Şimdi Ara

Mustek 1200 UB Plus vista driver nerden?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
39.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mustek 1200 UB Plus marka ve model scanerım var ama b,r türlü vista driverını bulamadım. XP driveırı da vistada çalışmıyor. Ne yapmalıyım?

• Mustek 1200 UB Plus vista driverı şu linkte mevcut--> http://mustek1200vista.googlepages.com/
    Burda anlatılanlar özet olarak şöyle;

1200 UB Plus'un XP driverını bulup indirin,rar dosyasını bir klasöre çıkartın--> (http://www.mustek.com/mustek/supportdrivers.php)
    Windows 98 / ME / 2000 / XP Twain Driver And Panel 2007-11-01 15:01:17 1.2 9.55 MB Disk_All PnS1200UB+XP.zip

Sonra yukarda ilk yazdığım linkteki vista yamasını indirip rar dosyasından çıkarın.Bu iki klasörü birleştirip scaneri pc ye takın..Vista otomatik olarak aygıtın sürücüsünü yüklemek isteyecektir, aygıtın yükleneceği dosya olarak bu birleştirdiğimiz dosyayı gösterin sürücü yüklenecektir..Yükleme tamamlanınca aygıtın kullanıma hazır olduğunu yazar zaten..

Masaüstüne proğramın kısayolunu atmıyor fakat Windows Fotoğraf Galerisi ne tıklatıp açtığınızda Dosya /Kamera veya Tarayıcıdan Al deyin aşağıda aygıt olarak Mustek 1200 ü seçip sağ alt köşedeki ''Al'' seçeneğine tıklatın tarayıcınız çalışmaya başlayacaktır.. (Sorun yaşarsanız lowyear25@hotmail.com mail atın yardımcı olmaya çalışırım)

• Yukarıda bahsedilen o birleştirilmiş klasörü rapide yükledim,extra bişey yapmanız gerekmiyor.. Aşağıdaki linkten indireceğiniz rar dosyasını çıkarıp, scannerı pc. ye bağlayın, vista otomatik olarak aygıtın yazılımını yüklemek isteyecektir; yüklenecek sürücü olarak indirdiğiniz klasörü gösterin; elinizdeki scanner Mustek 1200 UB PLUS modeliyse drıver başarıyla yüklenecektir..
    WİNDOWS7 de klasörü otomatik olarak sistem kendisi bulup yüklüyor, sadece vista da klasörü elle göstermek gerekiyor..

linki yeniledim
    >>> http://rapidshare.com/files/420589042/Mustek_1200_UB_Plus_VISTA.rar

Masaüstüne proğramın kısayolunu atmıyor fakat Windows Fotoğraf Galerisi ne tıklatıp açtığınızda Dosya /Kamera veya Tarayıcıdan Al deyin, aşağıda aygıt olarak Mustek 1200 ü seçip sağ alt köşedeki ''Al'' seçeneğine tıklatın tarayıcınız çalışmaya başlar..

Edit:Linki yeniledim(Rapid premium hesabım olmadığından 10 kere download hakkı var, bu linkte ölürse mail atıp bildirin adresinize gönderirim)
    lowyear25@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumcu25 -- 22 Eylül 2010; 19:39:33 >

• aynı şekılde yapıp suruculerı kurdum pc gordu çalıştırdıgımda ""ayarların sürücüye uygulanmasında hata"" hata cevabı alıyorum yardım edebılırmısın daha önceden xp de kullanıyordum sımdı win7 war 1 saaten fazla ugrasıyorum bı dunya resım taratacam olmazzsa xp yukleyeceğim tekar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supheci -- 2 Ocak 2010; 18:30:11 >
  • resimde var.

• linkin limiti dolmuş yenileyebilir misiniz lütfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elf.krc

linkin limiti dolmuş yenileyebilir misiniz lütfen?

linki yeniledim,
    >>> http://rapidshare.com/files/420589042/Mustek_1200_UB_Plus_VISTA.rar

Vista da yüklenecek driver olarak indireceğiniz klasörü elle gösterirken, Windows7 de buna hiç gerek bile yok
    Mustek 1200 UB Plus scannerı pc ye bağlayınca klasörü kendisi bulup otomatikman yüklüyor..

Masaüstüne proğramın kısayolunu atmıyor fakat Windows Fotoğraf Galerisi ne tıklatıp açtığınızda sol üstte; Dosya / Kamera veya Tarayıcıdan Al deyin aşağıda aygıt olarak Mustek 1200 ü seçip sağ alt köşedeki ''Al'' seçeneğine tıklatın tarayıcınız çalışmaya başlayacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumcu25 -- 22 Eylül 2010; 19:42:20 >

• sağol hemşerim. arayıp duruyordum
    quote:

Orijinalden alıntı: forumcu25

quote:

Orijinalden alıntı: elf.krc

linkin limiti dolmuş yenileyebilir misiniz lütfen?

linki yeniledim, [eğer rapid premium kullanıcısı değilseniz yoğun saatlerde free olarak indiremezsiniz, sabah saatlerinde yada gece download edin]
    >>> http://rapidshare.com/files/354701574/Mustek_1200_UB_Plus.rar.html

Alternatif olarak hofile ye de yükledim,şu linkten de indirebilirsiniz..
    >>> http://hotfile.com/dl/29793396/c160933/Mustek_1200_UB_Plus.rar.html

Vista da yüklenecek driver olarak indireceğiniz klasörü elle gösterirken, Windows7 de buna hiç gerek bile yok
    Mustek 1200 UB Plus scannerı pc ye bağlayınca klasörü kendisi bulup otomatikman yüklüyor..

Masaüstüne proğramın kısayolunu atmıyor fakat Windows Fotoğraf Galerisi ne tıklatıp açtığınızda sol üstte; Dosya / Kamera veya Tarayıcıdan Al deyin aşağıda aygıt olarak Mustek 1200 ü seçip sağ alt köşedeki ''Al'' seçeneğine tıklatın tarayıcınız çalışmaya başlayacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: WEAS

sağol hemşerim. arayıp duruyordum

Sende sağolasın kardeş, eywallah
  • size zahmet bana mail atabilir misiniz?

tarisal1991@gmail.com

teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarisal1991

size zahmet bana mail atabilir misiniz?

tarisal1991@gmail.com

teşekkürler...

mailinize gönderdim driverı,açıkladığım şekilde kurup çalıştırabilirsiniz
    kolay gelsin
  • Merhaba,

Linkler maalesef olmus, ben de mailime alabilir miyim?

aozkislali@yahoo.com

Simdiden tesekkur ederim.
  • @bado6100 mailinize gönderdim hocam kolay gelsin
  • quote:

@bado6100 mailinize gönderdim hocam kolay gelsin

size zahmet bana da mail atabilir misiniz? Win 7'ye çözüm oluyor değil mi?
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanasrav

quote:

teşekkürler

mail adresi yazmamışsınız rapide yükledim link ölmeden indirin

http://rapidshare.com/files/420589042/Mustek_1200_UB_Plus_VISTA.rar

İndireceğiniz rar dosyasını çıkarıp scannerı pc. ye bağlayın, vista otomatik olarak aygıtın yazılımını yüklemek isteyecektir; yüklenecek sürücü olarak indirdiğiniz klasörü gösterin; elinizdeki scanner Mustek 1200 UB PLUS modeliyse drıver başarıyla yüklenecektir..(Mustek 1200 ün UB,USB,UB PLUS gibi versiyonları var,bu dirver Mustek 1200 UB PLUS modeli içindir)
    [İndireceğiniz klasörü elle gösteriyorsunuz vistada cihazı tanıtırken / windows7 de buna hiç gerek bile yok,indireceğiniz rar dosyasını açıp içinden Mustek 1200 UB_Plus klasörünü çıkarın, scannerın kablosunu pc ye takın yazılımı otomatik yüklüyor]

Masaüstüne proğramın kısayolunu atmıyor fakat Windows Fotoğraf Galerisi ne tıklatıp açtığınızda Dosya /Kamera veya Tarayıcıdan Al deyin, aşağıda aygıt olarak Mustek 1200 ü seçip sağ alt köşedeki ''Al'' seçeneğine tıklatın tarayıcınız çalışmaya başlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumcu25 -- 22 Eylül 2010; 19:43:41 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakanasrav

quote:

teşekkürler

mail adresi yazmamışsınız rapide yükledim link ölmeden indirin

http://rapidshare.com/files/409054842/Mustek_1200_UB_Plus_VISTA.rar

İndireceğiniz rar dosyasını çıkarıp scannerı pc. ye bağlayın, vista otomatik olarak aygıtın yazılımını yüklemek isteyecektir; yüklenecek sürücü olarak indirdiğiniz klasörü gösterin; elinizdeki scanner Mustek 1200 UB PLUS modeliyse drıver başarıyla yüklenecektir..(Mustek 1200 ün UB,USB,UB PLUS gibi versiyonları var,bu dirver Mustek 1200 UB PLUS modeli içindir)
    [İndireceğiniz klasörü elle gösteriyorsunuz vistada cihazı tanıtırken / windows7 de buna hiç gerek bile yok,indireceğiniz rar dosyasını açıp içinden Mustek 1200 UB_Plus klasörünü çıkarın, scannerın kablosunu pc ye takın yazılımı otomatik yüklüyor]

çok teşekkürler. link cevap vermedi. mail adresim hasrav@yahoo.com . mail atabilirseniz çok sevinirim

• @hakanasrav
    linki kopyalayıp adres satırına yapıştırırsanız çalışır (şimdi kontrol ettim link sağlam)
    mail adresinize de gönderdim, kolay gelsin
  • quote:

@hakanasrav
    linki kopyalayıp adres satırına yapıştırırsanız çalışır (şimdi kontrol ettim link sağlam)
    mail adresinize de gönderdim, kolay gelsin

çok teşekkürler. umarım bir gün benim de size bir yardımım dokunur
  • hocam bide bana gönderebilirmisiniz bu driver'ı. google sayfası kapanmış bi türlü bulamadım. mailim: hhmercan@hotmail.com
    şimdiden teşekkürler
  • @hakanasrav ben teşekkür ederim, böyle güzel arkadaşlara yardımcı olabilmek benim için büyük mutluluk, yüreğin yeter selametle kal kardeş
    @hhmercan sizin mailinize de gönderdim hocam, kolay gelsin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.