Deşifrede Ard arda ölen 3 mühendis konuşulacak.
9 Cevap285 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3684 Mesaj
15 Kasım 2007; 23:37:16 

Uyanık kalıcaklar izlemeli.

İyi geceler.

"Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
Mustafa Kemal ATATÜRK

7881 Mesaj
15 Kasım 2007; 23:42:43 

resmen katliam neyini konuşacaklar ölen elemanın sınıf arkadaşı tanıdık oğlan dışarı gitti bu sebepten ilerleme şansı yok neyapcam diyo zaten bişi yapsan işte sonucu dedi ankaranın göbeğinde nişanlısıyla hemde kestiler adamı dedi şok olmuştum bu konuşmadan sonra bi torna makinasıyla yapılacak onlarca malzeme var yaptırmıyolar dedi milyonlarca dolar akıyo dışarı demişti bana konuşacak laf bulamadım adamın ölme sebebide abd nin bi sistemivarmış uçaklarda isterse uydudan uçaklar uçmaz hale getirilebiliyomuş onu çözmüş bu elemanlar sonra ................

birinci sayfa, ilk mesaj günceldir :)http://forum.donanimhaber.com/m_46528250/tm.htm email:ferhatde@hotmail.com

1918 Mesaj
15 Kasım 2007; 23:47:02 

ASELSAN da mühendisler mi bunlar?

bir de saat kaçta?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osstation -- 15 Kasım 2007; 23:47:21 >

361 Mesaj
15 Kasım 2007; 23:48:26 

eyvallah izyeleyek gardaşım

2656 Mesaj
16 Kasım 2007; 0:17:10 

Aynen dedigin gibi ama sadece bir kismi dogru ucmaz hale degil kendi sattigi sistemle istedigi ucak nerde ne yapiyor gorebiliyordu dolayisiyla istedigi bilgiyide alabiliyordu.Her hangi bir durumda bizim ucaklar acik hedef bizim degil dunyada bu sistemi kullanan butun ucaklar amerika tarafindan nerde ne yukte ne hizde ne dogrultuda vs... gorulebiliyor bu muhendisler bu programi kirdiklari icin ve turk ucaklari icin isi tersi duruma ceviricek duruma getirdiklari icin oldurulduler ve calismalarida calindi suan hersey sifirdan denecek duzeyde yeniden baslandi kodlar ortada ama ne oldugunu bu olen 3 genc muhendisten baska kimse bilmiyor.Cok yazik kuklada oteye gidemiyorz.Herkesin gozu kapali 3 maymun
quote:

Orjinalden alıntı: hunter06

resmen katliam neyini konuşacaklar ölen elemanın sınıf arkadaşı tanıdık oğlan dışarı gitti bu sebepten ilerleme şansı yok neyapcam diyo zaten bişi yapsan işte sonucu dedi ankaranın göbeğinde nişanlısıyla hemde kestiler adamı dedi şok olmuştum bu konuşmadan sonra bi torna makinasıyla yapılacak onlarca malzeme var yaptırmıyolar dedi milyonlarca dolar akıyo dışarı demişti bana konuşacak laf bulamadım adamın ölme sebebide abd nin bi sistemivarmış uçaklarda isterse uydudan uçaklar uçmaz hale getirilebiliyomuş onu çözmüş bu elemanlar sonra ................

My Love its My Job

6307 Mesaj
16 Kasım 2007; 0:37:40 

yukarı..sağolun uyardığınız için

3359 Mesaj
16 Kasım 2007; 0:38:52 

malak magazin programlarından sıra gelirse izlicez...

638 Mesaj
16 Kasım 2007; 0:57:16 

arkadaşlar su an izleme şansım yok ama izledikten sonra gene buraya bi özet geçerseniz çok makbule geçer

3667 Mesaj
16 Kasım 2007; 1:06:35 

bu program kaçta hangi kanalda onları da belirtseniz makbule geçer

1669 Mesaj
16 Kasım 2007; 1:13:11 

Keşke biriniz bunu kaydedebilse...

UCLA-University of California Los Angeles
MacBook Pro 15 Retina 2.3GHz | Xbox One | Nexus 5 | iPad Mini Retina | Fitbit Force Saat | Logitech HD Pro 920
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Deşifrede Ard arda ölen 3 mühendis konuşulacak.
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.141

DonanımHaber’i Takip Et X
Facebook Gözat
Twitter Gözat