Şimdi Ara

Mustek 1200 UB Plus vista driver nerden? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
39.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sayın driver elinde bulunduran arkadaş win7 64 bit işletim sistemim var uzun zmandır bakıyorum senin bu derde derman olduğunu gördüm acaba bir yardımda ben rica edebilirmiyim
    toros42@hotmail.com

şimdiden sagol değilse bu tarayıcıyı ıssıracam
  • Rica etsem bana da driver'ı yollayabilirmisin?gamingnox@gmail.com
  • storx55@hotmail.com
    acil yollayabilirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.
  • kenanisler@hotmail.com

hocam banada yollayabilirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkür ederim
  • hocam ..okuldayım driver acil lazım oldu linkte ölmüş başka bir sitede bulamadım bana da driveri gönderebilirmisiniz. Teşekkürler şimdiden corumlu77@hotmail.com
  • Bu konunu en acı tarafı benim hiç yararlanamamış olamam Gerçi açıpta hala yaşayan tek konum
  • Arkadaşlar hepinize gönderdim,işletim sisteminiz 32 bit ise sorun yaşamazsınız, 64 bit sistemde malesef çalışmıyor:S

quote:

Orijinalden alıntı: Duncan Idaho

Bu konunu en acı tarafı benim hiç yararlanamamış olamam Gerçi açıpta hala yaşayan tek konum

@Duncan Idaho Niye yararlanamadın kardeş, sistemin 64 bit mi? Kime yada neye >> ?
    2007 den beri bu başlığa yazıyorum, konuya hiç msj atmadan direk mailden yardım isteyenleri de sayarsam yüzlerce kişiye gönderdim driverı, çok kere de rapide hotfileye yükledim tabi free uploadın ömrü var:S Konu senin olsun vatandaşın işi görülsün:)

Teşekkür eden herkese ben teşekkür ederim..

• 3 yıl önce açtığım konuya ilk mesaj 3,5 ay sonra ikinci mesajsa nerdeyse 2 yıl sonra gelmiş. Ban kısmını espiri olsun diye koymuştum. Birinin ciddiye alıp alınacağını düşünmemiştim açıkçası
  • toplumvesiyaset@gmail.com adresine driveri gonderebilirseniz cok memnun olacagim. acil resmi bir isim cikti ve bu scanneri kullanarak resim yuklemem gerekiyor lakin vista ile uyumsuzluk var. selamlar.
  • acill hocam banada mustek 1200 ub plus cd aktarabilirmisiniz mail adresim gulaybitefo@hotmail.com
  • hocam rica etsem mailime gönderir misin ?

mugo_trk@hotmail.com
  • vallahi internetin altını üstüne getirdim ama bulamadım şu illeti... kardeşim imkanın varsa bana da gönderirsen çok sevineceğim. onurvarolun@yahoo.com
  • kardeş deli olacam kullanamadım bir türlü bir de bana gönder clamidia-72@hotmail.com
  • Sayın forumcu25
    Mustek 1200 UB PLUS Vistaya uyumlu olan driveri yollayibilir misiniZ e mail adresime?

ogretmenim1453@mynet.com

Edit:Yazım yanlışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adalet mülkün temeli -- 5 Aralık 2010; 15:07:03 >
  • merhaba arkadaslar
    verdiginiz linkler çalışmıyor
    mail adresim:atesch_27@hotmail.com
    mailime atarsanız driwerini sevinirim
    yada tekrar ver download sitesini kardeşim
  • verdiğiniz sitelerden indirmiyor

msn
    atesch_27@hotmail.com
    gönderirseniz sevinirim setup u
    şimdiden teşekürler
  • hocam rica etsem vistadan bana da atar mısın.

ebuyavuz@gmail.com
  • thesinnerman@hotmail.com

vista yaması banada gerekiyor. atarsanız sevinirim
  • arkadaslar bana da çok acil lazim oldu. email atabilriseniz cok sevinirim.
    email: mariusklek@gmail.com
  • hrbey@mynet.com

WİNDOWS 7 64 BİT

ilgilenirseniz sevinirim. şimdiden teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.