Şimdi Ara

^^Nokia N95 Hakkında Her Şey^^ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24.333
Cevap
15
Favori
1.222.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepinizin ellerine sağlık böyle çok iyi olmuş konu.
  • Konuyu ancak inceleme fırsatım oldu, büyük emek vermişsin, eline sağlık PHI...

Ayrıca bu bilgileri foruma ekleyen bütün arkadaşlarada tek tek teşekkür etmek gerek.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Benim bir sorum şimdi GPS için 2 tane program önermiş arkadaşlar biri Nokia'nın MAP LOADER diğeride Wayfinder. Sizce hangisini kullanmayalım ayrıca nokia map loader'da 15 - 20 tane harita yüklerem telefonda yavaşlama meydana gelir mi?
  • ikinizde haklısınız bence.neyse arkadaşın dediği gibi nokmote den ve bide şu ram ayarlarını yapan programdan haber yokmu acaba
  • Nokia Map Loader'ı indirdim ancak telefona çok yavas atıyor. Türkiye haritasının %6,3'ü doldu ve 1 saat 16 dakika sora biticek diyor. Bu yavaşlık neyden kaynaklanıyor olabilir (hiç bir program açık değil bilgide sadece bunu sormak için Firefox'u açtım) Ayrıca space left on device bölümünde 600 küsür MB olarak gözüküyor ancak 1 GB'lik kartın sadece 22 MB'tı dolu. Nedenini çözemedim Teşekkürler..
  • navigasyon icin amaze i dene.. bedava..
    quote:

Orjinalden alıntı: egemen1903

Benim bir sorum şimdi GPS için 2 tane program önermiş arkadaşlar biri Nokia'nın MAP LOADER diğeride Wayfinder. Sizce hangisini kullanmayalım ayrıca nokia map loader'da 15 - 20 tane harita yüklerem telefonda yavaşlama meydana gelir mi?
  • Nokia Map Loader'ı kullanmim mi?
  • v12 fw update yap.. yenı harıtalar programını yukle.. sonrasında bu sorunlar kalmaz...

http://europe.nokia.com/A4509291

birde telekomun grevde olduğunu unutma.. allah sabır versin....

quote:

Nokia Map Loader'ı indirdim ancak telefona çok yavas atıyor. Türkiye haritasının %6,3'ü doldu ve 1 saat 16 dakika sora biticek diyor. Bu yavaşlık neyden kaynaklanıyor olabilir (hiç bir program açık değil bilgide sadece bunu sormak için Firefox'u açtım) Ayrıca space left on device bölümünde 600 küsür MB olarak gözüküyor ancak 1 GB'lik kartın sadece 22 MB'tı dolu. Nedenini çözemedim Teşekkürler..
  • Verdiğin linkteki Map loader'ı yükledim ancak bu seferde telefonu görmedi..
    http://img210.imageshack.us/img210/1108/asdasdsc6.png

V12 Uptade nedir? Ne işe yarar? Gece gece amma çok sorun çıktı bende amma çok soru sordum. Kusura bakmayın artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemen1903 -- 16 Kasım 2007; 1:44:50 >
  • PHI

anladığım kadarı ile çok emek vermişsin eline sağlık arkadaşım,böyle iyi oldu

bende n93 ü sattım ne alsam acaba
    n95 alsam diyorum

bu arada ben map loaderi kullanıyordum oldukça iyi ama haritada kırşehir gibi iller sokak sokak yok
  • abi accelerometer sadece n95 'e ait değilken neden bu konuya alindi onu soruyorum ben
  • arkadaşlar çok garip bi sorunla karşılaştım yardımınıza ihtiyacim var.Telefonuma movingball yüklemiştim şarjı 8 saat gitmeye başladı bekleme modundayken hiç bi uygulama çalışmıyorken.Önce pilden olabileceğini düşündüm arkadaşımın pilini aldım yine şarjı 8 saat zor dayandı.Format attım bütün uygulamalar silindi ama yine sonuç alamadım.Ram ölçen bi program yükledim ramin sürekli en az yüzde 70ini dolu gösteriyo sürekli yüzde 70-80 arasında kalıyo.Sorun ne olabilir sizce?accelerometer modülünün açık kalma olasılığı var mı formattan sonra bile?birde şuan son versiyon yüklü ilk versiyona dönebileceğimiz bi format türü var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tscreamt

arkadaşlar çok garip bi sorunla karşılaştım yardımınıza ihtiyacim var.Telefonuma movingball yüklemiştim şarjı 8 saat gitmeye başladı bekleme modundayken hiç bi uygulama çalışmıyorken.Önce pilden olabileceğini düşündüm arkadaşımın pilini aldım yine şarjı 8 saat zor dayandı.Format attım bütün uygulamalar silindi ama yine sonuç alamadım.Ram ölçen bi program yükledim ramin sürekli en az yüzde 70ini dolu gösteriyo sürekli yüzde 70-80 arasında kalıyo.Sorun ne olabilir sizce?accelerometer modülünün açık kalma olasılığı var mı formattan sonra bile?birde şuan son versiyon yüklü ilk versiyona dönebileceğimiz bi format türü var mı?

Movingball ile ilgili olacağını zannetmiyorum. Bende de var , ama benim şarz sürem aynı; 1.5- 2 gün gidiyor. Sanırım başka bir sorun vardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tscreamt

arkadaşlar çok garip bi sorunla karşılaştım yardımınıza ihtiyacim var.Telefonuma movingball yüklemiştim şarjı 8 saat gitmeye başladı bekleme modundayken hiç bi uygulama çalışmıyorken.Önce pilden olabileceğini düşündüm arkadaşımın pilini aldım yine şarjı 8 saat zor dayandı.Format attım bütün uygulamalar silindi ama yine sonuç alamadım.Ram ölçen bi program yükledim ramin sürekli en az yüzde 70ini dolu gösteriyo sürekli yüzde 70-80 arasında kalıyo.Sorun ne olabilir sizce?accelerometer modülünün açık kalma olasılığı var mı formattan sonra bile?birde şuan son versiyon yüklü ilk versiyona dönebileceğimiz bi format türü var mı?

sen in iyisi bütün bilgilerini yedekle ve nokia.com dan en son update versiyonu indir zaten sendede son versiyon vardır muhtemelen ve tekrar güncelleme yap eğer programlardansa kesin düzelir ama düzelmese o zaman programla bir ilgisi yoktur başka birşey vardır..
  • Bir tane almak lazım

http://www.youtube.com/watch?v=3f1BrSo8mpo&eurl
    7x yakınlaştırma sunuyor.
    Fiyatı ise 22$.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem300 -- 16 Kasım 2007; 12:33:12 >
  • resimdeki olay haritalar programını telefondan hiç çalıştırmadığından kaynaklanıyor. programı aç biraz Türkiye üstüne zoom yap.. Telefon 10 20 kb bişeyler indirsin sonra düzelir..

quote:

Verdiğin linkteki Map loader'ı yükledim ancak bu seferde telefonu görmedi..

V12 Uptade nedir? Ne işe yarar? Gece gece amma çok sorun çıktı bende amma çok soru sordum. Kusura bakmayın artık..
  • quote:

Orjinalden alıntı: xmurat

birde telekomun grevde olduğunu unutma.. allah sabır versin....

quote:

Nokia Map Loader'ı indirdim ancak telefona çok yavas atıyor. Türkiye haritasının %6,3'ü doldu ve 1 saat 16 dakika sora biticek diyor. Bu yavaşlık neyden kaynaklanıyor olabilir (hiç bir program açık değil bilgide sadece bunu sormak için Firefox'u açtım) Ayrıca space left on device bölümünde 600 küsür MB olarak gözüküyor ancak 1 GB'lik kartın sadece 22 MB'tı dolu. Nedenini çözemedim Teşekkürler..

benim adsl açılmadı hala yaaa! açılsa çıkmıcam burdanda açılmadı 1 türlü...
  • Hmm evet olabilir cünkü yeni Loaderi indirdikten sora hafızaya format attım. Teşekkürler..

quote:

Orjinalden alıntı: xmurat

resimdeki olay haritalar programını telefondan hiç çalıştırmadığından kaynaklanıyor. programı aç biraz Türkiye üstüne zoom yap.. Telefon 10 20 kb bişeyler indirsin sonra düzelir..

quote:

Verdiğin linkteki Map loader'ı yükledim ancak bu seferde telefonu görmedi..

• reis telekom grevde abi, benimkinide acmadi serefsisler :)
  • ilginç bişeymiş :) arkadaşlar ben arabaya n95 için telefon tutacağı almak istiyorum navigasyonda da kullanmak için nerden bulabilirim güvenilir bi site biliyorsanız verirmisiniz? şimdiden tşkler... :)

quote:

Orjinalden alıntı: realcem

Bir tane almak lazım

http://www.youtube.com/watch?v=3f1BrSo8mpo&eurl
    7x yakınlaştırma sunuyor.
    Fiyatı ise 22$.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.