Şimdi Ara

## AMD Phenom'un Kutusu Ortaya Çıktı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## AMD Phenom'un Kutusu Ortaya Çıktı ##

Yaklaşık 1 hafta sonra önümüzdeki Pazartesi günü AMD tarafından resmen lanse edilecek olan firmanın yeni nesil Phenom işlemci ailesi için artık heyecanla bekleyiş sona eriyor. İlk etapta 2.2GHz'lik Phenom 9500 ve 2.3GHz'lik 9600 olmak üzere iki modle ile lanse edilmesi beklenen Aralık ayında ise 9700 modelinin pazara giriş yapması beklenen soket AM2+ formundaki doğal 4 çekirdekli Phenom işlemcilerin kutusu da sonunda ortaya çıktı.

AMD Phenom işlemcilerinin detayları ve fiyat bilgileri için forumumuz arama yaparak ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

• Yazısı çıktı, logosu çıktı, kutusu çıktı, cılkı da çıktı. Beklemekten gına geldi herkese.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dhul-Fakar

Yazısı çıktı, logosu çıktı, kutusu çıktı, cılkı da çıktı. Beklemekten gına geldi herkese.

1,5 yıllık beklentiden sonra 6 gün pek birşey sayılmaz sık biraz daha dişini
  • quote:

Yazısı çıktı, logosu çıktı, kutusu çıktı, cılkı da çıktı. Beklemekten gına geldi herkese.

• iyide perşembeye 3800 serisi pzt siye cpu iyi güzelde hani bordlar , yok halen sır gibi saklanırmı tüm detaylar ciddi karşılaştırmalı testler
  • quote:

Harika uydurmuşsun..Eee Amd Hangisiyle uğraşacağını şaşırdı.Bir taraftan ekran kartı Bir taraftan İşlemci.İntel ve Nvidianın acımasızca yaptıkları.Satış yakalayamamanın verdiği korku ve heyecan.Sonunda başardılar Tebrik ederiz.Umarım istedği konumda bulunur GPU larıda CPU larıda.İntel Nvidia görmekten gına gelde performan testlerinde bir değişiklik olsada rekabet geldi desek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tigerspeed -- 13 Kasım 2007; 10:41:39 >

• ben, çıkınca phenom almaya koşmayacağım için gınada gelmedi sıkıntıda. phenom x4 değilde x2 işlemciler çıkıp ortalıkda görününce daha iyi olucakdır satışlar. tabi 1.5 yılda hem çipset geliştirildi hem yeni ekran kartları vede işlemci. bu yeni 3800 serisi kartlar çok iyi fiyat seviyelerine ulaşacağa benziyo kısa zamanda, 100$ civarı fiyata 790x çipsetli anakartlarda gelip girerse, 350$ civarına iki adet HD 3850 ile bide 100$ civarına bi adet phenom x2 birleşimi tam süper olacak gibi
  • quote:

Yazısı çıktı, logosu çıktı, kutusu çıktı, cılkı da çıktı

bide kendi cıksaydı cok super olucaktı
  • Arkadaşlar sabırlı olun, ben aylardın sabrediyorum. İmzama bakın yeter.
    Ama şu bir gerçek 2008 de AMD fırtınası patlıyacak...
    Sistem şu Phenom işlemci, 790X anakart ve 2 3850 (para olursa 3870), süper olacak...
  • intel stok fanda değişiklige gidiyordu,amd tarafında böyle bır haber varmı acaba FX57 kutusu bıraz uzun gıbı geldı yada resmın acısından öyle gözukuyor
  • TAMDA BEN ONU SÖYLEYECEKTİM YILLAR OLDU AYNI FAN. ADAM GİBİ FAN KOYSUNLAR SESSİZ OLSUN 10 DOLAR FAZLA VERELİM 2 KUTU OPSİYONLU OLSUN. PHENOM OC SERİSİ PHENOM SERİSİ. OC SERİSİNİN İÇİNE ZALMAN KOYSUNLAR. HEM EKONOMİKDE OLUR.
  • Güzel kutusu varmış. Bakalım içide güzel mi?
  • yorumları okuyanda işlemci çıkar çıkmaz bunların hepsinin işlemciye hücüm etceğini filan zanneder...
  • oldum olası amd kutularını sevmısımdır.hem dayanıklı hemde seklı guzel.intel sankı en ınce kagıttan yapılmıs kadar ınce ve kalıtesız.kargo yaparken ıntel kutularını ıyıce sarıyorlar.amd kutusunu sarmaya bıle gerek olmadıgını gormustum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batuist

yorumları okuyanda işlemci çıkar çıkmaz bunların hepsinin işlemciye hücüm etceğini filan zanneder...

"Bu" dediğiniz, siz yorum yapana kadarki bizleriz heralde. Hitap şeklinizdeki inceliğe hayran kaldım.
  • Çıksın bakalım ben en az 1 sene sonra alırım
  • Ama gerçek perfrormans testlerini göremedik AMD iyi sakladı işlemcilerini.Bu pazartesi çıkacak (şeyden) pek umudum yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

## AMD Phenom'un Kutusu Ortaya Çıktı ##

Demo kutumu galiba hiç biryerinde X2 X3 X4 bilgisi yok.
  • Tasarım halinde, resmi değil. AMDZone ekibi ile AMD arasında yapılmış bir konsept çalışma. AMa buna yakın olacaktır.
  • kutu guzel olmus bakalım performansı nasıl...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.