Şimdi Ara

Graffiti için gerekli nitelikler ve yetenekler..:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
9.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Graffiti için gerekli nitelikler ve yetenekler..:
    Temel Gizlilik: yıldızsız da olur ama 3* en iyisidir :) bu yeteneği kullanmak için pelerin de almak gerekir tabi ki..

Temel Sanat&Dizayn: Graffiti Boyama için 3* yapmak gerekir.. benim tavsiyem bu yeteneği 5* yapıp Graffiti Boyamayı da en az 3* yapmak.. :)

Graffiti Boyama: daha önce de dediğim gibi Temel Sanat&Dizayn 3* olması gerekiyor öğrenmek için.şu anda istanbulun yeni yasal düzenlemelerine göre graffiti yapmak legal olacak :) mesela ben aranıyordum 2 defa hapse düştüm daha sora hemen bıraktılar :) o yüzden yeni sokak sanatkarları korkmadan graffiti yapabilir.unutmadan graffiti nasıl yapılır bunuda anlatayım.ilk önce Aymelek Shopping den (en ucuz yerlerden biri) bir sprey alınır ve o spreye isim verilir..daha sonra şehir hizmetlerinden hastaneler hariç veya yeşil alanlardan bir yere gidilir daha sonra eşyalar açılır ve sprey in yanındaki KULLAN butonuna basılır, ''fsst'' yazısını gördüğünüz anda RESPECT!İlk Graffitimi Yaptım puanınız gelmiş demektir :) başarılar..

• peki bu yetenekler toplam kaç para ister??
  • bende hepsi mevcut 5,6 milyar civari istio 2 kitap alıosn çünkü. isteyen talline gelsin ben öğretebilirim
  • diablo öğretir misin bna???
  • up
  • öğrenmek isteyen arkadaşlar msnimi eklesnn b_unlu9@hotmail.com + tallin şehrine gelsin
  • O Kadar cevap yazdınız bir bana Teşekkür Etmediniz
  • bu nasıl bir oyun?
  • up
  • saol castle warder :p
  • Sende Saol Şuan Brüksel'de Graffiti yapıyorum Yakında tüm Şehir benim olucak
  • Bu arada "10 graffiti ve devam ediyorum" Başarısını Kazandım
  • helal olsun ne diyim:D
  • Geçenlerde Forumda nasıl Graf. Yapılır diye soran birkaç arkadaş gördüm...

Onların Bu Yazıyı Görmesi Dileği İle
  • diyelim ki grafitiden yakalandın, kaç gün yatarsın?
  • Fazla yatmazsın Zaten Yakalanacağını Pek Sanmıyorum Gizlenirsen Seni DEVler bile bulamaz
  • abi bende grafiti boyama da var ama kullanamıom sanat dizaynı 3 nolcak anlamadım
  • bende öğrenmek istiyorum ama o kadar kitap alacak kadar para yok bankalar kredi vermiyor
  • tavsiyem madrıd ' e gıdın guvenlık cıdden cok dusuk
  • aynen madride gidin orda güvenlik çok düşük ama polislere yakalanma ihtimaliniz biraz yüksek %&% gibi bişi
    ben şu an ordaim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.