Şimdi Ara

CS 1.6 ÇÖZÜNÜRLÜK AYARLARI [GRAPHİCS]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
177.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Ben Cs 1.6 Çözünürlükleri İle oynarken 1025x768 Yapmısdım Sora 640x194 Mı ne En baştakinin bi atı 760x82 Li bişi var onu yapmısdım Ekran Bozuldu Hiç Birşey Görünmüyor Oyunu Silip Tekrar Yükeldim YİNE Olmuyor..Ne YapmaM Lazım YARDIMLARINIZI BEKLLİYORUM...!!

• ekran ayarlarından 600x800 seç ve opengL yi seç böyle dene bi
  • İyide Kanka Ekranı görsem Yapıcam o 764 mi ne onu yaptım ekran deişti bişey görünmüyo mouse bile görünmüyo Ben onu istiorumm.. görüntü yok yane oyunda..Görüntü olsa yaparım ne varki

ANLICAN ANA MENÜ GÖRÜNMÜYO RASGELE TIKLA NERE GELİRSE HESABI...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pallmall31 -- 14 Kasım 2007; 16:59:31 >
  • o zaman kolay gelsin sana bilemicem ben
  • BEYLER BİLEN YARDIM ETSİN NOLUR !!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: pallmall31

BEYLER BİLEN YARDIM ETSİN NOLUR !!!!

Geçmiş oLsun
  • Geçmiş olsun harbiden.
  • Normal Pc nin Çözünürlüğünü yaptığın çözünürlüğe düşür öyle dene
  • Görsem Ekranı Düşürcem Bakın CS tıklıorm dın dın dın müzik gelio ekranda pas rengi bi renk gelio ekran görünmüyo
  • windows ekranında sag tıklayarak özelliklerden oyunda sectıgın 720x480 ı ayarlardan sec ve oyuna gırmeyı dene buyuk bı ıhtımal olucaktır.
  • refleshlock u kullanıyosan başta açma onu gir normal öyle dene ok
  • sen en iyisi cs'yi kaldır tekrar kur. en iyisi
  • 1024x768 ve openGL seç
  • oyunu silip tekrar yükle ve dene eğer olmazsa demekki ayarlar bir reg dosyasında veya counter strike dosyalarında tutuluyor yapman gereken oyunu sildikten sonra program filesteki tüm counter dosyalarını klasörlerini herşeyini slip 0dan yeniden yüklemek olmazsa registry den counterın regini bulup ordan değiştirim yapabilirsin
  • Beyler Ben Cs 1.6 Çözünürlükleri İle oynarken 1025x768 Yapmısdım Sora 640x194 Mı ne En baştakinin bi atı 760x82 Li bişi var onu yapmısdım Ekran Bozuldu Hiç Birşey Görünmüyor Oyunu Silip Tekrar Yükeldim YİNE Olmuyor..Ne YapmaM Lazım YARDIMLARINIZI BEKLLİYORUM...!! konsol açılıyo oradan olamazmı
  • Bu ne ya, nasıl bir konu hortlatmadır bu böyle, nasıl kasıp yapıyonuz böyle anlamıyorum bir türlü
  • Oyunun kısayoluna sağ tıkla özellikler de. Ondan sonra uyumluluğa gel. Ordan 640x480 çözüürlükte çalıştırı işaretle ve oyuna gir. Sonra istediğin ayarı yap
  • buda olmadı bide benim vista
  • consoldan olmazmı ben bazen consoldan ayar yapıyom sensivity vs
  • bak kardeşim çok basit bir yolu var sxe snde yüklü dime yüklüyse sana vereceğim siteden wall indir

wall link : http://www.2shared.com/file/SmTAbQfG/opengl32.html

indirdikten sonra bunu cstrikenin kurulu olduğu bölgeye tıkla kısayola sağ tıkla dosya konumunu aç de sonra orda counterin yüklü olduğu kısma götürcek seni bnmkisi

C:\Program Files\Valve burda girdikten sonra sana verdiğim siteden wallı indirdin ya opengl32 yi csnin kurulu olduğu bölgeye at ve oyuna sxe ile gir sonra hata verecktir oyundan

atacaktır opengl32 eroor bişeler dicek sonra softwire mod die bi soru çıkcak karşına yes de ve devam et çözünürlük olayı halledildi yanlız tekrar csnin kurulu olduğu bölgeye gir ve

ordaki opengl32 yi sil tamamdır kardeşim bukadar ;) %100 olacaktır Bana inan :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.