Şimdi Ara

## Dell'den Pheom ve Quad-Crossifre Destekli XPS ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Dell'den Pheom ve Quad-Crossifre Destekli XPS ##

Dünyanın en büyük hazır PC üreticilerinden Dell, yüksek performanslı XPS sistemleri ailesine AMD odaklı yeni bir model daha eklemeye hazırlanıyor. Firmanın üzerinde çalıştığı ve muhtemelen 19 Kasım veya 19 Kasım'dan sonra anons edilmesi beklenen yeni XPS'in işlemci tarafında AMD'nin yeni nesil Phenom ailesinden bir üye ki muhtemelen Phenom 9600 olacak, ekran kartı tarafında ise 4 adet Radeon HD 3850'den oluşan Quad-Crossfire alt yapısı kullanılacak. Tabi hal böyle olunca sistemin anakart tarafında ise 790FX yonga setli bir çözümün kullanılması kaçınılmaz oluyor. Sistemin diğer detayları henüz netleşmiş değil ama Dell'in XPS modeli çıktığı an itibariyle AMD tarafından hazırlanan donanımlardan oluşan en güçlü PC olmaya aday gibi gözüküyor.

• Yeni GTS'lerin simdiki Ultra'lari sollayacagini dusunursek, 4 tane 3850'nin performansinin 1 adet yeni GTX'e esit olacagi kanaatindeyim (tabi g92 GTX die bisi cikicaksa)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi annihilator -- 11 Kasım 2007; 15:37:34 >
  • Artık 8 monitör alıp pilot olurlar,
    evden çıkamaz bi ayda 20 kilo alırlar bunun sahipleri...
  • quote:

Orjinalden alıntı: saidakkas

Artık 8 monitör alıp pilot olurlar,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.A.T.U -- 11 Kasım 2007; 16:08:36 >
  • Haber için teşekkürler fx57. Esas merak ettğim böyle bir sistem aylık elektrik faturasıana nasıl yansır. Sırf oyun oynamak içinse (bilgisayardan başka platformda oyun keyfi alamıyorum diyenlere birşey diyemem) konsollar çok daha mantıklı. Bir de hazır sistem olduğu için tahmini fiyatım en az 2500$+ olur. (Tabi çok daha uçuk da olabilir.)
  • İlk gördğümde resmi OHA BUNE BE die çığırdım birden
  • Hot Rod'lara benzemiş. Alev sıcaklığı çağrıştırıyor ve kasada tehlikeli
  • kim bilir fiyatı ne kadardır bunun!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: saidakkas

Artık 8 monitör alıp pilot olurlar,

Bilgisayar başında oturmak kilo aldırmaz aksine verdirir diye biliyorum. tabi verdirirken de bütün sağlıksız sonuçlarıda beraberinde getirir.
  • okasa benim bildiğim eski dell kasası bu slı 7950 ile satılıyordu yanılmıyorsam eski bi kasa diye hatırlıyorum ben
  • benim kandalfım bu kasadan çok güzel ve kaliteli duruyor hiç beğenmedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: bulentozi1905gs

o kasa benim bildiğim eski dell kasası bu slı 7950 ile satılıyordu yanılmıyorsam eski bi kasa diye hatırlıyorum ben

aynen ben de öyle hatırlıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Albatros83

Haber için teşekkürler fx57. Esas merak ettğim böyle bir sistem aylık elektrik faturasıana nasıl yansır. Sırf oyun oynamak içinse (bilgisayardan başka platformda oyun keyfi alamıyorum diyenlere birşey diyemem) konsollar çok daha mantıklı. Bir de hazır sistem olduğu için tahmini fiyatım en az 2500$+ olur. (Tabi çok daha uçuk da olabilir.)

Kasa taş çatlasın 600-700W harcar gibi geliyor bana.
  • Tam bir performans canavarı.CANAVARRRR DELLLL
  • quote:

Orjinalden alıntı: annihilator

Yeni GTS'lerin simdiki Ultra'lari sollayacagini dusunursek, 4 tane 3850'nin performansinin 1 adet yeni GTX'e esit olacagi kanaatindeyim (tabi g92 GTX die bisi cikicaksa)

Yok artık Lebran

4 tane 3850 bir adet g92 gtx e denk
  • bundan önceki XPs nin fiyatını tam hatırlamıyorum ama çok uçık birşeydi, bize baya bi uzak yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Favo -- 11 Kasım 2007; 20:09:39 >
  • XPS ne çağrışımlar yaptırıyor insana: X-Rays Photoe...
  • Bence bunun 2 tane 3870 de çıkar yakında!
  • Dellin XPS özel modelleri ABD'de 6000 dolara kadar çıkıyor. Bu bilgisayarın fiyatıda baya pahalı olur sanıırm. Çünkü firma en iyi parçalrın yanında özel soğutma sistemleri falanda uyguluyor. Fabrik çıkış overclock yani.
  • Dell her zamanki gibi gereğinin üstünde bir fiyat verir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.