Şimdi Ara

## Club3D Radoen HD 3800 Serisini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Club3D Radoen HD 3800 Serisini Duyurdu ##

AMD-ATi'nin RV670 tabanlı Raden HD 3800 serisini resmen duyurmasına paralel olarak ekran kartı üreticileri de kendi çözümlerini arka arkaya anons ediyorlar. Ülkemizde resmi olarak satılmıyor olsa bile yurt dışında tanınan üreticilerden biri olan Club3D de kendi Radoen HD 3800 serisini duyurdu. Firmanın anons ettiği Radoen HD 3850 ve HD 3870 modelleri AMD-ATi'nin referans tasarım ve standart saat hızlarına sahipler. Gelin şimdi hep birlikte kartların detaylarına birlikte bakalım.

• kartlar ne kadar da ati 'nin örnek tasarımıda olsa gerek soğutucunun üzerinde kullanulan renkler gerek kutusu gerçektende çok şık ve
    kaliteli duruyor. Club3D keşke ülkemizde de faliyet gösterse.
    haber için teşekkürler fx57
  • Özelleşmiş modelleri beklemek lazım. Sıcağı sıcağına satın almak hata olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: darel-x

Özelleşmiş modelleri beklemek lazım. Sıcağı sıcağına satın almak hata olur.

Katılıyorum arkadaşım, hem de kullanıcı yorumlarını görmek adına iyi olur. Club 3D nin sade tasarımı çok şık duruyor bu arada.
  • bu adamlar nvidia partneri değilmiydi? sadece onlara kart üretior diye biliordum ben bunları
  • Yok canım. Club 'ın 9800XT kartlarını bile hatırlıyorum.
  • cf köprüsüde kutu içeriğine dahil güzel bi olay
  • Kart üreticileri elini çabuk tutsada kartları görüp mıncıklasak bir an önce

İlk partiyi aşırı meraklılar 2. partiyi test sonuçlarına göre kart alacaklar 3. partiyide biz alırız. Parasın olmayanlar
  • Tasrım ve şekil on numara
  • ATI RADEON™ HD 3870 kartlar nezaman gelicek türkiye ' ye bilen varmı 2 tane alıcam valla :))
  • Sinek 3D'nin kutu tasarımı çok güzel açıkçası, yamuk yumuk kutuyu tasarım zanneden rakiplerine birşeyler öğretseler iyi olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.