Şimdi Ara

HP pavilion DV6172EA 589$'a

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
937
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugünkü tüm gazetelerde teknosa mersin forum avm mağazasında 11 kasım da kdv dahil 589$ a satılacakmış ben bu aralar düşünüyordum bi laptop acaba değerlendirsemmi

Link
    bu arada yarın media markt da açılıyor mersin forum da teknosa bu fırsatı mı değerlendirmek istemiş neyse
    kesin olan ben yarın erkenden gideceğim foruma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanamichi -- 10 Kasım 2007; 11:50:08 >

• şubat ayında 2200 ytl.ye almıştı bir tanıdığım çok güzel bir laptop
    ama o seride sorun olduğunu öğrenmiştik (onunkinde sorun çıkmadı) ve satıştan çekilmişti sanırım sonrasında
  • yapma ya sorunlu mu?bende bundan korkuyordum ama olmazsa iade ederiz iade de sorun çıkarmazlar inşallah teknosa nede olsa
    birde taşıma çantası hediyeli ve 50 ytl lik carrefour hediye çeki de veriyorlar çok cazip
  • bence o fiyata bulabilirseniz kaçırmayın derim yinede.
    satıştan çekildi derken aldıkları yer bimeks o modeli sonradan satmadı yada ben görmedim
    bir başka arkadaşta görüp almıştı 1 ay servisle falan uğraşıp toshiba laptopla değişti sonunda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kozyatağı -- 10 Kasım 2007; 12:14:02 >
  • teknosanın ilk kez böyle bir fırsat yaptığını görüyorum oda sorunlu ürün çıktı
  • Ben bu modeli ilk çıktığı zaman almıştım ama bi süre sonra iade etmek zorunda kaldım.Notebook forumunu incelerseniz orda da görebilirsiniz,hp lerin çoğu modelinde işlemciden gelen ve çok rahatsız eden tiz bi ses var.Benim de iade nedenim o ses olmuştu zaten.Bu notebook u alacaklar almadan iyi düşünsün derim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ftwda -- 10 Kasım 2007; 12:32:51 >
  • haber kaynagınız nedir?
  • ah teknosa bi kampanya yapiyorsun oda en sorunlu ürün
  • haber kaynağı:hürriyet ve zamanda tam sayfa reklam verilmiş yarın için
    çok kararsız kaldım şimdi gerçi media markt da yarın açılıyor olmadı ordan yararlanırız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.