Şimdi Ara

## OCZ'den Core 2 Extreme QX9650'li Performans Sistemi ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## OCZ'den Core 2 Extreme QX9650'li Performans Sistemi ##

Satın almalar ile büyüyen ve sektörün lider firmalarından biri olma yolunda kararlı adımlar atan OCZ, son olarak geçtiğimiz günlerde aynı Alienware ve Voodoo PC gibi yüksek performanslı sistemler ve profesyonel çözümler üreten Hypersonic firmasını satın almıştı. OCZ çatısı altına girdikten sonraki ilk Hypersonic modeli de anons edildi. Firmanın yeni modeli son derece iddialı ve bu iddianın altına yatan en güçlü nokta ise sistemin Intel'in yeni ve en güçlü işlemcisi olan 45nm üretim teknolojisine sahip Core 2 Extreme QX9650 işlemcisi ile dstekleniyor olması gösterilebilir. Sonic Boom OCX olarak adlandırılan sistemin diğer özellikleri için;

http://secure.hypersonic-pc.com/scripts/custom_sys.aspx?sysid=boom

• bu sistemi almaya para yetermi:)
  • iki ultra zaten maliyetin yarırsı eder iki 8800 gt yada 3870 ile çok daha mantıklı bir çözüm olurdu hemde tek ultradan daha az bir maliyete o kadar paryı vermek mantıksiz
  • Katılıyorum kendin topla daha iyi olur...
    Maliyetten yırtansın, birde kafana göre yaparsın...
  • fiyatı 6000 usdciktir diyecektim ki linkte 5500 civarı olduğunu gördüm,
    bu paraya 8 monitörlü uçuş simülatörü kurarım be
  • düzeltme yapayım, :D , taban fiyatmış o, yandan harddisk ve diğer bileşenleri falan seçiyosun, adamlar ona göre ekleyip öyle olluyorlar
  • Seçeneklerden ultrayı düşebiliyorsunuz. 1000 dolar farkettiriyor.
  • Gene alienware den daha iyi fiyatları var ama bunlar tam hayal pc'ler maalesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: 01mrt

Katılıyorum kendin topla daha iyi olur...
    Maliyetten yırtansın, birde kafana göre yaparsın...

Bir de arkadaşm kendin alıp kafana göre toplayıp montajını yapmanın keyfi bambaşka.
  • eet boşa gösteriş ve masraf
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.