınde amıral gemısı actrosun kucuk kardesı axor tr de bır numaradır suan az yakıt dusuk ısletım malıyetlerı konfor hepsı mevcut axor.

hatırlatma actros mp3 1860 2009 un kamyonu secıldı .

TRUCK OF THE YEAR 2009 MERCEDES - BENZ A C T R O S

0

Ekteki dosya (1)

MB ACTROS 1844 MPII
MB ACTROS 1846 MPII
E F E K E N T L İ

762 Mesaj
7 Kasım 2008; 11:49:26 

Man Tgx 41.680 8x4 Truck Of The Year 2008

2 Yıl üst üste aldı bu ödülü MAN. Şu an Almanyada yeni Mercedes ACTROS'un reklamlarını izlemeni tavsiye ederim. Adamlar hırs bağlamışlar. Reklamlarında ACTROS' un MAN'ı geçtiği bir sahne var. Çok güldüm... İnternette reklamın linkini bulabilirsem yazarım tekrar.

0

Ekteki dosya (1)

Allah'ı hakkıyla anlayamayacağımızı anladığımız an, sizi yaratan Rabb'inizin ne kadar büyük olduğunu anlamaya başlıyacaksınız...

762 Mesaj
7 Kasım 2008; 11:52:36 

0

Ekteki dosya (1)

Allah'ı hakkıyla anlayamayacağımızı anladığımız an, sizi yaratan Rabb'inizin ne kadar büyük olduğunu anlamaya başlıyacaksınız...

762 Mesaj
7 Kasım 2008; 12:00:21 

0

Ekteki dosya (1)

762 Mesaj
7 Kasım 2008; 12:14:30 

Bu arada Mercedes'i de tebrik etmek lazım... Her yönüyle şahane bir kamyon yapmışlar. Kesinlikle hakediyor...

0

Ekteki dosya (1)

762 Mesaj
7 Kasım 2008; 14:28:59 

Dostum seninle tartışmıyacağım bu konuyu. Ancak beni güldürdüğün için sana teşekkür ediyorum. Ben ödülü TGA veya TGL aldı demiyorum zaten. MAN aldı diyorum. Bir de şu var... Bu ödül sadece bir kamyona verilmez... O markanın o sene için ürettiği seriye verilir.

ÖRNEK : MAN TG Series (TG-A, TG-X, TG-S vs....)

SCANİA R Series

Sayende MAN'ı daha çok sevmeye başladım. Her araştırmamda MAN sevgim daha da artıyor ve bir o kadarda ACTROS tan soğuyorum.

0

Ekteki dosya (1)

1552 Mesaj
8 Kasım 2008; 10:13:52 

ben demıyorum ıstatıslıkler satıs rakamları yollarda dolasma sıklıgı soyluyor bunları

cekıcı kamyon sınıfında mercedes - benz axor lıder

MB ACTROS 1844 MPII
MB ACTROS 1846 MPII
E F E K E N T L İ

15323 Mesaj
8 Kasım 2008; 16:53:59 

quote:

Orjinalden alıntı: jasberny

ben demıyorum ıstatıslıkler satıs rakamları yollarda dolasma sıklıgı soyluyor bunları

cekıcı kamyon sınıfında mercedes - benz axor lıder

Satış rakamlarına,yollardaki bolluğuna bakarsan Cargo Türkiye'nin en iyi kamyonu o zaman..

1135 Mesaj
19 Aralık 2008; 21:04:06 

agalar benim axorum var memnunum ama MAN ayrı be agalar bi kere mandaki körük hiç bi mercedes tırında yok yaw

Man TG-A 18.413 (Euro 3) ReiS Akar Gideer..
=>50 FK 289

Maddi Destekten Yoksulluk Tazminatı İçin Buyrun;

DH Kara Taşımacıları Grubu FACEBOOK Hayran Sayfası Girişi

1552 Mesaj
14 Mart 2009; 11:29:31 

hangı korukten bahsedıyorsun

MB ACTROS 1844 MPII
MB ACTROS 1846 MPII
E F E K E N T L İ

15323 Mesaj
15 Mart 2009; 17:33:58 

0

0

15323 Mesaj
15 Mart 2009; 17:36:38 

0

0

15323 Mesaj
15 Mart 2009; 17:39:16 

0

0

15323 Mesaj
15 Mart 2009; 17:56:41 

0

0

1552 Mesaj
16 Mart 2009; 8:47:24 

emegıne saglık eray kaptan resımler super sence hangısı tgx mı actros mp3 mu kaldıkı bırısı 2008 dıgerı 2009 un kamyonu secıldıler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasberny -- 16 Mart 2009; 8:42:10 >

MB ACTROS 1844 MPII
MB ACTROS 1846 MPII
E F E K E N T L İ

15323 Mesaj
17 Mart 2009; 15:34:21 

quote:

Orjinalden alıntı: jasberny

emegıne saglık eray kaptan resımler super sence hangısı tgx mı actros mp3 mu kaldıkı bırısı 2008 dıgerı 2009 un kamyonu secıldıler

Kimin ne seçildiğini biliyorum..

Kullandığım, yakınımın kullandığı araçlar olsa o zaman yorum yapardım. Şimdi yorum yaparsam objektif olamam.
Ama Man daha ağır basıyor benim için.

1 Mesaj
18 Mayıs 2009; 23:49:49 

ben ankara balalıyım biz ağır nakliye yapıyoruz hem axor var hemde tga hem de vabis şahsen 102 tonluk tarafoyu çift çeker 410 na yükledik 16lık lowbete çok yaktı ama rampada ki performansı görülmeye değerdi araba kepeklide 5 takviye çıktı abartısız şahsen axora böyle bir yüklemem yükleyememde ama axor çok rahat ve de 40 tona asılla biliyor lastik ve yakıt çok düşük harciyor.ama bence tga!

1552 Mesaj
19 Mayıs 2009; 10:40:49 

karsılastırma axor la tga arasında degıl actrosla tga arasında .

actros hakkında bılgın varmı_?

MB ACTROS 1844 MPII
MB ACTROS 1846 MPII
E F E K E N T L İ

12456 Mesaj
28 Mayıs 2009; 4:53:11 

gerçek bir yıldız

0

Ekteki dosya (1)

19 Mesaj
2 Temmuz 2009; 23:23:28 

mercedes benzin 25 ton arabası olduğunu neye dayanarak söylüyorsun

BİZİ ESKİLER TANIR[/B]

19 Mesaj
2 Temmuz 2009; 23:29:36 

selam arkadaslar bende 2009 3240 var buyrun manisa somaya gelin 45 50 tonla araba nasıl gide görün.türkiye kömür işletmeleri ege linyitleri işletmesine ait bol miktarda 3 cesit dev kamyon var...gelin görün aksoru komatsuların lastiği kadar olduğu halde 45 50 tonla nasıl toza boğuyor..

BİZİ ESKİLER TANIR[/B]

19 Mesaj
2 Temmuz 2009; 23:50:31 

cok güzel söyledin kardeşim 20 tonla 3240 4 takviye 4 bucukla hiç kafa silkelemeden kalkıyor gidip binacaksin ve göreceksin..2003 ün sonunda 2004 yılında mercedes benz 40 serisini piyasaya sürerken düşünceleri ve hedefleri mercedesin rampası yok terimini ortadan kaldırmaktı mercedes benzin kalitesini 2004 yılında piyasaya sürdüğü bi aracın yürürünü 2009 yılında kullandığında bile kendi kategorisinde hala zirvede olmasından anlayabilirsin...
ve bugün mercedes benzin 1970 model arabasından bir civata sök git baska bi yere yalama etmeden sık
işte kalite budur yıllar sonra bile sağlamlık. ..
haala bugün yollarda 2517 ler 2521 ler 93 94 model mercedesleri hepimiz görmekteyiz hani 93 94 model bmc ler cargolar vabisler manlar vesaire araclar nerede...
mercedes benz 93 yılında 2521 i cıkartarak 2001 yılına kadar nasıl 9 sene piyasaya hakim olduysa
liderlik ona 2.ci bir 9 sene daha yakısır...
DİLDE BİLE HOŞ MERCEDES VE DİĞERLERİ MERCEDES BİR ELMANIN YARISI DİĞERLERİ ÖBÜR YARISI
TÜM MERSOCULARA KALPTEN SELAMLAR DOĞRU YOL ÜZERESİNİZ

BİZİ ESKİLER TANIR[/B]

19 Mesaj
2 Temmuz 2009; 23:53:49 

GUINESS REKORLAR KİTABINI OKUDUM MERCEDES 1860 TAN BASKA YAKIT ÜZERİNE REKOR KIRIP KİTABA YAZILAN BİR ARABA GÖREMEDİM

BİZİ ESKİLER TANIR[/B]

19 Mesaj
2 Temmuz 2009; 23:58:14 

ŞÖFÖR OLMADIĞIN BELLİ BUGÜN PİYASADA HERGÜN DİFERANSİYEL KIRAN BMC CARGO İNO HİEX AS 950 VB ARACLARIN ALTINDA MERCEDES VE MANDA KULLANILAN DİFERANSİYELLER VAR...BOŞ Bİ YORUM YAPMIŞIN

BİZİ ESKİLER TANIR[/B]

19 Mesaj
3 Temmuz 2009; 0:11:25 

BU 3240LA VABİSİN HERHANGİ BİR KIRKAYAĞINI KARŞILAŞTIRMA AMAÇLI...BEN TRABZONLYUM AMA ORDA İKAMET ETMİYORUM GECEN GÜN TRABZON DA Bİ YERDE BULUNDUM KAMYONCULARIN SIK UĞRADIĞI YER MADEN CEKİYORLAR ZİGANADAN ASAĞIYA BELKİ 3 SAAT İÇİNDE 30 A YAKIN 3240 DURDU Bİ TANE VABİS DURDUĞUNU GÖRMEDİM BENDE AXORU SEVİYORUM AMA TARAFSIZCA SORDUM ŞÖFÖR ARKADASLARA NEDEN AXOR..DA VABİS DEĞİL BİZ ARKA DİNGİLLERİMİZİ BU SATTEN SONRA SIRTIMIZDA TAŞIYAMAYIZ BUDA DEMEKTİRKİ VABİSLERDE YORK SİSTEM DİNGİL VARDIR ARACIN KENDİ TONAJI AŞTIKTAN KISA BİR SÜRE SONRA ORTADAN KIRILIR ELİNDE KALIR HANİ VABİS İYİ ARABAYDI TONAJ ATTIN MI GIK DEMEZ Dİ COK ARKADASIM VAR BABİSİ OLAN YOLDA DİNGİLLERİNİ KIRDIKTAN SONRA TERAZİYE CEVİREN İNANMAYAN ARKADASLARIM İNANMIYORUM DESİN GİDİP FOTO CEKEYİM..
AYRICA MANİSA SOMA DA MADENDE ÇALIŞIYORUM MADENİN ŞANTİYE KISMINDA 217 TANE KAMYON ARASINDA BİR TANE VABİS YOK 12 TANE 3240 VE 217 ARACIN 130 A YAKINI MERCEDES BU İNSANLARIN MERCDESE BU KADAR DEĞER VERMESİ BOŞ DEĞİL GALİBA BANA ÖYLE GELİYOR..

BİZİ ESKİLER TANIR[/B]

21 Mesaj
3 Eylül 2009; 9:45:30 

Arkadaşlar Ankara'nın Bala ilçesine 23 km Tigeme bağlı Bala tarım işletmesinde oturduk , Kesikköprü barajı yolunda.İşletmenin önünden geçen yolda ki yokuşludur Man 26.321, Man 26.281 çekiciler demir filizi çekerdi.Nasıl bağırırdı tırlar ama gerçekten güç ve çekişte Man Anadolu'da daha çok tercih edilen bir kamyon ve çekici.Zaten Bala'da kamyon çoktur.Ama hep Man.Bu arada Man Bussing dememiz daha uygun çünkü zamanında Man isimli Alman firması Bussing adlı frmayı almış.O Man'ın aslan amblemi Bussing'tendir ve Man kullanmıştır .Ege tarafı Ford daha çok ve Bmc.Hala D1210 çok.Kazasız rahat seyahatlar bol kazançlar dilerim.

283 Mesaj
13 Eylül 2009; 21:34:47 

Teknik bilgim yetersiz ama otobüste de kamyonda da çekicide de MAN firmasına bir sempatim var .

"Alem içre muteber bir nesne yok devlet gibi , olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi." (Kanuni)

1552 Mesaj
14 Eylül 2009; 9:24:42 

mercedes - benz

MB ACTROS 1844 MPII
MB ACTROS 1846 MPII
E F E K E N T L İ

325 Mesaj
23 Eylül 2009; 23:03:59 

tercıhım MERCEDES BENZ OTOBUSDE KAMYONCA ÇEKICIDE BİNEK OTODA..MERCEDES BENZ..

İkiyüzlüdür otogarlar sevdalar gibi
Bir eli tutarken kavuşmanın vereceği sevinci bir eli hep ayrılıkların hüznündedir ..

SUNGURLU'LU GENÇ KAPTAN

1457 Mesaj
26 Eylül 2009; 21:04:47 

Bir tir söförü olarak ve edindigim tecrübelere dayanarakdan kullandigim araclar icinde rampasi en cok hosuma giden volvo dur fakat burda mercedes ve man i karsilastirdiginiz icin ben man diyorum mercedesin rampasi yoktur tutulmasinin sebebi axor Türkiye de üretilen bir arac ve bu yüzden parcasi diger avrupa araclara göre ucuz actros neden fazla tutulmadi cünkü arac avrupa Almanya üretimi scania tonaja gelmez gözümle gördüm cekicinin aks kestigini manevra yaparken o yüzden 1. tercih volvo 2.tercih man saygilar

Buda kullandigim 18-430

0

EMIRDAG LI

1552 Mesaj
27 Eylül 2009; 19:28:03 

sayın süslü : tr de axorun tutulmasının en onemlı nedenı ılk alım malıyetının dusuk olmasıdır ama axor ınsaat arabasıdır konfor yoktur actrosla arasında daglar kadar fark vardır. actros 1841 86 bın eur ıken axor 1840 68 bın eur. alınabılıyor . türk naklıyecısı aynen soyle dusunur ha axor ha actros ıkısıde yuku goturuyormu goturuyor ozaman nıye ben arac bası 18 bın eur fazla odeyeyım . ama bılmeskı axorun actros kadar uzun omurlu olmadıgını butun olay bdur turkıyedekı axoru alırlar 500 bın demeden masraf cıkarmaya baslar gecenlerde 400 bındekı axor transport calısan araba sahıbıne 5 bın tlcık masraf acıverdı adam ondan sonra baslandı soylenmeye .

ama turkıyede actrosu bılen naklıyecıler ornek : enco , s.aras, tur aras tercıhlerını actrostan yana yapmıslardır

tga da guzel aractır ama tganında kucuk xxl harıcındekı modellerının axordan farkı yoktur hatta daha kotudur. balnak ılk olarak tgaları aldıgında cok memnundu d20 common raıller yenı cıkmıstı taki araclar 300 bını gecmeye basladıktan sonra kımısı yag yaktı kımısı yakıttan soforlerın basını agrıttı daha sonrasında fırma tercıhını renault preımum route 450 den yana kullandı .

bana gorede actros .

0

Ekteki dosya (1)

MB ACTROS 1844 MPII
MB ACTROS 1846 MPII
E F E K E N T L İ

51 Mesaj
2 Ekim 2009; 3:26:46 

selam arkadaşlar..nerdeyse 2 yıldır devam ediyor bu konu ama heycanından hiç yitirmemiş..son durum nedir_?

1552 Mesaj
3 Ekim 2009; 11:10:48 

quote:

Orijinalden alıntı: silent_blade

selam arkadaşlar..nerdeyse 2 yıldır devam ediyor bu konu ama heycanından hiç yitirmemiş..son durum nedir_?

actros önde

yenı satın aldıgımız ACTROS 1841 LS

0

Ekteki dosya (1)

MB ACTROS 1844 MPII
MB ACTROS 1846 MPII
E F E K E N T L İ

1687 Mesaj
3 Ekim 2009; 14:09:05 

@jasberny 2 sorum olacak;
1.Aracınız kaç ps?
2.LS nedir?

Bir yangın ormanından püskürmüş genç fidanlardı
Güneşten ışık yontarlardı sert adamlardı
Hoyrattı gülüşleri aydınlığı çalkalardı
Gittiler akşam olmadan ortalık karardı

1457 Mesaj
7 Ekim 2009; 20:08:33 

Kazim kardes sen hic Almanya ya geldinmi veyahutda yurt disina ciktinmi suan avrupada tonajda calisan arabalarin basinda Man lar gelir 2.ci mercedes ben 4 sene kullandim axor actros allrader yani harfiyat isinde de gitmiyo 45 binde ben axora yag koydugumu bilirim actrosla Ispanya ya gittim mega space kabin kabin rahatligi cok güzel ama cekis cok berbat mercedesi düzde kullanacan rampa arabasi degil türk arkadasin biri axor la Türkiyeden gelmis bunun gibi berbat bir araba kullanmadim diyo (Cornerspor Firmanin adi) yani mercedes eski mercedes degil ben tir alacak olsam en son alacam araba olurdu herhalde

EMIRDAG LI

1552 Mesaj
8 Ekim 2009; 13:23:26 

quote:

Orijinalden alıntı: süslü78

Kazim kardes sen hic Almanya ya geldinmi veyahutda yurt disina ciktinmi suan avrupada tonajda calisan arabalarin basinda Man lar gelir 2.ci mercedes ben 4 sene kullandim axor actros allrader yani harfiyat isinde de gitmiyo 45 binde ben axora yag koydugumu bilirim actrosla Ispanya ya gittim mega space kabin kabin rahatligi cok güzel ama cekis cok berbat mercedesi düzde kullanacan rampa arabasi degil türk arkadasin biri axor la Türkiyeden gelmis bunun gibi berbat bir araba kullanmadim diyo (Cornerspor Firmanin adi) yani mercedes eski mercedes degil ben tir alacak olsam en son alacam araba olurdu herhalde

yurt dısına cıktım macarıstana gıttım ,
guzergah : bulgarıstan , romanya , macarıstan
axor zaten actrosun konforsuz ve malzeme kalıtesınn dusuk oldugu bırınde v seklınde dıgerınde duz sıralı motorun bulundugu actrosta eskıtılen teknolojınn kullanıldıgı bır modeldır. parana gore arac alırsın, man tga normal kabın , axor , ıveco strallıs at , daf cf ,renault premıum route 2 , bu araclar markaların amıral gemılerı olan yuksek modellerının alt versıyonları ve daha ucuz olanlarıdır ılk alımda fılo alımlarında 1 arac fazlasına kadar kar ettırebılır ancak bu araclar ust modellere gore konforsuzdur .

actros ıle axor arasındakı farkı turkıyede cogu kısı bırı yerlı bırı ıthal olarak tanımlıyor farkın bundan ıbaret oldugunu sanıyorlar .

senın kullandıgın actros kac model ve kac ps dı ?

@haydarpasa; aracımız 408 ps ls ıse bu kabınlerın yanı orta kabınlerın adıdır bunun ustu bırde megaspace vardır.

0

local://upfiles/471970/809F9555BCAA494E956B391F4CA6DDBA.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasberny -- 8 Ekim 2009; 13:25:06 >

MB ACTROS 1844 MPII
MB ACTROS 1846 MPII
E F E K E N T L İ

1457 Mesaj
8 Ekim 2009; 17:33:11 

Benim kullandigim actros 2005 model ve mega space di 1844 dü arabanin rampasi yok bizim Türkiye de 2521 var arabanin herseyi 4*4 lük ama gelgelelim rampasi yok mercedes kullananlara istededigine sor rampasi yokdur rampasi olmayan bir araba da mazotu icer ben 4 sene mercedes kullandim hicde memnun degildim ama renkler ve zevkler tartisilmaz

EMIRDAG LI

43 Mesaj
8 Temmuz 2010; 22:08:51 

Arkadaşlar siz baya bi konuyu dağıttınız konu Mercedes ile Man değil Man ile actros şehir içinde ben hiç actros görmedim çünkü araba transport arabası yurtdışı atar
Eğer ki Şehir içinde diyorsanız MAN da Tek geçerim normaLde Scania Man Axor ama Şu an konu man actros ile ilgli ve ben MAN Diyorum çünkü actros hep yurtdışı çalışır ama MaN hem şehiriçi hem transport çalışır

Scania R Serial

Best of Truck Scania and Volvo :=)

Bmw 3.20d Favorite car

43 Mesaj
8 Temmuz 2010; 23:42:33 

quote:

Orijinalden alıntı: jasberny

ACTROS HER ZAMAN TGA dan ustundur. tmm beygır gucu olarak man ustun ama bazı arkadaslar man saglamdır fln demıs ama yanılıyosunuz bende gecen seneye kadar öle sanıyodum takı kaza yapmıs bır tga xxl gördukten sonra ınamadım hadı tmm tampon carbon fıber ama her tarafmı cargon fıber olur arkadas her taraftan saman parcaları gıbı parcalar cıkmıstı. bu arac bolu dahını cıkarken bı kamyona arkadan vurmus ve pert olmustu. ama ıkısı arasında actros agır basar. man eskı populerlıgını kaybettı. actrosun teknolıjısı sesı göruntusu konforu tga dan ustundur. işte size kendı cekımım olan 2008 model tga arac bizim firmadan macarıstana calısıyor aracın sahıbı ızmırlı ali ceken dıye bı abımız macarıstan - izmir 2 günde gidiyo saskınlıkla izliyoruz onu ayda 3 servıs yapıyo .. allah kolaylık versın kendısıne..

[img=http://img187.imageshack.us/img187/2015/dsc00462fp6.th.jpg]

Abi HeLaL olsun :D Araba Dehşet Ama Yurtiçinde Man Scania Axor Derim

Scania R Serial

Bmw 3.20d Favorite car

43 Mesaj
8 Temmuz 2010; 23:45:10 

ArkadaŞlar size bir şey söliyim Kızmayın hepiniz BrDa actros'un en kraL en PahaLı ve en modifiyeli araBaLarını koymussunuz Hadi türkiye deki actros ları koysanıza hangimizin gücü bu actrosları aLmaya yeter Ama Man öyLemi modifiyesiz Hali ile Baba actrosun modifiyesiz Hali Teneke Modifiye dediysemde öyLe ışık fln değil Tüm Baştan aşşağı kabin donanımını Değiştirmekten bahsedyrm

Scania R Serial

Bmw 3.20d Favorite car

43 Mesaj
12 Temmuz 2010; 16:56:38 

Man Gerisi Yalan Man ForeveR

ArabaM MerCedes Eksik olmaz Başımdan Stres..!

Bu size Açıklayıcı bi kapak olmuştur :D

0

Ekteki dosya (1)

Scania R Serial

Bmw 3.20d Favorite car

676 Mesaj
13 Temmuz 2010; 10:59:15 

Ben bizzat 430 tga kullanmış biri olarak şöle söliyim siz akılınıza yatanı seçin:

1 actros un tga ya göre çok daha kuvvetli motor seçenkleri var fakat aynı güçte olduklarında tga actros u tokatlar...
2 tga konforlu ve sağlam bir araçtır fakat actros gibi bir arabyla kıyasladığınızda bir şahinden farkı yok...
3 tga çok sağlamdır tonaja gelir actrosla ilgili bu konuda bir fikrim yok
4 actros dünyanın en az yakan çekicisi seçildi tgaysa yakar fakat yaktığını inkar etmez
5 tga actrosdan daha makul bir arabadır fiyat olarak
6 actrosun yedek parçası tgadan daha pahallıdır
7 actros çok elektronik bir araba tga da öle fakat actros tga dan çok daha fazla sistem kullanıyor bu nedenle actros un bir parçası bozulduğunda tonla para veriyorsunuz

Siz aklınıza hangisi yatyorsa onu seçin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoMeyon_hastası -- 13 Temmuz 2010; 11:01:02 >

ANKARALI

BİR SEVDAMIZ VAR ONUN İÇİN
BURDAYIZ

1552 Mesaj
14 Temmuz 2010; 13:44:26 

quote:

Orijinalden alıntı: CoMeyon_hastası

Ben bizzat 430 tga kullanmış biri olarak şöle söliyim siz akılınıza yatanı seçin:

1 actros un tga ya göre çok daha kuvvetli motor seçenkleri var fakat aynı güçte olduklarında tga actros u tokatlar...
2 tga konforlu ve sağlam bir araçtır fakat actros gibi bir arabyla kıyasladığınızda bir şahinden farkı yok...
4 actros dünyanın en az yakan çekicisi seçildi tgaysa yakar fakat yaktığını inkar etmez
7 actros çok elektronik bir araba tga da öle fakat actros tga dan çok daha fazla sistem kullanıyor bu nedenle actros un bir parçası bozulduğunda tonla para veriyorsunuz

arkadasım kac defa sanayıye gıdıp actrosun parcaları hakkında fıyat aldın . bır kere turkıye mercedes cennetıdır ve bulunmayacak parcası yoktur ıstedıgın parcayı bulabılırsın.

tga 'ya saglam demıssın etrafımda o kadar cok d26 common raıl motorlu 300 ve 400 bınde motor yıyen tga varkı saysısını ben bıle unuttum .

actrosun 1 adet enjektoru = 120 tl dır . bılgın olsun

V catalı 500 tldır.

tellıgent vıtes kutusu 550 tldır.

yagını 60 bın oldu degıstırelı, 3 lıtre eksıltmıs tamamladım 65 bınde degıstırecegım . yakıt olayına zaten gırmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasberny -- 14 Temmuz 2010; 13:54:15 >

MB ACTROS 1844 MPII
MB ACTROS 1846 MPII
E F E K E N T L İ

676 Mesaj
14 Temmuz 2010; 13:51:52 

Yanlış okumuşsun ben tgayla actros u konforda karşılaştırırsan tga actrosun yanında şahin gibi kalır dedim...

Sanaiide büyüdüm o konuda problem yok actros için değil axor için geçerli söledikleriniz yakıt olayınıda yukarda yazdım dikkatli bakarsanız görürsünüz actrosdandaha az yakan tır yok tgada yakar diye

ANKARALI

BURDAYIZ

43 Mesaj
14 Temmuz 2010; 17:34:04 

Tekrar Söylüyorum Scania Man Gerisi Yalan,,,,,,Tır Mercedes eksik olmaz başımdan stres...... For Ever MAN

Scania R Serial

Bmw 3.20d Favorite car

43 Mesaj
14 Temmuz 2010; 17:36:11 

quote:

Orijinalden alıntı: CoMeyon_hastası

Abi Man Derim ben...Actros ne ki yhaw.. Zevk işi bunLAr ama Man Tga 480 tK geÇeRim..!

Scania R Serial

Bmw 3.20d Favorite car

676 Mesaj
14 Temmuz 2010; 17:39:21 

Aralarında farklar var actros çok konforlu yurt dışına çalışılır gayette iyidir tonajında....

Tga tonajada gelir kendi gücüne denk gelen acrtos uda rampada tokatlar Man iyidir bende çok severim eski bir kolumancının oğluyum bende mercedeslerin içinde büyüdüm aralarındaki farkları seçebiliyorum tgayada bindim tgada actros daki konfor yok ama mercedeste tgadaki sağlamlık yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoMeyon_hastası -- 19 Temmuz 2010; 17:27:22 >

ANKARALI

BURDAYIZ

43 Mesaj
14 Temmuz 2010; 17:39:49 

AsLında Her iki Araba birbirinden güzeL ama Axor paarçası daha çok actrosun ki değil,eğer ki ben yurtdışı atcam Yakıt az olsa daha ii diorSan git Actros aL ama ben tenteli yurtiiçi çalışcam hem basacak hem RAMPA tırmanacak araba arıyorum diorSan MAN gerisi YaLan..!

Scania R Serial

Bmw 3.20d Favorite car

1552 Mesaj
19 Temmuz 2010; 16:33:57 

quote:

Orijinalden alıntı: TuranmeRt038

AsLında Her iki Araba birbirinden güzeL ama Axor paarçası daha çok actrosun ki değil,eğer ki ben yurtdışı atcam Yakıt az olsa daha ii diorSan git Actros aL ama ben tenteli yurtiiçi çalışcam hem basacak hem RAMPA tırmanacak araba arıyorum diorSan MAN gerisi YaLan..!

MB ACTROS 1844 MPII
MB ACTROS 1846 MPII
E F E K E N T L İ

5466 Mesaj
22 Temmuz 2010; 20:29:51 

Yeni Actros bizim Aksaray'da üretime başlıyacakmış 10.ayda startı vericeklerini söylüyorlar..

5466 Mesaj
22 Temmuz 2010; 20:47:54 

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bianconera -- 23 Temmuz 2010; 1:48:10 >

168 Mesaj
26 Temmuz 2010; 21:23:14 

gecen bi actros cuyla konustum adam dediki bana merso düz yol arabası rampo yukarı 5 km den kosunu duyuyo dedi ben mancıydım mersoyu az severdim o günden sonra mersodan iyie soğudum :D

Hyundai Era CRDİ Team Mode 110 Hp

1 Mesaj
19 Aralık 2010; 10:42:49 

MAN (Maschinenfabrik Augsburg-Nürnberg'in baş harflerinden ismini almıştır), bir Alman endüstri kuruluşudur. Daha çok kamyon ve otobüs üretimi ile tanınırlar. MAN'ın çalışma alanları; ticari araçlar, dizel motorlar, turbo makinalar ve sanayi hizmetler.

Kökleri 1758 yılına dayanan firma Ruhr bölgesindeki ilk demir fabrikası olarak faaliyete geçti. Şu anda Avrupanın en büyük mühendislik ve ticari araç firmalarından bir tanesidir. 2005 yılında 120 ülkedeki 60,000 çalışanı ile 15 milyar € ciro yapmıştır. Son yıllarda sürekli olarak yaptığı yatırımlar ve yerel firmalarla yaptğı ortaklıklar (Hindistan, Polonya ve Amerika Birleşik Devletleri) ile pazardaki konumunu güçlendirmeye devam etmektedir.

MAN hisseleri Alman DAX endeksinde işlem görmektedir. Firma birçok kuruluşdan çeşitli ödüller almıştır, buna son örnek ise 2006 yılında alınan "Yılın Kamyonu 2006" ödülüdür.

Ayrıca MAN Türkiye A.Ş. Türkiye'nin ilk MAN doğalgazlı otobüsünü 490 adet üretip ANKARA EGO Müessesesi'ne teslim ederek Avrupa'nın en büyük CNG araç filosunun kurulmasını sağlamıştır.