trafik sigorta limiti ve kasko..
7 Cevap1200 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

84 Mesaj
19 Kasım 2007; 23:39:55 

Yeni aldığım aracımın trafik sigortasını koç allianztan yaptırdım ve sigortacı ancak sigortanın 5750 YTL ye kadar olan hasarı karşıladığını söyledi.Bu limit doğrumudur?
Ayrıca kasko yaptıracam ve ben yine koç tan kasko düşünüyordum ancak biraz interneti ve şikayetvar.com bakınca aklım karıştı.Para verip sorun yaşamak istemiyorum.Aracım fiat marka siz hangisini önerirsiniz.Burada verilen rtakamlarda Anadolu:950 Ytl.
koç:875 Ytl. Axa:840 Ytl istedi.

512 Mesaj
20 Kasım 2007; 13:58:08 

Aracın marka model ve motor hacmine göre değişir sigorta şirketine göre değişir.
bunları belirtirsen cevap vermek daha kolay olacak.

Muhacir diye küçümsenenler,tarihin yazdığı savaşlarda en geriye kalanlar,yani "Düşmanla sonuna kadar dövüşenler" çekilen ordunun ri'cat hatlarını sağlamak için kendilerini feda edenler ve düşman karşısında kaçmak,çekilmek nedir bilmeyenlerdir.Muhacirler kaybedilmiş ülkelerimizin milli hatıralarıdır. 17.01.1931 Mustafa Kemal Atatürk

3754 Mesaj
20 Kasım 2007; 14:21:24 

Şu an 8.000 YTL ye kadar ödeme yapıyor trafik sigortası .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guide -- 21 Kasım 2007; 12:46:15 >

Allianz Sigorta Acentesi

1254 Mesaj
20 Kasım 2007; 18:55:49 

Ben sigortayı daha dün yaptırdım. Geçen yılki pirim 122 ytl idi. Teminat ise 5.750 ytl idi.
Bu yıl ise pirim yine 122 çıktı teminat ise 8.000 ytl olarak gözüktü. Eski sigorta güneş sigorta idi bu yıl güven sigortadan yaptırdım.
Teminatlar da geçen yılki sigortama göre bir hayli artmış oldu.
Araç imzamdaki araç.
zorunlu Trafik Sigortası modele göre değişiyor mu neye göre hesaplanıyor pirim acaba bilgi veren olursa sevinirim.

2614 Mesaj
20 Kasım 2007; 19:21:14 

şirkete....ikametgadh ve plaka iline... araç tipine...

quote:

Orjinalden alıntı: hakan_80

Ben sigortayı daha dün yaptırdım. Geçen yılki pirim 122 ytl idi. Teminat ise 5.750 ytl idi.
Bu yıl ise pirim yine 122 çıktı teminat ise 8.000 ytl olarak gözüktü. Eski sigorta güneş sigorta idi bu yıl güven sigortadan yaptırdım.
Teminatlar da geçen yılki sigortama göre bir hayli artmış oldu.
Araç imzamdaki araç.
zorunlu Trafik Sigortası modele göre değişiyor mu neye göre hesaplanıyor pirim acaba bilgi veren olursa sevinirim.

3170 Mesaj
20 Kasım 2007; 22:47:57 

trafik 8.000 ytl ödüyor.
ve eskisi gibi her şirketin trafik primi aynı değil.serbest piyasa yani.normalden %5 aşağıya,%10 yukarıya kadar yapabiliyorlar.yani sigorta şirketleri arasındaki fark bu kadar.kasko gibi oldu...
kasko ise koç'tan düşük çıkabilir.sanırım tofaş-fiat'a biraz ucuz çıkıyordu.ama yinede farklı şirketlerden fiyat alın.

3444 Mesaj
25 Kasım 2007; 12:15:54 

Fıat marka araçlara en ugun kasko diye bir arkadaş konu açmıştı. aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. Ben yıllardır AXA-OYAK sigortalıyım bir kez bile sorun yaşamadım. size verilen fiyatta en uygun çıkmış gibi duruyor. Bence OYAK a da gönül rahatlığı ile kasko yaptırabilirsiniz.
http://forum.donanimhab...051&key=ko%E7%2Callianz

2007 S Max 2.0 TDCİ Titanium
2004 Yaris 1.0 Terra MMT

32 Mesaj
26 Kasım 2007; 12:05:24 

Sizden istedikleri paradan çok verdikleri teminatları dikkate alın! Markalar arası çok farklılıklar olabiliyor. Ben toyota marka aracımı aksigortanın toyotalara özel poliçesinden yaptırıyorum çok avantajlı oluyor ve de hiç sorun yaşamadım yetkili servisle aynı çatı altında olduğundan işlemlerle hiç uğraşmıyorum.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.262