Şimdi Ara

307 için uygulamalar (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.350
Cevap
11
Favori
666.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2003 model 307 lerde araç hareket edince kapıları kilitleme özelliği var mı? varsa nasıl etkinleştiriliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: geshu

arkadaşlar 2003 model 307 lerde araç hareket edince kapıları kilitleme özelliği var mı? varsa nasıl etkinleştiriliyor.

Kapı kilitleme düğmesine uzun süreli basınca devreye giriyormuş.Benim araba da 2003 model.Benimkinde o özellik yok galiba.Denedim olmadı.Sen yinede bi dene derim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: turgay307

quote:

arkadaşlar 2003 model 307 lerde araç hareket edince kapıları kilitleme özelliği var mı? varsa nasıl etkinleştiriliyor.

Kapı kilitleme düğmesine uzun süreli basınca devreye giriyormuş.Benim araba da 2003 model.Benimkinde o özellik yok galiba.Denedim olmadı.Sen yinede bi dene derim.

teşekkürler dostum. deniyim bi.
  • 3 saniye kadar bastığında aynen otomatik far sensörünü devreye alıyormuş gibi ''dınnnnnn'' diye ses veriyor

ekranda da DEADLOCKING ACTIVE yazıyor.

ayrıca

el freni tam olarak inmediğinde
    HANDSBRAKE ON

buzlanma tehlikesi varsa (3°C nin altında)
    ICE ALERT

benzin azaldığında
    FUEL LEVEL LOW (en sık gördüğüm uyarıdır )

far sensörünü devreye alınca
    AUTOMATIC LIGHTING ACTIVE

yağmur sensörünü devreye alınca
    AUTOMATIC WIPING ACTIVE

uyarıları çıkıyor.
    gerçi biliyorsunuzdur da
    307 kullanmayanlar için ekleme yapayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C8FEE75E -- 6 Ekim 2008; 18:58:29 >

• ergin abi açıklamalar için teşekkürler, bende yakıt uyarısını sık görüyorum.

ama iki sorum var;

birincisi, far sensörü devrede duruyor hep. arabanın kontağını her açmamda AUTOMATIC LIGHTING ACTIVE uyarısını veriyor ekranda. her seferinde bunu söylemesi normal mi?

diğer sorum, yağmur sensörü otomatik konumunda olmasına rağmen yağmur ilk yağmaya başladığında kendisi devreye girmiyor, önce ben çalıştırıyorum sonra o yağmurun hızına göre kendi çalışmaya devam ediyor. yağmur yağmaya başlayınca kendisi çalışmaya başlaması gerekmiyor mu?
  • quote:

ergin abi açıklamalar için teşekkürler, bende yakıt uyarısını sık görüyorum.

ama iki sorum var;

birincisi, far sensörü devrede duruyor hep. arabanın kontağını her açmamda AUTOMATIC LIGHTING ACTIVE uyarısını veriyor ekranda. her seferinde bunu söylemesi normal mi?

diğer sorum, yağmur sensörü otomatik konumunda olmasına rağmen yağmur ilk yağmaya başladığında kendisi devreye girmiyor, önce ben çalıştırıyorum sonra o yağmurun hızına göre kendi çalışmaya devam ediyor. yağmur yağmaya başlayınca kendisi çalışmaya başlaması gerekmiyor mu?

evet far sensörü devrede olduğu zaman,
    aracı her çalıştırdığında ve herhangi bir uyarı ya da hata mesajı verdiğinde far sensörü için aktif yazısını görürsün.

şöyle ki
    far sensörün devrede.
    aracı çalıştırdın ve ekranda yazdı.
    yolda ilerliyorsun.benzin azaldı. benzin az uyarısı verdikten sonra tekrar far sensörü uyarısınıda veriyor.

yani sürüş esnasında hangi olay oluyor ise o olayın bilgisini önce veriyor.
    sonra araçta devrede olan ya da daha önceden mesajı gelmiş uyarıları da tek tek gösteriyor.

ben bir kere 4 kez uyarı aldım.
    benzinim bitince uyardı.
    ondan sonra far sensörü açık , yağmur sensörü açık ve buzlanma tehlikesi var uyarılarını tek tek aldım.

ekranda bir değişiklik olduğunda diğer olayları tekrardan hatırlatma olayı var.

yağmur sensörü bende hiç bir zaman otomatikte durmadığı için o sorunun cevabını veremiyorum.
    ben yağmur yağınca otomatiğe alırım.işim bitince kapatırım.

çünkü yağmur sensörünün bulunduğu alan iki kibrit kutusu kadar büyüklükte.
    hava kuru olduğunda,sensör de otomatik modda olduğunda
    o bölgeye damlayan su bile silecekleri çalıştırmıştı bir kere
    zaten yanlışlıkla kalmış otomatik modda

yani kuru kuru camı süpürdü.
    o olaydan sonra daha dikkatli davranım yağmur sensörüne ihtiyaç olmadığı zaman müdahele etmiyorum.

• açıklamalar için teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: individual

quote:

Orjinalden alıntı: bbeler

arkadaşlar
    forumda 307 için bagaja subwoofer montajı ile ilgili bir konu vardı hatırlayan varsa linki verebilir mi?
    stepnenin içine montaj yapılıyor du
    şimdiden tşk:

işine yarar sanırım
    http://www.forum307.com/installation-caisson-peugeot307.php

individual
    çok teşekkür ederim 15-20 gün sonra bunun bir benzerini yapmayı planlıyorum
    amfi yolda

• yaparsan bizimle paylaşır mısın?
    bende bu kadar değil ama buna benzer bişeyler yapmayı planlıyorum.ama hiç bir bilgim yok bu konuda.
  • Yağmur sensörünü arabayı stop ettiğimiz zaman kendiliğinden devreden çıkıyor.Arabayı çalıştırdığımızda tekrar aktif hale getirmemiz gerekiyor.Yani far sensörü gibi sürekli devrede kalmıyor.Sanırım bunun amacı istenmeyen zamanlarda kendiliğinden çalışmasını önlemek.
  • oh ne güzel sizdee her şeye bir uyarı veriyo be tek satır ekran olduğundan bir şey demiyo sesli benzin azaldığında felan sesle uyarıyo
  • bulalım sana da bi ekran :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokyar

bulalım sana da bi ekran :)

bul ya
    para hazır
    harcamadan bul bana
    yoksa laptop alcam
  • bana 1-2 hafta sure ver bulayim :)

ya bu aralar ben de baya iceri girdim, xenon lar, ledli stop derken, ama aracin durusu degisti resmen
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokyar

bana 1-2 hafta sure ver bulayim :)

ya bu aralar ben de baya iceri girdim, xenon lar, ledli stop derken, ama aracin durusu degisti resmen

DT bulamazsan CT de olabilir şimdilik.
    aracı biliyorsun zaten . VAN

bende bi xenon vardı görmüştün.
    şimdi uzun farlara da mercek taktırıyorum.
    bakalım bir aksilik olmazsa.

ayrıca ledli stoplar benimde aklımda
    birde 17 challenger jantlar.
  • denedim otomatik kapı kilitlemeyi ama olmadı.

kontak açıkken konsoldaki kilit tuşuna 3 saniye hatta garanti olsun die daha uzun basılı tutup bekledim olmadı. kontak kapalıykende yaptım yine olmadı herhalde benim arabada bu özellik yok. araç 2003 307 xt
  • quote:

denedim otomatik kapı kilitlemeyi ama olmadı.

kontak açıkken konsoldaki kilit tuşuna 3 saniye hatta garanti olsun die daha uzun basılı tutup bekledim olmadı. kontak kapalıykende yaptım yine olmadı herhalde benim arabada bu özellik yok. araç 2003 307 xt

büyük ihtimal servise gidip yükletebilirsin.
    çünkü bu özellik donanımsal değil yazılımsal.
  • fabergenin arabam üzerindeki photoshop çalışması

• Daha bişi yapmamıştım yaw keşke koymasaydın bunu
  • ama bu fotoşop değil.
    nasıl duruyor diye merak ettim.

RB3 ü söküp RT3 taktım.
    çözünürlük biraz düştüğünden fotoğrafta bozulmalar olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C8FEE75E -- 16 Ekim 2008; 18:42:17 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.