Şimdi Ara

## Asus Radeon HD 3870 Modelini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
4.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Asus Radeon HD 3870 Modelini Duyurdu ##

AMD-ATi'nin bugün itibariyle Radeon HD 3800 serisini resmen lane derek kullanıma sunmasından ardından ekran kartı üreticileri de vakit kaybetmeden kendi çözümlerini pazara sunmaya başladılar. Asus da referans tasarıma sahip olan ve standart saat hızları ile gelen Radeon HD 3870 modelini duyurdu. Kartın diğer modellerden kuşkusuz en önemli farkı kutu içeriğine Company Of Hereos oyunun eklenmiş olması gösterilebilir. Muhtemelen kısa bir süre içerisinde Asus saat hızları arttırılmış "TOP Edition" modelini de duyuracaktır.

## Asus Radeon HD 3870 Modelini Duyurdu ##

• Kart vitrindeki yerini ne zaman alacak?
  • Asusun top modelini bekliyorum bakalım nasıl.
  • Fiyatı standart modellerden ne kadar pahalı olacak bakalım?
  • Bir şekilde yeterli sayıda kolay ulaşılabilir şekilde gelsin de, marka aramadık artık.
  • ya asus bence alinacak en son ekran karti markasi

bir defa yaninda verdigi oyundan kac ytl fark aliyor
  • Bugün crysis'li testleri çıkarsa kartların gerçek anlamda nasıl olduğunu anlarız.
  • Asus için hayırlı olsun diyelim ancak teknik özelliklere baktığımızda, bu kartın directx 10.1 ve shader 4.1'i desteklemediğini görünüyor. Yani sözün özü 2900xt'den kısmen peki bir farkı yok. Yeni nesil olabilir ancak destekledikleri eski.

Saygılar
  • asus çok kaliteli ama ne yazıkki çok pahalı..ama param olsa düşünmem asus alırım..atide şu an f+p kartlar sapphire ler..
  • fanın üzerine illaki oyun resmi basacaklar bunlarda
  • 256bit olması da ayrı bir sıkıntı
  • koyulan üstteki özelliklerinin oldugu resim eski asus eax 2900xtye ait özelliklerdir. dx 10.1 ve sm 4.1 donanımsal olarak desteklenmektedir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zargana_11

Asus için hayırlı olsun diyelim ancak teknik özelliklere baktığımızda, bu kartın directx 10.1 ve shader 4.1'i desteklemediğini görünüyor. Yani sözün özü 2900xt'den kısmen peki bir farkı yok. Yeni nesil olabilir ancak destekledikleri eski.

Saygılar

Arkadaşım olur mu.3870 yongası nereden geliyor.Bu kartta 10.1 ile shader 4.1'i destekliyor.Sadece bilinen özellikler yazılmamış.
  • Herkes 3870 kelimesini duyunca çok büyük fark var zanediyor 55nm ve şu an önemsiz olan directx10.1 desteği dışında mimarisi aynı aslında 2900xt den pek bir farkı yok tabi bu dediğim performans anlamında ati bu kafayla giderse biraz zor satar asus markasının da extra kazık olması cabası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 15 Kasım 2007; 10:49:51 >
  • Asus company of heroes veriyo ama onun parasını kartın üstüne eklemeyi ihmal etmiyor.
  • Alacağım en son marka asustur.Fiyat politikasına koca bir
  • Neden se forumda hep aynı yorumlar bütün asus konularına girin bakın hepsinde kazık yazar. arkadaşın biri sapphire daha ucuz yazmış ben sapphire in asustan ucuz ürününü daha görmedim. Yıllarca asus kullanıp şu an gigabyte ve asus kullanan biri olarak asus gerek üretim kalitesi gerek kutu içeriği olarak tek geçilecek markadır. DFI henüz kullanmadım hakkında yorum yapamam ama asus diğerlerinden çok çok iyi ve eleştirileri hak etmiyor. Hali hazırda türkiyenin en iyi distribütörlerine sahip (çizgi ve kısmen boğaziçi).

Konuya gelirsek kart fena değil ilk upgrade fırsatında alabilirim
  • 3870 lerin oc modellerini beklemek lazim en az 800mhz gpu ve 2400mhz ram hizlari olmali.
  • Yine o iğrenç resim yaa bu Asus neden sürekli asker resimleri koyuyor kartlarına anlamıyorum, tüm 8800 serisi böyle bence çok kötü duruyor. Daha piyasaya yeni giren zotac bile ne kadar karizmatik resimler koymuşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arsenic -- 15 Kasım 2007; 13:05:00 >
  • asus mu?en iyisi uzak duruyum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.