Şimdi Ara

307 için uygulamalar (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.351
Cevap
11
Favori
665.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 206 nın en boşunda bile var pug bu konuya önem verio
  • 206'nın en boşunda bile var, hatta fiat'ın bile modellerinde en boş donanımlarında var ama nedense bazı 307 lerin en full ünde yok. aptallar koymayı akıl edememiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: individual

daha dur abi neler göreceksin

quote:

Orjinalden alıntı: alpimis

Benim 307 yi alalı 4 seneyi geçti "follow me home" yeni keşfettim sayenizde uşaklar. Gerçi benimki xr en baz donanım olduğu için yok sanıyordum.

Ama cruise control içerimde kanayan yaradır hala.

• ergin abi birşey sorucam partnera rt3 oluyo mu aklıma çok takıldı 206 307 felan oluyo bizimkinede olur mu
  • valla olur mu olmazmı bilemem ama ben hiç görmedim
    Türkiye'de zaten rt3 ün r'si yok
    Fransa'da da hiç görmedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemoandcemo

ergin abi birşey sorucam partnera rt3 oluyo mu aklıma çok takıldı 206 307 felan oluyo bizimkinede olur mu

ya boşver sen,napcan rt3ü..taktır yol bılgısayarını önce,hız sabıtlemenı..yapıosan bunları yap.bunları yapmadın daha.rt3 diosun..sordum ben biliosun.oluor szin patrnere.2.0 hdi oldugu için oluyor bu arada.1.9 lara olmuor
  • Slm arkadaşlar.tam 2 saattir bu formu okudum baştan aşağı.Birbirinize olan içtenliğinizi tebrik ederim.Bende 2006 xt premium var.Bu Fallow me özelliği bende çalışıyordu.Bugün yağmur yağdığından arabada 10 dk mahsur kaldım.Biraz kurcaladım.ayarlar kısmında var.en sonundada 15 sn,30 sn,60 sn var hatta bende önce 15 sn iken 30 sn yapabildim.Yarın tam ingilizce gidişatını sırasıyla yazacağım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: individual

valla olur mu olmazmı bilemem ama ben hiç görmedim
    Türkiye'de zaten rt3 ün r'si yok
    Fransa'da da hiç görmedim

Gören de Fransa'dan hiç çıkmıyo zanneder

Yarın sevgililer günü, bana ne aldın bebişim

@kaleli88 hoşgeldin, baştan aşağı okuduysan sana helal olsun :)

Bu arada erginin süprizi var ama söylemiyo kerata

• Arkadaşlar konu ile alakasız fakat partikül filtresinin çalışması hakkında çok güzel 2 link. Fakat ingilizce. flash anlatımı çok güzel.
    http://homepage.ntlworld.com/maxtor/fapdemo/parent.swf

Buda sökülüp temizlenmesi. ( Servise o kadar para yedirmem diyenler için.)
    http://homepage.ntlworld.com/maxtor/peugeot.html

• HC ve CO oksitlenir, NOx indirgenir katalitik konvertörde, sabunlu suyla bunu temizliyosa

malum yerlerini öpeyim ben bu elemanın, anca içindeki egzoz gazının kurumunu temizliyodur o;

temizlediğini zannediyodur :)

düzenleme: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extremeenvy -- 14 Şubat 2009; 2:57:09 >
  • herkeze iyi günler bende dün 2004 model 307 hdi me kavuştum.fakat arabada fan çalışmadığı zaman bile bi uğultu gibi ses mevcut anlayabilmiş değilim torğido a/c sindenmi geliyo dedim ondan değil gibi resmen bi uğultu böyle bi sorunla karşılaşan arkadaş veye fikri olanlardan cevap bekliyorum...
  • bi sorum daha var yaklaşık 1200 tl param var ve teyp ve tesisat almak-kurmak istiyorum.fakat bu işte yeni ve acemiliğimden dolayı pek anlamıyorum.anfi kaldıracak bir teyp modeli ,anfi,2 adet kolon,bir bas düşünüyorum.bana uyabilcek marka-fiyat düşüncelerinizi yardımlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.
  • o uğultu direksiyon pompasından olabilir.
    özellikle düşük devirlerde uğultu rahat duyulur. bu arıza değildir. sadece sesi kulak kabartıldığında duyulabilecek kadardır.
    direksiyonu tam sağ ya da tam sol yapınca o ses değişir.
    gerçi tam sol ya da sağ yapmam. tavsiye de edilmez.

tesisat konusunda ise otomobilim bölümünde bu işle uğraşan arkadaşlar var.
    onlara sorman sana zaman kazandırır.

aracın hayırlı olsun.
    aramıza da hoşgeldin.
  • 307 için hem cd changer hemde direksiyon kumandasıyla uyumlu bir mp3 çalar biliyormusunuz
  • direksiyon kumandası ile uyumlu modeller gördüm yurt dışı internet sitelerinde
    ayrıca sonradan taktıracağınız orjinal olmayan bir cihazın rds bilgilerini de ana ekrandan çıkarabilen ara cihazlar da var.

yine şu an orjinal olarak kullandığınız cihaza uyumlu kart okuyabilen ve usb tanıyan harici modüller de var.

ama 5 li cd çalar ile uyumlu çalışan bir ünite görmedim.
    görmedim derken pek araştırmadım. belki vardır bulunabilir ebay vs.. den
  • Renault servisleri bi ara pioneer cd çalar takıyordu dikresiyondaki kumandaya uyumlu. bildiğiniz gibi peugeotdakine çok benzior onların kumandası da. Belki peugeot servisleride böyle birşey yapıyordur. Gerçi ergin abi bilir di böyle bir uygulama olsaydı :D

Ayrıca bana sorarsanız sonradan takılan konsola uyumsuz teyiplar aracın iç görünüşü berbat ediyor, hem aydınlatma renkleri hemde konsol renkleri uyuşmuyor. Ama tabi teyp ve cd çalar boşluğunu dolduran konsol rengine uyumlu bir ekran takılırsa daha güzel olabilir.
  • İşte .... Aracınızdan indikten sonra farların ne kadar açık kalabilmesi için yapılacaklar.

1-MENÜ
    2-Personalisation configration(en sağdaki)
    3-Define the vehicle parameters
    4-lighting and signalling
    5-Guide-me home head lamps
    6-ordan 15-30-60 saniye seçenekleri var
    7-OK
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaleli88

İşte .... Aracınızdan indikten sonra farların ne kadar açık kalabilmesi için yapılacaklar.

1-MENÜ
    2-Personalisation configration(en sağdaki)
    3-Define the vehicle parameters
    4-lighting and signalling
    5-Guide-me home head lamps
    6-ordan 15-30-60 saniye seçenekleri var
    7-OK

Bu her 307 için geçerli değil.
    Bildiğim kadarıyla makyajlı kasa 307'lerin menüsü var, diğerlerin de menü falan hak getire :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: geshu
    Bildiğim kadarıyla makyajlı kasa 307'lerin menüsü var, diğerlerin de menü falan hak getire :D

Menü mü

O da nesi
  • quote:

Orjinalden alıntı: extremeenvy

quote:

Orjinalden alıntı: geshu

Menü mü

O da nesi

Evet menü, arkadaş menüden follow me home süresi nasıl ayarlanır onu anlatmış. Fakat bizimkilerin bilgi ekranında menü yok. Onunki 2006 xt premium olduğundan sanırım makyajlılarda var.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.