Şimdi Ara

307 için uygulamalar (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.350
Cevap
11
Favori
666.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kuzenim
    halamın oğludur kendisi.

söylemeyecektim.dayanamadım.
    kendisi biraz çirkeftir.
    gelir bozar burayı şimdi.

neyse.

quote:

Orjinalden alıntı: uruk33

hayırlı olsun..keşke ayrı bir topik açsaydın.konunun dağılmaması açısından
    ergin görmesin

• affet ergin abi bilemedik,senın kuzen bızım kuzen..saygımız sonsuz
  • ergin aile boyu peugeot cu oluyorsunuz heralde
  • evet öyle oldu.
    almış 307 yi bugun.
    daha önceden kapora vermişti.
    şu anda eve doğru gidiyor.
    sabaha doğru eve varacakmış.

aracı 18000 e aldı.
    2003 model 307 XT
    dışı siyah , içi bej.

quote:

Orjinalden alıntı: LordMayros

ergin aile boyu peugeot cu oluyorsunuz heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: search rescue

selam arkadaşlar. yeni 2003 307 xt aldım öneri ve görüşlerinizi bekliyorum.

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın
  • quote:

selam arkadaşlar. yeni 2003 307 xt aldım öneri ve görüşlerinizi bekliyorum.

hayırlı olsun bende bu sene 2003 xt aldım, takıldığın veya sormak istediğin birşey olursa cevaplarım, Allah kaza bela vermesin.
  • benım sormak istediğim şey ön sis farınız mevcut mu..varsa veya yoksa sinyal kolunda ön sis farı açma düğmesi var mı..307 xt hdi dan çıkma com2000 alıcamda..ön sis farı var aracımda,umarım xt lerin kolunda vardır ön sis farı açma düğmesi
  • XT nin XS e göre donanım fazlalıklarından birisi de görüş paketidir.
    görüş paketinde;
    far sensörü
    yağmur sensörü
    follow me home
    sis farı bulunur.

yani tüm XT lerde dediğin şey var özgür.
  • bu sabah erzuruma indik. beklediğimden daha çok memnun kaldım arabada yaklaşık 1000 km yol yaptım hiç mola vermedim ve çok yorgun hissetmiyorum kendimi. hele o otomatik klima yokmu 18000 tl yi sırf o klimaya veririm. adanada serinletti, erzurumda ısıttı hemde kusursuz ve kısa sürede.
  • keşke başka topic açsaydın diyen arkadaşım; ben askerlik anılarımı anlatmıyorum okuma biliyosan eğer, gördüğün gibi 307 den bahsediyorum. kendine iyi bak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: individual

XT nin XS e göre donanım fazlalıklarından birisi de görüş paketidir.
    görüş paketinde;
    far sensörü
    yağmur sensörü
    follow me home
    sis farı bulunur.

yani tüm XT lerde dediğin şey var özgür.

Ergin Abi benim aracımda xt, bahsettiğin özelliklerden bi tek follow me home yok yada ben nasıl çalıştığını bilmiorum. başka bi aracımda vardı o özellik ve kontağı kapattıktan sonra sellektör kolunu çekince devreye giriordu, ve her çekmemde 15 dk. 30 dk. 45 dk. seklinde süresini uzatabiliyordum. ama 307 de denedim olmadı.
  • aylardır erginin rt 3 ile meşgul oldunuz sıkılmadınızmı daha
  • arkadaşlar bide hepimiz için çok önemli olan bi mevzu varki o da güvenlik. 6 hava yastığı, 4 teker disk fren bence çok önemli bunlar. sivas kızıldağ geçidini bilen arkadaşlar varmı içinizde bilmiyorum ama, abs frenler çok güven verdi açıkcası o buzlu yolda.
  • velhasılı arabamdan çok memnunum yani şimdilik. yalnız bir sorunum var bu konuda yardımlarınızı bekliyorum, arcımda rd 3 var ve cd sıkışmış içinde nasıl düzeltebilirim onu yönlendirebileceğiniz biyer varmı ?
  • uzatmaya gerek yok yapıldı espri geçti gitti..
    yok okuma bılıomusun yok bılmem ne...uslubuna dikkat etsen benım sana nasıl yaklaştıgıma dikkat etsende sende ona göre yazsan çok güzel olucak ama anlayış meselesi..neyse..dahada fazla dağılmasın konu..benım ne kadar okuyup okumadıgımı forumdakı yakın arkadaşlarım bılıyor zaten.böle cümlelere gerek yok ama söyletiyorsun.anladın sen onu.sen kendıne iyi bak bence nede olsa erzurumdasın..kızıldağdan 30-40 kere geçmişimdir,ama kışın nasip olmadı..Allah tan temiz geçmişsinde kalmamışsın yolda.geçmiş olsun
  • quote:

arkadaşlar bide hepimiz için çok önemli olan bi mevzu varki o da güvenlik. 6 hava yastığı, 4 teker disk fren bence çok önemli bunlar. sivas kızıldağ geçidini bilen arkadaşlar varmı içinizde bilmiyorum ama, abs frenler çok güven verdi açıkcası o buzlu yolda.

Haftaya okullar kapanınca ara tatil için Karstan Kayseriye yola çıkıcam ailecek. Genel olarak yoldurumu nasıl şimdilik. Gerçi 2 yıldır pek bi sıkıntı olmadı kışları, Sivas Zarada mazot donması sonucu atan sigorta hariç, ama yinede tarih yaklaştıkca sıkıntı artıyor. Bilgi verebilirsen sevinirim. Teşekkürler.
  • daha önce de sordum ama cevap gelmedi, xt lerde görüş paketi standart ise ve görüş paketinde follow me home var ise benim aracımda da olması gerekiyor. bunu nasıl aktif hale getirebilirm?
  • kontağı kapattıktan hemen sonra sinyal kolunu çek açılır
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemoandcemo

kontağı kapattıktan hemen sonra sinyal kolunu çek açılır

bir kaç mesaj öncede belirtmiştim bunu, diğer arabalarımda da sellektör şeklinde sinyal kolunu çekince çalışıyordu fakat 307 de olmadı.
  • cemonun dediği doğru
    kontak kapattıktan hemen sonra bir kez selektör yaptığında 45 sn aktif oluyor.
    eğer sende olmuyorsa bir sorun olmalı geshu
    başka türlü aktif edemezsin.

(rt3 den de aktif ediliyor ama sende yok)
    quote:

Orjinalden alıntı: geshu

quote:

Orjinalden alıntı: cemoandcemo

kontağı kapattıktan hemen sonra sinyal kolunu çek açılır

bir kaç mesaj öncede belirtmiştim bunu, diğer arabalarımda da sellektör şeklinde sinyal kolunu çekince çalışıyordu fakat 307 de olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.