Şimdi Ara

## ZOTAC'dan 1GB Bellekli GeForce 8800GT Yolda ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## ZOTAC'dan 1GB Bellekli GeForce 8800GT Yolda ##

Ekran kartı dünyasının yeni yıldızı GeForce 8800GT'ye yönelik olarak firmalar boş durmuyor ve yeni modeller üzerinde çalışmaya devam ediyorlar. GeForce 8800GT tarafında en iddialı firmalardan biri olan ZOTAC'ın daha da iddialı olmak ve mevcut konumunu güçlendirmek adına özelleştirilmiş 8800GT modelleri üzerinde çalıştığını da biliyoruz. Elimize ulaşan yeni bilgilere göre firma 1GB belleğe sahip özel ve muhtemelen "Limited Edition" yani sınırlı sayıda olacak yeni bir modeli önümüzdeki haftalarda kullanıma sunabilir. Bellek konusunda Samsung ile işbirliğine giden ZOTAC'ın yeni modeli üzerinde efektif olarak 2GHz'de çalışan 1GB'lık GDDR3 bellek kullanacağı ifade ediliyor. AMP serisi 8800GT modeli ile ciddi satış başarısı yakalayan ve popüler olan ZOTAC'ın 1GB bellekli yeni modelinin yurt dışı satış fiyatının 300 Avro civarında olabileceği de konuşulmakta.

• 8800gt 'yi alacak olan aldı zaten.artık herkes gözlerini 3870xt ve G92 'li 8800gts 'e dikmiş durumda iş yapacağını zannetmiyorum.
    ddr4 olsaydı belki...
    haber için teşekkürler fx57
  • olurmu yaa ben haala adam gibi 8800gt arıyorum

şu ana kadar dandik dündük standart 8800gt ler geldi ve hiçbiryerde bulunmuyor.
    atinin 3800 serisi çıktıktan sonra 8800gt satışlarında patlama yaşanır
  • kartın boy metrobüs kadar

3870 cıksada bi görsek ya ölmeden
  • Zotac 8800 Gt dersine iyi çalışmış..700+ gpu'dan sonra 1Gb bellekli modeliylede adından sıkça söz ettireceğe benziyor
  • yüksek çözünürlükte iş yapar bu kart
  • Kart güzelde soğutucusunda bir yenilik yok.
  • kart sanki biraz basık olmuş
  • nvidiaya saglam partner geliyo galiba,
  • Bi anlami olacagini zannetmiyorum 512mb ile arasinda pek fark olmaz
  • yuksek cozunurlukler dısında gereksız
  • benim gibi 22" kullananlar için aydası olacaktır
  • şu gt tam yemede yanında yat kart oldu valla.
  • 22 inç mönitör kullanan benim gibi arklar için uygun olabilir amma gts yi bekliyorum
  • alacak olan exaye gelen 22 adet zotaci mi aldi. kaldi ki o da amp versiyonu değil...
  • ulan zotac 8800gt amp edition u bi bulsam 1 gblığınıda arıcam ya neyse yok böle bişi paramızla rezil oluoruz, koskoca kart yok arkadaş Türkiyede
  • Zotac 8800gt amp edition daha uzun bir süre beklemeyin arkadaslar nedenmi? sanalmarketim.com a msj attım normal versiyon kasım ortasında stoğa gircek ama amp versiyon için hiçbirşey soyleyememekteyiz diyorlar...

Yani birazda insanların keyfine kalmıs bir durum arkadaslar.. Canları isterse getiriyorlar , istemezse getirmiyorlar Belkide diğer kartta kar oranları fazla ugrasmak istemiyorlar..
  • ekran kartındaki ram için bu kadar fark çok bile :D 300€ bah... çok pahallı
  • 8800 GT'nin adı var ama kendi yok

netteki haberlere göre üretimi çok düşük seviyede. ayrıca Nvidia iş ortaklarına sağlam kazık attı.
    3800'e fiyat/performans tokatı atıyım derken tüm iş ortaklarını fena çarpmış. birçok mağazanın, distribütörün ve üreticinin elinde 8800 GTS, GTXler popcorn misali patlamış
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

## ZOTAC'dan 1GB Bellekli GeForce 8800GT Yolda ##

Ekran kartı dünyasının yeni yıldızı GeForce 8800GT'ye yönelik olarak firmalar boş durmuyor ve yeni modeller üzerinde çalışmaya devam ediyorlar. GeForce 8800GT tarafında en iddialı firmalardan biri olan ZOTAC'ın daha da iddialı olmak ve mevcut konumunu güçlendirmek adına özelleştirilmiş 8800GT modelleri üzerinde çalıştığını da biliyoruz. Elimize ulaşan yeni bilgilere göre firma 1GB belleğe sahip özel ve muhtemelen "Limited Edition" yani sınırlı sayıda olacak yeni bir modeli önümüzdeki haftalarda kullanıma sunabilir. Bellek konusunda Samsung ile işbirliğine giden ZOTAC'ın yeni modeli üzerinde efektif olarak 2GHz'de çalışan 1GB'lık GDDR3 bellek kullanacağı ifade ediliyor. AMP serisi 8800GT modeli ile ciddi satış başarısı yakalayan ve popüler olan ZOTAC'ın 1GB bellekli yeni modelinin yurt dışı satış fiyatının 300 Avro civarında olabileceği de konuşulmakta.

En dandik 8800GT 300€'nun üstünde.Bu model 300'ü hayli aşar.Avrupa piyasasında durum bu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.