Şimdi Ara

Aliens vs Predator 3™ (ÇIKTI) (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
990
Cevap
0
Favori
69.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelen tık tık sesler oyuna has bir durum, metronom gibi olmuş sürekli diken üstündesin diyor
  • tık tık dediğiniz hareket algılayıcının sesi sanırım :)

ses zaten "aliens" filminden direk alıntıdır silahlara öyle klasiktir o ögeler
  • Oyunun multiplayerı bir garip gerçi 1-2 saat oynadım ama. Marineler bir arada olunca alien ve predatorün pek şansı olmuyor. Ama marinler tek takılınca arkadan gelen alien işi bitiriveriyor radarda falan da farketmiyorsunuz. Takım oyunu gerektiren bir oyun ama herkes skor peşinde tek tabanca gidiyor. Bir taraf iyi organize olursa oyun çok dengesiz oluyor. Dan dun hemen ölüyor hemen spam oluyorsunuz. Single playerda da çok gizli ve dikkatli hareket etmek zorundasınız. Koskoca predator 2 askerle başedemiyor. Valla gözümde karizması eksildi adamın. Gene de eğlenceli oyun ama 70 TL'ye değmez gibi geldi bana sonradan. Bir de oyun sırasında steamin penceresi açılınca görüntü bozuluyor. Oyuna girene kadar flaşlar çakıp duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mysterious27

Arkadas oyunu kurucam yanlız 32 gb yer istiyor dogrumudur bu yokmu bunun bi caresi kuramıyorum yer yok .

+

Cevap vericek birisi varmıdır ?
  • quote:

quote:

Arkadas oyunu kurucam yanlız 32 gb yer istiyor dogrumudur bu yokmu bunun bi caresi kuramıyorum yer yok .

+

oyun 15 gb yer istiyor bildiğim kadarıyla bi yanlış olmalı:S

port oyun anca bu kadar oluyor her 3 hikayeyi bitirdim ama en kolay predatorla bitirdim.bileklerindeki çifte bıçakla bitti oyun diğer silahları pek kullanmadım açıkçası gerek de kalmadı:P alien'le bitirdim ama şaşı oldum resmen marine diyecek bir şey yok. 3 5 alien gelir pat öl gene başla.bitti hemen sildim..AvP2 for ever!

• Ses olayını çözdüm arkadaşlar gerçi kendiliinden çözüldü oyunu kaldırdım komple baştan kurdum sonra üstüne dx in şubat 2010 sürümünü kurdum oyunu crackledim çalıştırdım artık sesler mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

quote:

quote:

+

oyun 15 gb yer istiyor bildiğim kadarıyla bi yanlış olmalı:S

port oyun anca bu kadar oluyor her 3 hikayeyi bitirdim ama en kolay predatorla bitirdim.bileklerindeki çifte bıçakla bitti oyun diğer silahları pek kullanmadım açıkçası gerek de kalmadı:P alien'le bitirdim ama şaşı oldum resmen marine diyecek bir şey yok. 3 5 alien gelir pat öl gene başla.bitti hemen sildim..AvP2 for ever!

Oyun kurulurken takas dosyaları için 32gb yer istiyor sonra 14.5 gb a düşüyor

• multi player ı şimdiden sıktı single ı çok zevkliydi fakat multi pek iş görmüyor, sıkıldım oyundan..
  • Merhaba arkadaşlar,Avp de dx11 in enhanced features kısmında bende sadece tessellation ayarı var onun dışında anti-aliasing ve advanced shadows un da olması gerekiyor fakat bende bu ayarlar yok.Acaba bende repack sürümü olması ile mi alakalı bilmiyorum.Bu sorun için oyunun dosyalarına bir bakayım dedim ve oyunun kurulu olduğu klasörde misc/menu nün içinde menu_en.asr diye bir dosya var.O dosyayı not defteri ile açtım yazılanlara baktım ve orada dx11 advanced shadows yazısını buldum.Sanırım sorun bu dosyada.Eğer avp yi dx11 de oynayıpta advanced shadows ve anti-aliasing i açabilen bir arkadaş varsa bana menu_en.asr dosyasını yollayabilir mi?
  • Ellerinize Sağlık Hocam
  • Bir arkadaşım oyun 6-7 saat sürüyor dedi. Tam da oyunu kurarken şimdi söyledi. 16 gb'ı 6-7 saat için mi kuruyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Bir arkadaşım oyun 6-7 saat sürüyor dedi. Tam da oyunu kurarken şimdi söyledi. 16 gb'ı 6-7 saat için mi kuruyoruz

eğer oyunu indirip bedavaya getirdiysen bide üzerine bundan şikayetçi isen bunları laf yemek içinmi söylüyorsun.yaa sabırr..
  • iniyor bakalım % 42
  • arkadaşlar benim sorunum oyunun içindeki bazı videolarda ve oyunda tamamen müzik yok sadece silah çevre sesleri öle çok kof sizde bu sorunu yaşayan varmı yada çözümünü bilen yardımcı olabilirmi ?
  • predator tapınağındayım kapıyı açamadım hançeri deliğe soktum ama kapı açılmadı ne yapmalıyım
  • DX11 konusunda bir çözüm bulunmadı mı henüz?
    Marine ile DX11'de oynayabildim bir süre daha sonra attı oyun.Aliens ile hiç oynanmıyor DX11 modunda.
    Orjinal oyun sahiplerinde de aynı durum söz konusu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurubuz

Ses olayını çözdüm arkadaşlar gerçi kendiliinden çözüldü oyunu kaldırdım komple baştan kurdum sonra üstüne dx in şubat 2010 sürümünü kurdum oyunu crackledim çalıştırdım artık sesler mevcut

hocam seninki razor olan versiyonuymuydu acaba bide win 7 mi kurulu sistemde bende aynı problem var videolar ses var ama oyun ve menülerde yok inş.budurda oynarım oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

Bir arkadaşım oyun 6-7 saat sürüyor dedi. Tam da oyunu kurarken şimdi söyledi. 16 gb'ı 6-7 saat için mi kuruyoruz

eğer oyunu indirip bedavaya getirdiysen bide üzerine bundan şikayetçi isen bunları laf yemek içinmi söylüyorsun.yaa sabırr..

Sonradan orijinalini almayacağımı nereden biliyorsunuz :)

• Dx 11 ile oynayabilen varsa, sorun yaşayıp yaşamadıklarını bizlerle paylaşabilirlerse oyunun orjinalini alıp almama konusunda bizlere fikir vermiş olurlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

Sonradan orijinalini almayacağımı nereden biliyorsunuz :)

@bonser siz satın mı aldınız oyunu?

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.