- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
I PHONE UM KOMPLE KAPANDI!!
52 Cevap15188 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

34 Mesaj
19 Kasım 2007; 3:17:21 

I phone um gayet normal çalışıyordu. Telefon açmak için elime aldım, menu tuşuna bastım, hiç fonksiyon göstermedi. sonrada açma kapama tuşuna bastım yine bir hareket yok. bozuk bir telefon gibi duruyo şu anda elimde. yardım lütfenn!!!!!!!!!!!!

12463 Mesaj
19 Kasım 2007; 3:29:25 

Benim de dün gece durup dururken aynı şey başıma geldi, şarj bitti heralde diye kendimi avuttum şarjın dolu olduğunu bilmeme rağmen. Eve gelip şarja takınca canlandı...

Korktum ben de açıkçası ama şimdi sorun yok

34 Mesaj
19 Kasım 2007; 3:32:22 

yaaaa gavurun aleti bilgisayara bağladım birden açıldı ekranı , sonra bi baktım elma sonrada pin istiyo:)) bide normal telefon olsa pili çıkar tak düzelir, bunu bide yekpare yapmışlar insanın siniri bozuluyo resmen.

12463 Mesaj
19 Kasım 2007; 3:52:53 

Açıldı yani benimki gibi? Sorun yok di mi

1.0.2 versiyon benim acaba yazılımsal bi hata mı var da dellendi böyle...

273 Mesaj
19 Kasım 2007; 10:29:42 

Yok suum

mrcn...

3231 Mesaj
19 Kasım 2007; 10:47:01 

Bi iphonum bile yok anlıormusunnn hadi gülümseee

49 Mesaj
19 Kasım 2007; 13:13:07 

1.0.2 versiyonunda bu sorun 4-5 iphone da benimde karsıma cıkmıstı. Alet kıtlenır gıbı oluyor kapanıyor ardından hıcbır sekılde acılmıyor yaklasık 5-6 saat sarjdan sonra kendı canı ısterse acılıyordu. Yabancı forumlarda bu sorunu aradım 2 gun kadar, karsılasan arkadaslar olmuştu herkestekı surum 1.0.2 ydı ve onerıde apple store dan degıstırmektı. Ilgınctır benım telefonda hıc yapmamıstı bu sorunu bendekı surumun 1.1.1 olmasından Yuksek ıhtımal fireware den alakalıdır herhalde dedım diğer tum iphone ları 1.1.1 surumune upgrade ettım henuz hıc sıkayet gelmedı o olayla ılgılı sanırım surum ıle alakalı.

8 Mesaj
8 Ocak 2008; 21:15:11 

ÇOK ACİLLLL !!!!!

Arkadaşlar benim de iphone birden kapandı şarj varken ve hiçbir şekilde ne açılıyor ne reset atılabiliyor ne de bilgisayar ya da prize takığımda açılıyor. Sürüm 1.0.2 ne yapacağımı bilemedim . Lütfen çook acil yardım ederseniz sevinirim. Neden tek paça yaparlar ki bu aleti yaaaaa.

yardımlarınızı bekliyorum

4472 Mesaj
8 Ocak 2008; 21:29:52 

Benimki 1.1.2 çıkışlı şu an 1.1.1, geçenlerde anlamadım hiçbir tepki vermedi. Menü ve açma-kapama tuşuna bi 5-10 sn kadar basılı tuttum canlandı ama baya korkutucuydu.

8 Mesaj
8 Ocak 2008; 21:34:28 

keşke benim iphone da açma kapama düğmesi ile menü düğmesine basılı tutulunca açılabilse ama ne yazık ki hiçbir faydası olmuyor. Kafayı yemek üzereyim :(

194 Mesaj
8 Ocak 2008; 21:39:36 

kardeş 15 sn. falan basılı tut...

sonra power düğmesinden elini kaldır ama home düğmesine bi 10 sn. daha basılı tut...

açılmazsa bu işlemleri aynen pc ye bağlı iken tekrar yap...

8 Mesaj
8 Ocak 2008; 21:41:39 

Negatif Cosmonot,

Olmuyor kardeş oyle de denedim ama ne yazık ki sonuç alınmıyor :(

1264 Mesaj
8 Ocak 2008; 21:45:29 

hadii yazık ya ne olcak şimdi abi bilgisayara taktığında görüyomu

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_47511058/mpage_1/f_/key_//tm.htm

8 Mesaj
8 Ocak 2008; 21:47:55 

yok kardeş görmüyor. Ne beni tanıyor ne bilgisayarı :P
Açılma ihtimali yok mu bunun acaba yaaa.

194 Mesaj
8 Ocak 2008; 21:48:23 

şarja tak sabah kadar dursun

sabah ola hayrola...

8 Mesaj
8 Ocak 2008; 21:50:54 

İnşallah hayır olur kardeş. :(

911 Mesaj
8 Ocak 2008; 22:41:28 

yahu bu iphone bozulmalarında içim cız ediyor arkadaş, inşallah sabaha düzelir egeli25, benimde geçen hafta başıma geldi ekran ışığı kapalıydı menü ve açma tşuna tepki vermedi noluyor laa diyordum ki slide to unlock yazısı geldi slide yapmaya çalıştım yapamadım fps düşmüştü :) o aşamada kapatmaya çalıştım baya bi kastı ama kapandı sonunda tekrar çalıştırdım düzelmişti... cümlemizin iphone unu allah korusun yahu insan kötü oluyor...

Gereksiz aktivite

1264 Mesaj
8 Ocak 2008; 22:52:45 

abi umarım düzelir ya allah korusun düşmanımın başına vermesin

99 Mesaj
8 Ocak 2008; 23:07:04 

ya arkadaşlar komik gelebilir ama kapanıp açılmayınca açma kapama tuşunu boş verin kartı çıkarıp takın bana bi kere oldu anlattıgınız gibi kartı çıkarıp taktım açıldı

1264 Mesaj
8 Ocak 2008; 23:21:51 

abi bu alet böle ya arada yapıo kötü şakalar saçma sapan bi hareket yapıosun düzelio o yüzden normaldir

2788 Mesaj
8 Ocak 2008; 23:40:47 

niye böyle bizi korkutuyor anlamıyorum.Allahtan bana şaka yapmadı iphone

skoda turkey / detailing turkey

8 Mesaj
12 Ocak 2008; 23:28:05 

Arkadaşlar denemediğim şey kalmadı. Olay gününden şuana kadar tam 4 gün geçti cihaz hala tepki vermiyor. Ne yapazağımı bir türlü bilemedim. Cidden insanın içi öyle bir cız ediyor ki ancak başına gelen bilir. Umarım kimsenin böyle bir durum başına gelmez :( Şarj olurken oldu acaba diyorum ters birşey oldu da kısa devre falan mı yaptı anlayamadım yaaaaa. Aletin içi de açılamıyor bir parça değişecek olsa nasıl olacak diye kara kara düşünüyorum :(

1605 Mesaj
13 Ocak 2008; 1:06:58 

bazen oluyo yav. Bizim arkadaşınkide tuşlarına bastık açılmadı filan biraz bekledik 10 dakka sonra denedik açıldı.

703 Mesaj
13 Ocak 2008; 1:18:32 

quote:

Orjinalden alıntı: egeli25

Arkadaşlar denemediğim şey kalmadı. Olay gününden şuana kadar tam 4 gün geçti cihaz hala tepki vermiyor. Ne yapazağımı bir türlü bilemedim. Cidden insanın içi öyle bir cız ediyor ki ancak başına gelen bilir. Umarım kimsenin böyle bir durum başına gelmez :( Şarj olurken oldu acaba diyorum ters birşey oldu da kısa devre falan mı yaptı anlayamadım yaaaaa. Aletin içi de açılamıyor bir parça değişecek olsa nasıl olacak diye kara kara düşünüyorum :(

seni anlayabiliyorum çünkü bizim başımızda da aynı dert var.aldık arkadaş bir tane ama garip bi şekilde ana ekranda kitlendi kaldı neyi denediysekte açılmadı napacağız hiç bilmiyorum.

Siz ne iseniz karşılaştığınızda odur..

1218 Mesaj
13 Ocak 2008; 1:21:11 

iPhone'u power kablosunu prize takip 4-5 dakika bekledikten sonra iki tusa birden basili tutarak deneyin. Prize takili olacak, burasi onemli!

*** Fixing Unix is easier than living with NT ***

8 Mesaj
13 Ocak 2008; 1:31:27 

denedim kardes prize de taktım bilgisayara da olmuyor o sekilde

2788 Mesaj
13 Ocak 2008; 9:53:58 

b,lg,sayara bağlı iiken power ve home tuşuna basın..10 sn kadar..ekran karardıktan sonra power tuşunu bırakın home tuşuna basılı kalsın..ama PC ye bağlı olmak koşulu ile..ben bu şekilde cihazı mezardan çıkarttım çok korktum ama olmuştu..dene istersen..

skoda turkey / detailing turkey

376 Mesaj
13 Ocak 2008; 10:02:22 

sarj olurken bozulması garip sorun software olmuyabilir...

8 Mesaj
15 Ocak 2008; 20:18:52 

bende şarj olurken olduğundan içinde herhangi bir kısadevre olup olmamasından şüpheleniyorum. içini de açamıyoruz bırak içini açmayı eğer öyleyse yapacak adam da yoktur TR de sanırım

31 Mesaj
21 Ocak 2008; 14:51:05 

selam, ayni olay benimde basima geldi sorunu cozebildin mi acaba? Benim iphone'um da kapandi bende sarj ediyordum. Sarj %10 yazdi tam sarja taktim gitti.

120 Mesaj
21 Ocak 2008; 15:18:17 

bu tarz sorun sanırım eski versiyonların genelinde var. Açılan bi dava üzerine iphone 1.1.3 de bu sorunu gdermiş. BU tarz bi sorunu olan varsa hiç acılmayacağına 1.1.3 e yükseltsin ve yeni versiyonun kırılmasını beklesin derim. Ama bu da çözüm olmuyorsa türkiyede de servisler var.

Dün dündür yarınsa meçhul, önemli olan bigündür; oda bugündür.

488 Mesaj
21 Ocak 2008; 18:51:52 

yabancı bir forumda okudum bazen 2 dk bile basmak gerekebiliyormuş power ve home butonlarına ama sonunda çalışıyormuş bunu deneyin zaten yapacak başka da bir çaremiz yok değil mi ama

Conservation of Misery

120 Mesaj
26 Temmuz 2009; 17:20:32 

xman958 'in dediği gibi
iPhone'u power kablosunu prize takip 4-5 dakika bekledikten sonra iki tusa birden basili tutarak deneyin. Prize takili olacak, burasi onemli!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Iphone u şarjda 1 saat kadar beklettim 2düğmeye 15 er sn ye kadar aynı anda basınca şarj göstergesi açıldı. Sonra tekrar kapatıp açtığımda iphone
'm açıldı. OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

http://nasilyapalim.com/ Ne, Nasıl Yapılır Merak Edenler İçin...

103 Mesaj
26 Temmuz 2009; 19:16:42 

arkadaşım niye bunu konuyu hortlatarak herkese açıklama gereyi duydun acaba

"For my next trick I'll make their life bar disappear."
-LeBlanc The Deceiver

1509 Mesaj
26 Temmuz 2009; 19:25:30 

quote:

Orijinalden alıntı: beyondream

Yok suum

Abi imza da niye "mrcn" yazıyor ya kıllandım?

iPhone 5 16 GB ∞ Macbook Pro 15" 2.66 GHz ∞ PS3 60 GB 4.46 CFW ∞ WD HD TV 2

4 Mesaj
20 Şubat 2010; 18:59:46 

Arkadaşlar birkaç gün önce iphone 3 gs aldım, bugün şarjda takılı iken kendiliğinden kapandı. Ancak teknisyen bir arkadaşım power ve giriş tuşuna 15 saniye kadar birlikte basılı tuttu ve alet açıldı, boşuna korkmuşum.

Ayhan Şen

1351 Mesaj
20 Şubat 2010; 21:11:28 

quote:

Orijinalden alıntı: parisli

Arkadaşlar birkaç gün önce iphone 3 gs aldım, bugün şarjda takılı iken kendiliğinden kapandı. Ancak teknisyen bir arkadaşım power ve giriş tuşuna 15 saniye kadar birlikte basılı tuttu ve alet açıldı, boşuna korkmuşum.

iyi güzel de 3 sene öncenin konusunu hortlatmana gerek yoktu

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Şubat 2010; 21:21:02 

quote:

Orijinalden alıntı: ecerr

yaaaa gavurun aleti bilgisayara bağladım birden açıldı ekranı , sonra bi baktım elma sonrada pin istiyo:)) bide normal telefon olsa pili çıkar tak düzelir, bunu bide yekpare yapmışlar insanın siniri bozuluyo resmen.

Süpersin ya Gavurun aleti

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Şubat 2010; 21:23:24 

quote:

Orijinalden alıntı: technical death metal

iyi güzel de 3 sene öncenin konusunu hortlatmana gerek yoktu

Bu arada yeni farkettim tarihe bakmamışım Arkadaşın mesajını da yeni gördüm... Geçmiş olsun kardeş...

4 Mesaj
22 Şubat 2011; 21:07:18 

merhaba arkadaslar bende de aynı sorun oldu ya ne yaptıysam olmadı ıphone 2g var bnde sınır oldum dedıklerınızı yaptım resım cıktı rusca brseyler yazıyr galıba anlamadım yardım edersınz sevınrım saygılar...

1 Mesaj
17 Ekim 2011; 16:13:08 

beyler bendede aynı sorun oldu home ve on butonuna 16 saniye basılı tuttum açıldı. bazen böle saçmalık yapıyo bu cihazlar korkuyosunuz ama korhuyacağınıza bu sorunu düzeltmeyi çalışın eğer haylada açılmıyosa yha cıhazın ana kartı yanmıştır yada onun gibi bişey olmuştur

1340 Mesaj
15 Kasım 2011; 0:10:53 

Ohhh dunya varmısss yaa :) aynı kapanma sorunu bndede oldu sabahtan berı ugrasıorum beklıyorum belkı kendı acılır dıe yok sagına soluna tıklıorum sallıorum belkı duzelır dıe ne alakaysa :)) yok dedım napayım garantıye gotureyım yarın kısmet bı yazayım nete dedım burda cevabını buldum allah hepınızden razı olsun ıkı tusa bastım acıldı kendı nıe bole seler yapıosa bılmeyen bırı olsa goturcek garantıye yazık yaaa

123 Mesaj
7 Ocak 2012; 21:43:54 

hadi bende hortlatıyorum konuyu bugün benimde başıma geldi.Power ve home tuşuna bastım 10 sn açıldı sonra bi baktım telefonda fotolar bölümünde icloud diye bi bölüm çıkmış neden yaptı bunu çok merak ediyorum...

Hiçbir şey karanlık bir odada siyah bir kedi aramak kadar zor değildir.Üstelik odada siyah bir kedi yoksa..

1308 Mesaj
7 Ocak 2012; 22:31:26 

quote:

Orijinalden alıntı: jakoben1907

hadi bende hortlatıyorum konuyu bugün benimde başıma geldi.Power ve home tuşuna bastım 10 sn açıldı sonra bi baktım telefonda fotolar bölümünde icloud diye bi bölüm çıkmış neden yaptı bunu çok merak ediyorum...

Çok fena gülesim geldi. yazılımınız 5.01'e güncellenmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1262 Mesaj
7 Ocak 2012; 22:40:36 

efsane nir hortlama vakasi goruyorum :) ilk mesaj 2007:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1 Mesaj
26 Mart 2012; 11:44:58 

[font="Arial"]ingiltereden iphone 3 getirtmiştim. güncelleme yapıyım dedim telefon felç.. napacağım?.. pasaport a daha önceden işliydi zaten.yardımcı olun.. bu telefonla başım dertte..

422 Mesaj
26 Mart 2012; 13:49:15 

quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

Açıldı yani benimki gibi? Sorun yok di mi

1.0.2 versiyon benim acaba yazılımsal bi hata mı var da dellendi böyle...

Hortlamış ama komik geliyor şimdi. 1.0.2 versiyonu

287 Mesaj
26 Mart 2012; 14:03:49 

quote:

Orijinalden alıntı: effem

Hortlamış ama komik geliyor şimdi. 1.0.2 versiyonu

Hemde fena hortlamış

Adios Premium

36 Mesaj
24 Haziran 2013; 21:37:02 

yine bir hortlama mesajıdır...

19 Kasım 2007'den günümüze :P sloganıyla ve an itibariyle (26 Haziran 2013 ) son sürümü (6.1.3) te aynı hatayla karşı karşıyayız. iPhone nin böylesine önemli bir hatayı 6 yıldır çözememesi büyük bir hayal kırıklığıdır. şuan telefon sadece şarj da iken açılıyor ama şebeke vs çekmiyor şarjdan çekince kapanıyor hemen...

http://www.samiekici.com

4702 Mesaj
24 Haziran 2013; 22:11:52 

quote:

Orijinalden alıntı: SA(^_^)Mi

yine bir hortlama mesajıdır...

19 Kasım 2007'den günümüze :P sloganıyla ve an itibariyle (26 Haziran 2013 ) son sürümü (6.1.3) te aynı hatayla karşı karşıyayız. iPhone nin böylesine önemli bir hatayı 6 yıldır çözememesi büyük bir hayal kırıklığıdır. şuan telefon sadece şarj da iken açılıyor ama şebeke vs çekmiyor şarjdan çekince kapanıyor hemen...

telefon simkilitli mi
bataryada sıkıntı olabilir
dfu moda alın restore edin
değişik çözümler var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

36 Mesaj
6 Temmuz 2013; 15:57:54 

önerin için teşekkürler. şarjda iken home tuşu ile açma tuşuyla açtım düzeldi. benim isytanım ilk iPhone den beri olayı çözememeleri zaten artık satmayı düşünüyorum iPhone un sadece adı var başka bi işe yaramaz ;)

Bu mesajda bahsedilenler: GuKaMa

http://www.samiekici.com

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
26 gün 2 sa. 12 dk. kadarı kaldı.
6 Temmuz 2013; 21:49:28 

neden birleşik yazmadın ki

1 Mesaj
18 Haziran 2014; 14:23:07 

Arkadaşlar bende aynı sorunu yaşadım sonra ıphone'nın arkasına iki
kez vurdum sonra ıphone açıldı nasıl oldu anlamıyorum

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » I PHONE UM KOMPLE KAPANDI!!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.750