Şimdi Ara

## Foxconn'dan Mars İçin Yeni Bir Adım ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Foxconn'dan Mars İçin Yeni Bir Adım ##

Dünyanın en büyük anakart üreticilerinden biri olan ve son olarak Nvidia için referans tasarım GeForce 8800GT modellerinin önemli bir kısmını üretmesi ile adını gündeme taşıyan Foxconn'un yüksek performanslı ve overclock dostu anakart üretimine girişeceğini, bu konuda DFI'dan bazı mühendisler transfer ettiğini ve son olarak Foxconn'un bu yönde Quantom Force adı altında özel bir seri üretip ailenin ilk overclock dostu performans odaklı anakartı olan MARS modelini pazara sunduğunu daha önce sizler ile paylaşmıştık.

Bugün ise Foxconn yeni bir gelişme hatta iddia ile yine karşımızda. Firmadan yapılan açıklamaya göre, Intel'in P35 yonga setini kullanan MARS anakartı için yapılan en yeni BIOS güncellemesi ile birlikte Intel'in 45nm üretim teknolojisine sahip işlemciler için 0.5x çarpan ayarlamasına destek verilmeye başlanmış ki Foxconn'a göre yeni BIOS güncellemesi ile bu desteği sunan ilk anakart MARS oldu. Tabi 0.5x çarpan ayarlaması özellikle overclock uygulamalarında daha esnek hareket kabiliyeti ve daha stabil değerlere ulaşma konusunda imkan tanıyan önemli bir gelişme.

Foxconn, yeni mühendisleri ve overclock konusunda teknik danışmanlık yapan Shamino'nun da katkıları ile iddialı işler yapmaya başladı.

• Güle güle P35 Neo2-FR merhaba mars.

Şaka bir yana acaba fiyatı ne olur.
  • foxconn'un şuanki durumunu bilmiyorum ama 2005 yılında foxconn un en yüksek modeli ankarttan 2 tane arkadaşım aldı ve hala sürünüyolar uyumsuzluk diye geçiştirilen sistem hatalarıyla 2 senedir boğuşuyolar.
    foxconn un internet sitesi (driver bölümünü kastediyorum) berbat çalışmayan linklerle dolu doğru düzgün açıklama ve destek sağlayamayan(türkçe) bi üretici.2005-2006 yılından bugune kadar bende bıraktığı izlenim çok kötü foxconn anakartlarının.(özellikle belirteyim firmanın geneline laf söleyemem ama anakarları ve teknik desteği driver vs... konusunda berbatlardı....)
    inş yeni ürünleri güzel ve sorunsuzdur ancak bende bıraktığı o izlenimden sonra foxconna 100mt bile yanaşmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertantasa -- 13 Kasım 2007; 0:19:59 >
  • Haber için teşekkürler fx57. Foxconn gibi büyük bir firmadan güzel anakartlar görmek sevindirici. DFI, Abit, Asus, Gigabyte tan sonra overclockta iddalı bir oyuncunun girmesi fiyatlar adına iyi olacaktır. Bu arada 6000. haber hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albatros83 -- 13 Kasım 2007; 3:33:57 >
  • Ortalık kızışıyo birde fiyatlara yansisa bu tam olacak.
  • ya allam ben güldüm sizde gülün mars için yeni adım falan deyince dedim herhalde Foxconn marsa gidecek uzay mekiklerine parça falan üretiyo donanımsal olarak gece gec oldu nese ben yatayım msjda silinebilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: easymen

ya allam ben güldüm sizde gülün mars için yeni adım falan deyince dedim herhalde Foxconn marsa gidecek uzay mekiklerine parça falan üretiyo donanımsal olarak gece gec oldu nese ben yatayım msjda silinebilir

Ben de böyle bir şey sandım

• quote:

ya allam ben güldüm sizde gülün mars için yeni adım falan deyince dedim herhalde Foxconn marsa gidecek uzay mekiklerine parça falan üretiyo donanımsal olarak gece gec oldu nese ben yatayım msjda silinebilir

aynen yaaa bende ne işi var dedim foxconn un mars ta

• Umarım fiyatı güzel olur,Güzel olursa bende alabilirim
  • Foxxcon geç kalmış, ilk giden nasa
  • vatana millete hatta tüm cihana hayırlı uğurlu olsun efenim
  • Foxconn marka pclere ürün sağlıyor , son kullanıcı pc toplarken pek göz önünde bulundurmuyordu bu markayı. Foxconn şimdi bu pazar payından pasta kapmaya bakıyor sanırım .
  • bununda c/f desteği 4x-16x mi p35 gibi
  • quote:

Ben de ilk baktığımda uzay mekikleri için yeni bir şeyler üretecek sanmıştım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mav1li

Foxxcon geç kalmış, ilk giden nasa

Peynirli bi sistem toplayacagım ama anakartlar pahalı olur diye korkuyorum :[
  • quote:

Orjinalden alıntı: TANER 82

quote:

aynen yaaa bende ne işi var dedim foxconn un mars ta

• Hiç bu marka kullanmadım ama kart harbiden şekilli yapılmış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.