Şimdi Ara

Aliens vs Predator 3™ (ÇIKTI) (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
990
Cevap
0
Favori
69.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya repack indirdim kuramıyorum 12 gb yer kaldı kurulumdan sonra kaç gb oluyo toplamda 32 gb boş yer olmadan yüklenmez gibi bi hata alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_M

ya repack indirdim kuramıyorum 12 gb yer kaldı kurulumdan sonra kaç gb oluyo toplamda 32 gb boş yer olmadan yüklenmez gibi bi hata alıyorum

Kurulumdan sonra oyun 14 gb oluyor.Zaten çözümü kendin söylemişsin 32gb boş alan istiyor
  • kaç gb istiyor kurulum için 32 mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

kaç gb istiyor kurulum için 32 mi

oyunun boytu 16gb + kurulum sonrası 14gb yer kaplıyor
  • dx 10 desteği var mı oyunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: master of darkness

dx 10 desteği var mı oyunda?

dx10 öldü :)

şaka bir yana artık pek kullanılmaz, zaten dx9 un şuanki shaderlar için gayet yeterli olduğu defalarca kanıtlandı tes ayağına dx11 kullanılarlar gerisi dx9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 21 Şubat 2010; 15:49:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

şaka bir yana artık pek kullanılmaz, zaten dx9 un şuanki shaderlar için gayet yeterli olduğu defalarca kanıtlandı tes ayağına dx11 kullanılarlar gerisi dx9

Valla eski teknoloji işime gelir..Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master of darkness -- 21 Şubat 2010; 15:54:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

DX11'de bende çalıştıramadım oyunu çalıştırıp oynayabilen varmı aramızda?

ben oynayabildim rahatlıkla.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

Valla eski teknoloji işime gelir..Teşekkürler..

daha dx11'i de kullanmazlar merak etmeyin, 2 kart sattırmak için bir kaç oyunda da kullanılır ondan sonrası bir sonraki nesil konsollara kadar garanti dx9.

• http://filenetworks.blogspot.com/2010/02/fix-aliens-vs-predator-3-avp-3-2010.html bi de bu siteye bakın arkadaşlar bi kaç çözüm yazmışlar umarım olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove
    daha dx11'i de kullanmazlar merak etmeyin, 2 kart sattırmak için bir kaç oyunda da kullanılır ondan sonrası bir sonraki nesil konsollara kadar garanti dx9.

Aynen senin gbi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STALKER-1903 -- 21 Şubat 2010; 16:29:14 >
  • oynadık 3 bölüm geçtik altımıza bile pisledik kendimizi de tekzip edelim bari.. oyun kasıyor vallahi, ortalama 40-50 fps ama çatışmalarda 30a 20lere düşmesi yetiyor.. 1280*1024 9800gt her şey en yüksekte aa 0.. nvida için en az gtx260 gerekli sanırım, doğru düzgün oynayabilmek için.. mafia 2 çıktığında böyle kasarsa oturur ağlarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man From Atlantis -- 21 Şubat 2010; 16:54:10 >
  • arkadaşlar ben hala oynayamadım sorunu çözemedim makinamda iyi fakat oynayamıyorum rebelliondan sonra siyah ekran geliyo ve kalıyo çözemedim hala...
  • Arkadaşlar windows 7 kullanıyorum oyun açılıyor oyuna giriyorum single player diyorum ilk video yü gösteriyor(uzaydaki) daha sonra masa üstüne atıyor nasıl açabiliriz bir türlü başaramadım çalıştırmayı. windows 7 32 bit de çalıştırıp oynayan birisi no dvd exe(c.r.a.c.k) upload edebilirmi birde öyle deneyelim( rapid... atmazsanız iyi olur dosya indiremiyorum onunla hata var bu aralar h.o.t.f.i.l.e.. a atarsanız iyi olur)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaleci07

http://filenetworks.blogspot.com/2010/02/fix-aliens-vs-predator-3-avp-3-2010.html bi de bu siteye bakın arkadaşlar bi kaç çözüm yazmışlar umarım olur

zaten bildiğimiz 48000 in üstünde ses kalitesinde hata verdiğini söylemişler.. bide c++, directX, anakart driverlerini güncelleyin fln demişler.. yani pek önemli birşey yok..

• Evet ben dx 9 denediğimde sorun çözülmüştü ama dx 11 zaten desteklemediği için kartım deneyemedim.Bendeki sorun new game yaptıkdan sonra video seyrediliyor ondan sonra oyundan atıyordu dediğim şekilde çözmüştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Th3InferNal -- 21 Şubat 2010; 17:46:03 >
  • Oyun Game For Windows LIVE destekli mi ?http://www.microsoft.com/games/en-US/Live/Pages/catalog.aspx listede gözükmüyor fakat umarım destekliyordur. 15 GB boşuna indirmim
  • arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var ben oyununa başlıyorum introları geçiyorum introlarda ses var sorun yok ama introlardan sonra oyun başlıyor ama ses gelmiyor böyle bir problem yaşayıp çözen var mı? sistem windows 7 32 bit oyun razor 18gb versiyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mikami Teru

Oyun Game For Windows LIVE destekli mi ?http://www.microsoft.com/games/en-US/Live/Pages/catalog.aspx listede gözükmüyor fakat umarım destekliyordur. 15 GB boşuna indirmim

Değil,oyun Steam destekli.

• Alıntı yapılan: xmahonix-oyun-arsivi
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.