Şimdi Ara

## Palit Radeon HD 3870 Modelini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Palit Radeon HD 3870 Modelini Duyurdu ##

Özellikle hazırladığı "Sonic" serisi ekran kartları ile hem ülkemizde hem dünyada beğeni toplayan ve önemli bir kullanıcı kitlesi edinen Palit, HD 3850 modeli birlikte daha güçlü olan HD 3870 modelini de duyurdu. Palit'in yeni modeli AMD-ATi'nin hazırladığı referans tasarıma ve standart saat hızlarına sahip. Palit muhtemelen Radeon HD 3800 serisinin firma adına farklılaştırılmış "Sonic" versiyonlarını da hazırlayacaktır. Ülkemiz pazarına da kısa bir süre içerisinde sunulması beklenen ekran kartlarının yerel fiyatları hakkında şu an için net bir bilgi bulunmuyor.

Ekran kartlarının teknik detaylarına ise firmanın resmi tablosu üzerinden birlikte bakalım;

• Haber için teşekkürler fx57. En azından üzerinde Nvidia logosu yok.
  • 8800 gt karşısında ne yapabilecek acaba?
  • sonic nasıl olur acaba ılerde bırde + koyarlar.

bu arada fanı degıstırmısler 3850 gıbı degıl mıllet hemen kotulemıstı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi night_33 -- 15 Kasım 2007; 18:48:32 >
  • Kutuya yanlış etiket koymuşlar herhalde

HD HD3870

• palit kartların kutusunu yaptırırken çok heyecanlıydı galiba hepsinde etiketler yanlış
  • Palit i beğenmeye başladım ya. Adamlar önceleri pek iyi bir firma izlenimi vermiyordu ancak HD2900XT yi yanlışlıkla da olsa (Sapphire dedim Palit geldi adam bir de onlar aynı firma diyor yaw ) aldım. Adamlar ne gerekiyorsa kutunun içine koymuşlar, 2 tane güç kablosu vardı yaw . Ekstra dan bir de oyun koymuşlardı -> Xtreme Rally diye bir oyun. Pek güzel değil gerçi ama sonuçta kutu içeriği olarak güzel

Bunlarda var mı ? Kutu içerikleri neler acaba ?

• ya palit nie 3850 modelini bu kadar çıplak yapmış ya yüksek kartlara önem veriyolar her halde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shanke -- 15 Kasım 2007; 21:38:11 >
  • Atı nin kartları piyasaya fene girdi ama bakalım performansı nasıl olacak.
  • acaba fiyat aralığı ne olucak.
    orta sınıf değil mi şimdi bu ... yada sınıfı ve nvidia ya göre neye denk oluyoo
  • ya kart "gel al beni" diyor, ama maalesef bunun görüntüsüyle yapıyor, keşke performansıda aynı şeyi söyletebilse..
  • THG TR sitesinde yayınlanan testi okudum az önce 3870 paranızın hakkı diyor.
  • palit 200$ dan satarmı satar valla, bu seferde ati partneri olur cıkar sanki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.