Şimdi Ara

avea mobil öğrenci ve yurtdışı arama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
12.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bulgaristandaki arkadaşımı arayamıyorum ne yapmam lazım , kullanmakta olduğunuz numara bu aramayı yapmaya uygun değil diyor
    tarifem mobil öğrenci

• arama engelleme menüsünden yurtdışı arama engellemesinin aktif olup olmadığına bak, çözemezsen avea müşteri hizmetlerini ara yardımcı olurlar. hattın standart olarak yurtdışına açıktır, en azından ben hattıma hiçbir işlem yaptırmadım (4yıl önce almıştım) aldığım gibi kullanıyorum. avrupa ülkelerini, amerika ve avustralyayı arayabiliyorum ve mesaj gönderebiliyorum.
  • tüm dünya adında bir tarifesi var, tam ayrıntılarını bilmiyorum ama anladığım kadarı ile mobil öğrenci hakların uçmuyor; bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
    aynı sorun bende de var, yurtdışını arayamıyorum.
  • internetten yurtdışı çağrıları açabiliyormuşuz , ben açtım artık arama yapabiliyorum
  • Arkadaşım birde tüm dünya paketindeysen yada değilsen dakikada ne kadar kontür gittiğini yazabilir misin ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: xuadrox

Arkadaşım birde tüm dünya paketindeysen yada değilsen dakikada ne kadar kontür gittiğini yazabilir misin ?

ben tüm dünya paketinde değilim , hiç arama yapmadım daha ama mesaj başına 3 kontor gidiyor
  • 50 kontor kayır ucretı alınıyor.....1 kez sadece 1 kez dusuyor
    dk 4 kontore arama yapıyorsunuz yurt dısında -ev ıs cep fark etmıyor ...10 sn gorussende 4 kontor gıdıyor .. ayrıca mobıl ogrencı yada farklı bır hattının ozellıgını kapatmıyor. yenı bır paket alıyorsun sadece

• arkadaşlar ben de yurt dışı aramaları etkinleştir diyorum ama şifre istiyor ne ypmalıyımm bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: KabesTr

quote:

Orjinalden alıntı: xuadrox

Arkadaşım birde tüm dünya paketindeysen yada değilsen dakikada ne kadar kontür gittiğini yazabilir misin ?

ben tüm dünya paketinde değilim , hiç arama yapmadım daha ama mesaj başına 3 kontor gidiyor

Bütün operatörlerde aynı o ücret malesef.

Tüm dünya paketinde değilsen ülkeye kademeye göre değişiyor.
  • EVET yazıp 5656'ya yollayın.
    Ben zamanında böyle acmıstım hattımı yurtdışı aramalara hala aynıdır sanırsam bi deneyin

Ayrıca Tüm Dünya Paketi ile dksı 4 kontöre arayabilirsiniz fakat sms ne yazıkki 3 kontör ve pahalı

tüm dünya paketini bi seferde 50 kontöre alabilirsiniz.
    ben 10 kontöre almıstım bi ara öyle bi kampanya vardı o sırada almıstım bu paketi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkyaNuS. -- 11 Eylül 2009; 12:27:39 >

• rusyayı arayabılıyorum
    mesaj alıp cagrı alabılıyorum ama mesaj yollayamıyorum
    musterı hızmetlerını aradım belırttım oyle olmaması gerekır deyıp kapattılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: brooklynn

rusyayı arayabılıyorum
    mesaj alıp cagrı alabılıyorum ama mesaj yollayamıyorum
    musterı hızmetlerını aradım belırttım oyle olmaması gerekır deyıp kapattılar

yurtdışındaki numarayı arayıp da mesajlarınızın gitmemesi garip bi durum, gercekten öyle olmaması gerekir ama müsteri hizmetlerinin bu yanıtı vermesi garip ve ayıp bir davranış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.