Şimdi Ara

Komedi Dükkanı(Artık Trt1)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
577
Cevap
0
Favori
18.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aradım ama bu programla ilgili konu bulamadım..Gerçekten çok eğlenceli,komik bir program olmuş..Tolga Çevik ve Salih Kalyon ve bir yönetmen..Farklı bir formatı var..İzlemeyenlere ısrarla tavsiye ediyorum cuma akşamları 21:15te Tv8'te..

Ayrıntılı bilgi için

www.komedidukkani.tv

Komedi Dükkanı(Artık Trt1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EяdiL -- 8 Mart 2008; 22:56:39 >

• Bir iki bölüm izledim pek sarmadı açıkcası. Çok banal espriler yapıyorlardı. Tabii zevk bu kişiden kişiye değişir.
  • Ben çok başarılı buluyorum bu programı, Tolga özellikle çok başarılı,her şeyin doğaçlama gelişmesi ayrı bir tat katıyor.Bir kaç saat önce derlenmiş bir bölüm yayınlandı, kahkalara boğulduk ailecek.
  • çok güzel yaa ama sanki tolga çevik engin günaydını andırıyo biraz
  • Çok güzel gerçekten.Umarım kaldırmazlar.
  • Fena Değil
  • Bence Türk tiyatrosunun yetiştirdiği en iyi sanatçılardan ikisi birbirlerini tam bulmuşlar.. tam bir komedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::::..Creative..::::

Bence Türk tiyatrosunun yetiştirdiği en iyi sanatçılardan ikisi birbirlerini tam bulmuşlar.. tam bir komedi

Katılıyorum
  • bnde biraz izledm ve begenmedm tabii zevk meselesi izleyenlere de saygı duyarm
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkan_seko

bnde biraz izledm ve begenmedm tabii
    zevk meselesi izleyenlere de saygı duyarm

aynen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F0NDiP -- 11 Kasım 2007; 13:21:23 >
  • tesadüfen ilk bolumden beri izliyorum ama bu hafta yoktu galiba. yoksa ben mi kacırdım??
  • quote:

Orjinalden alıntı: gprsmania

bugüne kadarki tüm bölümleri
    http://www.capturetv.com/index.php?menu=video_list&ustid=43&altid=81

paylaşım için saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: caglar24

çok güzel yaa ama sanki tolga çevik engin günaydını andırıyo biraz

İkiside son derece başarılı oyuncular;ben pek benzetemedim açıkçası..Zaten Tolga Çevik kendini Organize İşlerde kanıtlamıştı A.Yakasındada çok iyi gidiyor ama burada ayrı bi başarılı
  • quote:

Orjinalden alıntı: hEnrY_rDL

quote:

Orjinalden alıntı: caglar24

çok güzel yaa ama sanki tolga çevik engin günaydını andırıyo biraz

İkiside son derece başarılı oyuncular;ben pek benzetemedim açıkçası..Zaten Tolga Çevik kendini Organize İşlerde kanıtlamıştı A.Yakasındada çok iyi gidiyor ama burada ayrı bi başarılı

kesinlikle ona katılıyorum avrupa yakasını izleme sebeplerimden biri organize işlerde de çok iyiydi engin günaydının zagadaki tiplemeleri dersek biraz daha benzetebilirsin heralde

• Müthiş program bu ya
  • Bana kalırsa Tolga bu programda (avrupa yakasında olduğundan) çok daha başarılı,çünkü kendi yeteneğini , kendi zekasını ortaya koyabiliyor.
  • Beyaz , ata falan yalan

Cuma günleri Komedi Dükkanı TV8 , cumartesi geceleri Anında Görüntü Show FoX
  • komedi dükkanı ile anında görüntü showu indirebilecegim linkler biliyorsanız pm ile ulaşın lütfen..

capturetv istemiyorum flv uzantılı dosyaları..
  • Komedi Dükanı nın hastasıyım.1 sahnesi de normal olsun.Tolga nın mimikler öldürüyor beni.Hele sihirbazlık numarasındaki hali yokmu.koptum olamaz öyle bişey.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.