Şimdi Ara

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.333
Cevap
15
Favori
1.222.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oh be ! nihayet symbiansigned e üye olabildim ve rotateme yi signed yaptım
  • Arkadaslar suan almak uzereyim fakat calisip calismadigi hakkinda bilgim yok.n95 sdch micro sd kartlari destekliyormu? 4,6 ve 8gb micro sd sdch kartlardan birini almak uzereyim fakat satici net cevap veremiyor. Acaba calisiyormu sdch? Bilen arkadaslar acil cevaplarlarsa hemen alicam.
  • 8 gb takılı bir resim yayınlanmıştı
  • 4ve yukarisi galiba sdch . Duz micro sd yokmus,satici soyledi. Hatirladigim kadariyla forumda 4gb kullanan vardi. O calisiyosa sdch calisiyo demektir. Cepten girdigim icin forumda arastiramiynrum
  • Dostum mantık olarakta çalışması gerekiyor ben bir ara deneyecektim fakat türkiye içinde 2gb'tan büyük bulamadım heryeri araştırmama ragmen yoktu ama şuan 4 gb çıktı onu biliyorum fakat şimdide bende telefon yok
  • Tesekkurler realcem,aliyorum bakalim aksam dener foruma yazarim.6gb ile buyuk fark yoksa 8gb alicam.
  • Merakla bekliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: realcem

Dostum mantık olarakta çalışması gerekiyor ben bir ara deneyecektim fakat türkiye içinde 2gb'tan büyük bulamadım heryeri araştırmama ragmen yoktu ama şuan 4 gb çıktı onu biliyorum fakat şimdide bende telefon yok

Eğer istanbulda iseniz Cevizlibağ Vatan Computer bakabilirsiniz yaklaşık 2 hafta önce 4gb sandisk micro sd aldım sorunsuz çalışıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: realcem

8 gb takılı bir resim yayınlanmıştı

incelememde resmi var
  • arkadaşım rica etsem bana yardım edermisin rotateME konusunda? :)
    quote:

Orjinalden alıntı: soylu

oh be ! nihayet symbiansigned e üye olabildim ve rotateme yi signed yaptım
  • quote:

Orjinalden alıntı: suleyman88

arkadaşım rica etsem bana yardım edermisin rotateME konusunda? :)
    quote:

şu anda kullanıyorum güzel bir özellik,yardımcı olurum tabii. aşağıda verdiğim link te PHI nın anlatımına bak, yapamazsan imei no nu ve csr dosyasını bana gönder ben sertifikanı alıp buraya yüklerim..
  • pm attım... tşkler yardımların için :)
    quote:

quote:

quote:

şu anda kullanıyorum güzel bir özellik,yardımcı olurum tabii. aşağıda verdiğim link te PHI nın anlatımına bak, yapamazsan imei no nu ve csr dosyasını bana gönder ben sertifikanı alıp buraya yüklerim..
  • hadi bakalım v21 konuşulmaya başlandı.. inşallah yakında çıkarda kurtuluruz...

http://www.n95users.com/forum/general-95/6271-new-nokia-n95-firmware-v21-0-001-pics-included.html
  • quote:

pm attım... tşkler yardımların için :)
    quote:

quote:

quote:

buraya bir bak anlatılanları dikkatlice oku,csr dosyasını zaten program kendisi oluşturuyor..

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=19051178&key=rotateme
  • yaw ben şu symbiansigned e üye olamıyorum ki mail adresi yüzünden :( cer dosyasıda nasıl oluşuyor anlamadım yapamıyorum :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: xmurat

hadi bakalım v21 konuşulmaya başlandı.. inşallah yakında çıkarda kurtuluruz...

http://www.n95users.com/forum/general-95/6271-new-nokia-n95-firmware-v21-0-001-pics-included.html

selam v12 yi atarken telefonun dil kodunu nss ile girip türkçe yapmıştık şimdi v21 çıktığında tekrardan nss ile türkçe kodu girmeye gerek varmı yoksa direk nsu ile update mi yapacağız bunu merak ediyorum bilgi verirseni sevinirim.
  • nss ile product code bir daha değiştirmeye gerek yok. artık telefonun zaten Türkçe olmuş.. sadece yeni firmware indirip yüklüyorsun.. fakat bu firmware henüz çıkmadı..
  • teşekkür ederim sabırsızlıkla bekliyorum bende yeni versiyonu
  • 8 gb Sandisk SDHC kart N95 ile çalışıyor arkadaşlar, bende var...ingiltere'den almıştım.
  • Son versiyonun en önemli özelikleri stand by menüsüne ajanda ve wlan taraması kısayollarının üzerine bir de search (arama) uygulamasının kısayolu eklenmiş. Ayrıca kullanıcıya 25-30 mb civarında boş ram sunuyor ki bu da yeni nesil n-gage oyunlarını oynayabilmek için.. ayrıca telefonda n-gage games adında bir program veya klasör oluşuyor.

ALINTIDIR
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.