Şimdi Ara

Kız Kulesine Gitmek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
16.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar avrupa yakasından kız kulesine nasıl gidilir hangi günlerde gidilebiliyor?Ayrıntılı bi şekilde bilgi verebilen olursa sevinirim orda yemek falan yesek yada bişeyler içsek kaça patlar yardımlarınız için simdiden teşekkürler

• Kızkulesi restoran, kafetarya ve bar olarak Boğaz’ın derin sularında haftanın hergünü sizlerin hizmetinde...

GÜNDÜZ

İstanbul’u ve Boğaz’ı 360 derece açıyla gören Kızkulesi hafta içi hergün 12:30 – 18:30 ve haftasonu 11:00 - 18:30 saatleri arasında herkese açıktır.

Seyir katında bir yandan Boğaz'ın ve İstanbul'un keyfini çıkarabileceğiniz jetonlu dürbünleri ile sizleri beklerken bir yandan da muhteşem manzara karşısında biraz soluklanmak ve düşlere dalmak istediğiniz anda sıcak ya da soğuk içeceklerle keyfinize keyif katma imkanı sağlıyor. Kızkulesi'nin giriş ve asma katı ise restoran - kafetarya olarak hizmet veriyor..

Gündüz ulaşım imkanları;

Üsküdar/Salacak'tan - Kızkulesi'ne ring seferleri:
    Hafta içi 12:30 – 18:30, hafta sonu ise 11:00 – 18:30 saatleri arasında ring seferi mevcuttur.

Ortaköy’den Kızkulesi'ne: 13:00,15:00,17:00 (Ortaköy cami yanı, İdo deniz iskelesi),
    Kızkulesi'nden Ortaköy'e: 14:30, 16:30, 18:30’da tekne seferleri mevcuttur.

Ulaşım ücreti (Normal): Salacak 6 YTL, Ortaköy 7 YTL
    Ulaşım ücreti (Öğrenci ve emekli): Salacak 5 YTL, Ortaköy 6 YTL

AKŞAM

Kızkulesi akşam saatlerinde giriş katı ve asma katındaki restoranı ile Dünya mutfağının en leziz örneklerini sizlere sunuyor.

Kız Kulesi'nde haftanın 7 günü canlı müzik sizleri bekliyor. Solist Pınar Seli'nin en güzel aşk şarkıları ile romantizmin doruğuna çıkacak, akşam yemeklerinizin tadına doyamayacaksınız...

Restoran ve KuledeBar için rezervasyon gereklidir.

Akşam ulaşım imkanları;

Üsküdar/Salacak'tan - Kızkulesi'ne ring seferleri:
    Hafta içi ve hafta sonu 20:15 – 01:00 saatleri arasında ring seferi mevcuttur.

Kabataş'tan Kızkulesi'ne: 20:15 ve 20:45 (Petrol Ofisi benzin istasyonu arkası),
    Kızkulesi'nden Kabataş'a: 23:30, 00:15, 01:00'de tekne seferleri mevcuttur.

Bilgi ve rezervasyonlarınız için;

Tel: +90 216 342 47 47
    Fax : +90 216 495 28 85
    E-mail: kizkulesi@kizkulesi.com.tr
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • nerdeysen ordan üsküdar motor yada vapuruna bin ordanda üsküdardanda atasehir ya da kozyatagı minibüsüne bin kız kulesine zaten minibüsle gecerken görürüsün

beyazbüyü hocam anlatmış bende acık bir şekilde anlattım
  • Teşekkür ederim arkadaşlar bilgiler için giden varmı hiç yani sözlümle gitmeyi düşünüyorumda yıldonumunde gidicez inş yemek falan kaça patlar
  • yemekden vazgeçtim cunku aksamları oluyormus ben 3 gibi gitmeyi düşünüyorum rezarvasyon gerekli degildir herhalde cok soru sordum ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.