Şimdi Ara

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.333
Cevap
15
Favori
1.222.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben nokia map loader den türkçe map ve voice yi yükledim ve complate dedi söylediğim gibi register meselesi çıktı bide bu haritalar yüklenmemiş olduğundan olmuş olabilir mi acaba yüklenip üklenmediğini nasıl anlarım ????
  • Sesli kullanım, rota üzerinde dolaşma, anlık hız, toplam yolculuk suresi gibi özellikler 3 gun ücretsiz kullanabilirsin.Fakat üç gün sonrasında bu özellikleri kullanmak istersen upgrade gerekiyor oda ucretli. 1 ay - 1 ve 3 yıl olarak satın alabiliyorsun.

Ayrıca satın almadan 50km hızda sımulasyon ozellıgını kulanabılırsın..
  • Arkadaşlar telefona Soft Format attım ama her hafıza kartını çıkardığımda veya telefonu yeniden başlattığımda Yükleyici açılıp Yükleniyor deyip 4-5 dk beni bekletiyor nasıl halledebiliriz bu sorunu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gokhan43

Arkadaşlar telefona Soft Format attım ama her hafıza kartını çıkardığımda veya telefonu yeniden başlattığımda Yükleyici açılıp Yükleniyor deyip 4-5 dk beni bekletiyor nasıl halledebiliriz bu sorunu ?

muhtemelen hafıza kartına yüklediğin programlar vardır.uygulama yöneticisine girip programların kurulumunu tamamla.sorun çözülür.
  • ya bedavaya hiç bir program vs. ile açılma şansı yok mu
    bu arada bu gps fiyatları ne civarda
  • quote:

Orjinalden alıntı: soylu

belki bağlantı ile ilgilidir,göründüğü kadarı ile download hızı ile ilgili bir sorun var.

ama buna gerek yokki,simba nın upload ettiği türkiye haritasını indir ve hafıza kartına yükle o kadar...

ben sayfaları araştırdım ama simbanın böyle bir mesajını bulamadım ve de nokia map loader in türkiye haritası 5 dk da indirdi yani bağlantı iyi benim iyice kafam karıştı

edit:yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @dministrator -- 24 Kasım 2007; 15:46:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: okumusfatih

quote:

Orjinalden alıntı: Gokhan43

Arkadaşlar telefona Soft Format attım ama her hafıza kartını çıkardığımda veya telefonu yeniden başlattığımda Yükleyici açılıp Yükleniyor deyip 4-5 dk beni bekletiyor nasıl halledebiliriz bu sorunu ?

muhtemelen hafıza kartına yüklediğin programlar vardır.uygulama yöneticisine girip programların kurulumunu tamamla.sorun çözülür.

Bi deniyeyim , teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: necator americanus

kardes allah razı olsun ısmlerı bıle yeterdı ama kral adamsın valla
    herkesın ısıne yarayacak
    ıste paylasım budur emege saygı
    quote:

Orjinalden alıntı: soylu

sevgili necator americanus,,

istemiş olduğun programları yükledim,tam 77 adet n95 programı

indir

saolun ikiniz de, benim de çok işime yaradı
  • quote:

Orjinalden alıntı: SİMBA

noxco aşağıdaki linkten indirebilirsin..hafıza kartındaki cıtıes klasorunu sılıp yerıne bu aldıgını yapıştırman yeterlı olucaktır..

http://www.smotorsport.com/cities.rar

buyrun
  • çok teşekürler simba çok işime yarıyacak
  • arkadaşlar kafayı yemek üzereyim software update yapmak istiyorum agps bende yok

telefonumdaki 11.026 fakat bu güncel olan diyor.en son sürümü olan 12 le başlayan değil mi

format da attım ama fark etmedi

yardımlarınızı bekliyorum
  • gelsin artık şu v21 bekleye bekleye bi hal oldum :D
  • evet gelsin artık şu yeni sürüm ancak ne zaman ???
  • Arkadaşlar geçen gün bilgisayarın ön yüzündeki USB portlarını anakarta baglarken yanlış bağlamışım. Bu usb portuna N95 i bağladım ve telefon bağlantıyı görmeyince sorunu anladım. Anakarta bağlantıyı düzelttim ama şu anda benim N95 USB ye bağlanınca bilgisayardan "USB AYGIT TANINAMADI" uyarısı alıyorum. Başka PC lerlede denedim sonuç aynı. Sanırım USB yi ters bagladıgımda N95 e gelen kablolarda ters oldugu için kısa devre gb birşey oldu . Sizce ne olmuş olabilir. Serviste tamiri mumkunmudur. Yeni çıkacak versiyonu USB bağlantı dışında başka bir yöntemle yüklemek mümkünmü? mumkunse USB nin bozuk olmasını dert etmeyecem.

Bilgisi olan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbsahan -- 26 Kasım 2007; 3:05:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ultrati4

arkadaşlar kafayı yemek üzereyim software update yapmak istiyorum agps bende yok

telefonumdaki 11.026 fakat bu güncel olan diyor.en son sürümü olan 12 le başlayan değil mi

format da attım ama fark etmedi

yardımlarınızı bekliyorum

Forumda NSS ve Nokia Software Updater diye arama yaparsan sorunu çözeceksin.
  • Arkadaşlar, ben xmurat arkadaşımızın paylaşım sitesinde Psiloc irRemote programını yükledim. Ancak program daha açılmadan böyle bir uyarı çıkıyor. Programı deneyen var mı? Bendeki problem ne olabilir ? Teşekkürler.
     ^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^
  • quote:

Arkadaşlar geçen gün bilgisayarın ön yüzündeki USB portlarını anakarta baglarken yanlış bağlamışım. Bu usb portuna N95 i bağladım ve telefon bağlantıyı görmeyince sorunu anladım. Anakarta bağlantıyı düzelttim ama şu anda benim N95 USB ye bağlanınca bilgisayardan "USB AYGIT TANINAMADI" uyarısı alıyorum. Başka PC lerlede denedim sonuç aynı. Sanırım USB yi ters bagladıgımda N95 e gelen kablolarda ters oldugu için kısa devre gb birşey oldu . Sizce ne olmuş olabilir. Serviste tamiri mumkunmudur. Yeni çıkacak versiyonu USB bağlantı dışında başka bir yöntemle yüklemek mümkünmü? mumkunse USB nin bozuk olmasını dert etmeyecem.

Bilgisi olan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum...

valla bendede değişik usb cihazlar da seninkine benzer sorunlar oldu yetkili servislerde sorun halledliyo korkulacak bi durumun olduğunu sanmıyorum
  • arkadaşlar benden istenen rotateme isteklerinizin tümü pm olarak gönderilmiştir..

soylu
    Yarbay

edit: 3000.ci mesajım n95 topic ine kısmetmiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soylu -- 26 Kasım 2007; 9:20:02 >
  • ya simba verdiğin şeyi çalıştıramadım yine aynı şeyler oluyo napçam yaaa
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.