Şimdi Ara

1140 ytl'ye Philips 32PFL5322 LCD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu akşam 1890 ytl'ye Carrefour'dan 32PFL5322 lcd tv aldım. 545 ytl alışveriş çeki ve 95 ytl trinkart (sadece haftada bir gün veriliyor) verildi. Yani 1250 ytl'ye gelmiş oldu. Dvd player hediyesi de 110 ytl dersek tv 1140'a gelmiş oldu. 12 taksit.
    Yalnız bunun için maksimum kart gerekiyor. Diğer kartlara alışveriş çeki bunun yarısı.
    Çekleri de Aralık ayında harcamam gerek. Yoksa geri alınıyor. Çeklerle de başka şeyler alınabilir.
    Bence çok düşeş. Tavsiye ederim. Özellikle ev düzen veya başka ihtiyaçları da olanlar zaten çekleri de kolaylıkla kullanırlar.
    Selamlar

• quote:

Orjinalden alıntı: genie1

Bu akşam 1890 ytl'ye Carrefour'dan 32PFL5322 lcd tv aldım. 545 ytl alışveriş çeki ve 95 ytl trinkart (sadece haftada bir gün veriliyor) verildi. Yani 1250 ytl'ye gelmiş oldu. Dvd player hediyesi de 110 ytl dersek tv 1140'a gelmiş oldu. 12 taksit.
    Yalnız bunun için maksimum kart gerekiyor. Diğer kartlara alışveriş çeki bunun yarısı.
    Çekleri de Aralık ayında harcamam gerek. Yoksa geri alınıyor. Çeklerle de başka şeyler alınabilir.
    Bence çok düşeş. Tavsiye ederim. Özellikle ev düzen veya başka ihtiyaçları da olanlar zaten çekleri de kolaylıkla kullanırlar.
    Selamlar

Çeki nasıl kazandın dostum (545 YTL)

• Bir de bu kampanya ne zamana kadar bilgisi olan war mı?
  • Başka televizyon alırsak oluyormu bu kamanya...:)
  • soruları birleştirip bir iki eklemede ben yapıyorum, cevaplarsanız seviniriz.

1. hangi carrefour, tüm carrefour'larda bu kampanya var mıymış?
    2. sadece elektronikte veya sadece televizyonlarda mı var, başka marka tv alırsak da bu kampanya var mı?
    3. kampanyanın ne zamana kadar sürdüğünü biliyor musunuz?
    4. verilen hediye çeki ile her şey alınabiliyor mu? (bazı mağazalar hediye çeklerini elektronik, kozmetik gibi reyonlarda kullandırmıyor da..)

güle güle kullanın, teşekkürler.
  • Ben daha önce bir Plazma TV de rastlmıştım böyle bir kampanyaya ve öğrendimki adı geçen firmanın her mağazasında farklı bir mala promosyon yapılıyor ve birince 1000 ytl olan bir tv diğerinde 1.200 ytl olabiliyor, mağaza müdürüne sordum bunşar mağaza bazında promosyanlar ve sadece o mağaza için geçerlidir demişti..
  • 1. stoklar dahilinde tüm carrefourlarda geçerli (express olanlar hariç)

2. sadece elektronikte değil bir çok yıldızlı üründe var. ancak televizyon olarak benim gördüğüm 2 farklı philips modelinde geçerliydi gidip görmekte fayda var.

3. 28 kasıma kadar sürüyor

4. çekler aralık 5-22 aralık arasında altın ve alkol dışında tüm reyonlarda kullanılabiliyor.

ekleme

5. yıldızlı ürün dedikleri ürünlerden aldığınız her 5 ytl lik ürün karşılığı 1 yıldız alıyosunuz eğer maksimum kartınız varsa bu 2 yıldıza çıkıyor her 100 yıldız 75 ytl hediye çeki kazandırıyor

6. daha detaylı bilgiwww.carrefour.com.tr

7.trinkarta %5 para yüklemesi içerenköy mağazasında perşembe , nautilus ve maltepe mağazalarında salı günleri var diğer mağazalar sitesinden kontrol edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan_ -- 15 Kasım 2007; 13:03:40 >

• peki arkadaslar 32PFL5322 ürünü nasıl acaba?
    ben de lcd bakıyordum fiyat olarak oldukca cazip geldi simdi bana, üstelik maximum kartım da var.eger tavsiye ederseniz gidip yerinde incelemek isterim.
  • gayet uygun duruyor valla yeni evde kuracam tam oluyor. trinkart ne pekala bu carfuer kartmı. bir sorum daha olacak çekleri yıldızlı degil bütün carfuerde kullanıyruz demi
  • quote:

Orjinalden alıntı: bymami78

gayet uygun duruyor valla yeni evde kuracam tam oluyor. trinkart ne pekala bu carfuer kartmı. bir sorum daha olacak çekleri yıldızlı degil bütün carfuerde kullanıyruz demi

trinkart carrefoura özel mağaza kartı , sitesinde hangi mağazalarda hangi günlerde %5 para yüklendiği yazıyor.

yıldızlı carrefour diye bi yer yok, yıldızlı ürün alışverişlerin karşılığında yıldız veriliyor bunları size verilen kağıda yapıştırıp danışmalardan hediye çekini alıyosunuz . harcamak için yukarıda yazdığım tarihlerde istediğiniz mağazayı kullanıyosunuz
  • teşekkür ederim akşam bakalım bi ziyaret edeyim carfueri.bu tvden almayı planlıyordum.1650 ytl bi siteden alacaktım dvd hediyeli aynısından carfuer biraz pahalı demiş ama olsun
  • 7322 altı philips modelleri yaramaz.
  • sanırım carrefour'da çalışan birileri var. olayı açıklamışlar. başka tv'ler de var. internet sitesinden görülebiliyor. ben bunu uygun buldum.
    selamlar
  • kampanya philipste sona ermiş samsungda başlamış. ayrıca 32PFL5322 ve samsung 32s81b modeli içerenköy ve kadıköyde yoktu bugün teşhir ürünleri bile satılmış^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatality_ -- 16 Kasım 2007; 0:21:57 >
  • Samsung'ta kampanya zaten vardı, yeni başlamadı. Philips'ler tükenmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.