Şimdi Ara

## BFG GeForce 8800GT OC2 Modelini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## BFG GeForce 8800GT OC2 Modelini Duyurdu ##

## BFG GeForce 8800GT OC2 Modelini Duyurdu ##

Ülkemizde olmasa bile yurt dışında Nvidia tabanlı ekran kartları üreten popüler üreticilerden BFG yeni ekran kartını duyurdu. Firmanın GeForce 8800GT tabanlı yeni ekran kartı 8800GT OC2, özellikle arttırılmış saat hızları ile dikkat çekiyor. Tasarım olarak Nvidia'nın referans dizaynına sahip olan ekran kartının saat hızları ise şu şekilde;

- GPU Hızı: 675MHz
    - Shader Hızı: 1674MHz
    - Bellek Hızı: 1950MHz

Saat hızları dışında tasaırm ve özellik anlamında standart çizgiyi koruyan BFG'nin ömür boyu garantiye ve 7/24 teknik desteğe sahip yeni modeli GeForce 8800GT OC2'nin satış fiyatı ise 319$.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 17 Kasım 2007; 17:47:32 >

• fiyatı cok bizdeki piyasaya göre ayrıca bu soğutucuda ne vazgecilmez bisey oldu ya bi taneside değişik bi soğutucu kullansın hic birisi değişiklik yapmıyor al gpu yu soğutucuyada yapıstır kendi ismini tamam.
  • yok ne kadar BFG kalitesi de olsa benim tercihim HDMI'lı Zotac 8800GT AMP!
  • - GPU Hızı: 675MHz
    bence gayet güzel. o.c ile hiç uğraşma direk bunu al. 7/24 destek nasıl acaba ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: powersystemultimated

- GPU Hızı: 675MHz
    bence gayet güzel. o.c ile hiç uğraşma direk bunu al. 7/24 destek nasıl acaba ?

sanırım her an arayıp yardım alabiliyorsun...

süper bir kart inşallah ben de yazın süper bi pc toplayacağım
  • ben elimdekini daha yüksek hızlarda kullanıyorum adamlar 2-3 tane ayrı oc lenmiş versiyonla giriyor piyasaya koy adam gibi 2000 mhz ram olsun hadi gpu o kadar gidiyo desen tamam da ramlerden niye kısıyolar anlamıyorum
  • XFX, BFG ve eVGA bence en iyileri bu hız aşırtma işinin. Calibre'nin soğutması hoşuma gidiyor, Msi da fena sayılmaz ama yazdığım ilk 3 marka bence ayrı bir noktadalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ñolofinwë -- 17 Kasım 2007; 19:47:17 >
  • Ömür boyu garanti güzel bir hadise , burda satmazlar bunu
  • Galiba en uygunu zotac amp. Eğer fiyatıda uygun olursa kapışılacak. Birde oc2 moedeli deyince daha iyi saat hızları bekledim ama çokda değilmiş.
  • way ömür boyu garanti + 7/24 teknik servis çok güzel yaww trde böle bi şey imkansız
  • quote:

Orjinalden alıntı: shanke

way ömür boyu garanti + 7/24 teknik servis çok güzel yaww trde böle bi şey imkansız

walla ya :D düşünsene gecenin 3ünde arıosun kartta bozukluk oluo, adam açar söver ebene bacına kapar suratına :D:D

A: Abi benim kart bozuldu
    B: Naaptında bozdun lan 500milyonluk gartı
    A: ovırkılok yaptım abi
    B:gurcalamasaydın lan orasını burasını ............. ....... ............
  • quote:

Orjinalden alıntı: gitaristanbull

quote:

way ömür boyu garanti + 7/24 teknik servis çok güzel yaww trde böle bi şey imkansız

walla ya :D düşünsene gecenin 3ünde arıosun kartta bozukluk oluo, adam açar söver ebene bacına kapar suratına :D:D

Acaba ne zaman düzgün bir hizmet ağına sahip olacağız.

• quote:

Orjinalden alıntı: gitaristanbull

quote:

muahahah yarıldım valla

• Bizde bırakın telefonu yüzyüze gidince dövercesine karşılıyolar. İnsanlar bizim gibi değil ki orda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SoundOfSilence

Bizde bırakın telefonu yüzyüze gidince dövercesine karşılıyolar. İnsanlar bizim gibi değil ki orda.

Aslında bizim gibiler de, işte parayı verecek olanın kıymetini biliyorlar.
  • 8800gt, artık kabak tadı verdi eskidi kart yapacak yorum kalmadı , ama bu soğutucular çok ses yapıyor zamanla...
  • Bu markalar bu gt yi baya tuttu yani ekran kartı piyasası çanlandı.
  • quote:

ömür boyu garantiden kasıt nedir, ben ölünceye kadar mı BFG'nin sahibi ölünceye kadar mı nedir bu garantinin kapsamı anlamadım?
  • Bu arada kartın kutusundaki armaya dikkatli bakılacak olursa -genel kullanım ve hd-video için %100 performanslı ama oyunlarda limitlerine kadar zorlamadık- dercesine bir çubuk koyulmuş.

Bu arada işlemciler gibi buna da hız aşırtma yapılınca garantisi devre dışı kalıyor mu?
  • XFX EVGA gibi markalar arasında sıyrılabilen belkide tek marka BFG şu kartları bir getiren olsa Yurduma daha başka bir şey istemem
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.