Şimdi Ara

## Kingston'dan AMD'nin Spider Platformuna Özel DDR2 Bellekler ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Kingston'dan AMD'nin Spider Platformuna Özel DDR2 Bellekler ##

Dünyanın en büyük bellek üreticilerinden biri olan Kingston, AMD ile yaptığı yakın çalışmalar sonucunda firmanın yeni nesil Spider platformuna özel olarak ValueRam serisi dahilinde hazırladığı yeni belleklerini duyurdu. Bilindiği gibi Intel'in aksine AMD tarafında bellek kontrolcüleri yonga setinde değil işlemci üzerinde dahili olarak yer almakta. Athlon64 işlemcileri ile 800MHz'e kadar DDR-2 bellek desteği veren AMD, yeni nesil Phenom işlemcileri ile birlikte bellek desteği konusunda da bir adım ataran 1066MHz'de çalışan DDR2 belleklere doğal olarak destek vermeye başladı. Kingston'ın hazırladığı yeni belleklerde 1066MHz'de ve DDR2 için belirlenmiş resmi çalışma gerilimi olan 1.8v'de çalışmaktalar. Kingston'ın yeni bellek listesi şu şekilde;

## Kingston'dan AMD'nin Spider Platformuna Özel DDR2 Bellekler ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 21 Kasım 2007; 9:37:17 >

• haber için teşekkürler ram ler ne kadar çokda fiyatlarda o kadar düçecek nasılsa çıkarsınlar bol bol bize yarıyor her ürün.bide tablo net değil okunmuyor.
  • spider platformu arkasına marka desteği de alarak güç kazanıyor!!! görülen o ki ilerde cpu vga mobo ve ram alımlarımızı tek siparişte halledicez!!!
  • ben yaayım 7-7-7-7-20 2gb kit 340$ us only -- yani bizi aşar , aynı kapasite dual kit50$civarı olan bi rama
  • evet ne yazık ki fiyatlar biraz pahalı US fiyatı olmasına rağmen.
  • Arkadaşlar ramlerin fiyatı şöyle

512MB 1066MHz DDR2 Non-ECC CL7--- DIMM KVR1066D2N7/512 -- 26$
    1GB 1066MHz DDR2 Non-ECC CL7 --DIMM (Kit of 2) KVR1066D2N7K2/1G --52$

Resimde görünen fiyatlar fazla abartılmış.
    http://www.valueram.com/datasheets/default.asp#DDR2%20DDR2%20400MHz,%20533MHz,%20667MHz,%20800MHz%20and%201066MHz
    Ben size kingston'un sayfasından aldım.
    Saygılar
  • Sanırım bu ram ler hyper-x serisi değil.neden kingston böyle bir seçim yaptı anlamadım.bence performans serisi ram ler üzerinde çalışmalıydı.İsmide şöyle olabilirdi "spyder-x"
  • Güzel birşey intelde yapsa iyi olacak.
  • ValueRam ile spider platformu olur birde cl7 rezalet bir değer benim aklımda cl3 1066mhz çalışacak bir ddr2 üretsinler ki bende spider-HD platformunu toplayım yeter sıkıldım artık
  • Haber için teşekkürler fx57. Haberi ilk gördüğümde 1.8v 1066MHz güzel demiştim. Taki zamanları görene kadar.
  • O zamanlamalarla kim alır bu ramleri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.