Şimdi Ara

307 için uygulamalar (364. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.351
Cevap
11
Favori
665.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün kış lastiklerini söktürüp Bridgestone Turanza er300 4 mevsim lastikleri taktırdım fakat direksiyon hız 90ın üstüne çıkınca titremeye başladı, aynı şekilde araç da sarsılıyor. Şimdi mesele neyden kaynaklanıyor olabilir, ilk neyden şüphelenmeliyim?
    rot balans ayarları? lastiklerde ve jantlarda deformasyon? ön takım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rezilvezir

Dün kış lastiklerini söktürüp Bridgestone Turanza er300 4 mevsim lastikleri taktırdım fakat direksiyon hız 90ın üstüne çıkınca titremeye başladı, aynı şekilde araç da sarsılıyor. Şimdi mesele neyden kaynaklanıyor olabilir, ilk neyden şüphelenmeliyim?
    rot balans ayarları? lastiklerde ve jantlarda deformasyon? ön takım?

lastiklerle bi 200km falan yol yap sonra balans ayarına git yeni lastikte belirli bir km'den sonra yaptırsanız iyi olur.
  • vites topuzumun etrafı çatladı yenisini en ekonomik nereden alabilirim? 307 2007 hdi
  • Tekrar selamlar

Fiyatı düşürmüş şekilde güncel ilanımdır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-gorulmeye-deger-peugeot-307-114818174/detay/

Çevresinde 307 almak isteyenler olursa ilanımı gösterebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: individual

Tekrar selamlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-gorulmeye-deger-peugeot-307-114818174/detay/

inanın ev almamış olsam hiç düşünmeden alırdım aracınızı.. merakımdan soruyorum bilgi ekranı xr ye hiç bir ekleme yapmadan çalışırmı acaba? soket filan işte lazım olurmu.. tşk ediyorum.. alınabilecek bi fiyata inmişsiniz bizim iş yerinde 2005 206 bva ya 24 veril aldılar ki istanbuldan geldi araç... hoşçakalın

• quote:

Tekrar selamlar

harika bir araca ssahipsin.inebilecegin son rakam nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihh95 -- 16 Şubat 2013; 21:07:39 >
  • Teşekkürler arkadaşlar

İsmail, eski kasa tüm 307 lere uyacağını düşünüyorum. Ama sadece teyp ve ekranı almakla çalışmaz. Aracın omurilik kablosunu da sisteme uygun aldım.

Semih, yeterince indim. Daha da inmek istemiyorum. Belki aracı parça parça satacağım

• quote:

Teşekkürler arkadaşlar

İsmail, eski kasa tüm 307 lere uyacağını düşünüyorum. Ama sadece teyp ve ekranı almakla çalışmaz. Aracın omurilik kablosunu da sisteme uygun aldım.

Semih, yeterince indim. Daha da inmek istemiyorum. Belki aracı parça parça satacağım

parca parca iyiymis.
    16-17 tane 307 miz oldu hepsini toplasam bi sennknden etmeezdi sende haklisin.£

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihh95 -- 16 Şubat 2013; 23:40:11 >
  • Ergiiinnnnnn lan oğlum vazgeç şu arabayı satma sevdasından mis gibi yaptın şimdide satıyorsun seninki de işmi be kardeşim???
  • quote:

Tekrar selamlar

Hayırlı olsun....

• Farlarım satılmıştır

• Selam arkadaşlar

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-peugeot-308-cc-lincancabur-jant-plus-pirelli-pzero-nero-lastik-116214096/detay/

Ayrıca takas seçeneklerim ;

a- 205/55/16 lastik + Ariane jant + 1200 tl
    b- 205/50/17 lastik + Challenger jant + 900 tl
    c- 205/50/17 lastik + Atlantis jant + 900 tl

Takasda alınacak lastikler aşınmış ya da bilindik kaliteli markalardan değil ise yukarıdaki fiyatlar geçersizdir.

Not: jantlar replika değildir , sipariş ile servisten alınmıştır.

307 için uygulamalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C8FEE75E -- 10 Mart 2013; 14:35:02 >

• quote:

Teşekkürler arkadaşlar

vites topuzunu alabilirim. benimki o kadar eskidi ki artık görünmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloudy_tr

vites topuzumun etrafı çatladı yenisini en ekonomik nereden alabilirim? 307 2007 hdi

Ya bu vites topuzları baya problem olmaya başladı benim de vites körüğü deforme oldu topuzla birlikte değiştirmek istiyorum.Bu vites topuzundan almayı düşünüyorum;
    http://www.ebay.com/itm/OEM-Peugeot-VTS-Sport-Gear-Shift-Knob-Fit-106-107-206-207-306-307-406-407-etc-/260889478411

Daha uygun fiyata bulursam Türkiye'den alcam,bulamazsam linkten alcam artık

• quote:

Orijinalden alıntı: eraysgt

quote:

vites topuzumun etrafı çatladı yenisini en ekonomik nereden alabilirim? 307 2007 hdi

Ya bu vites topuzları baya problem olmaya başladı benim de vites körüğü deforme oldu topuzla birlikte değiştirmek istiyorum.Bu vites topuzundan almayı düşünüyorum;
    http://www.ebay.com/itm/OEM-Peugeot-VTS-Sport-Gear-Shift-Knob-Fit-106-107-206-207-306-307-406-407-etc-/260889478411

Orijinal arıyorum ben :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eraysgt

quote:

benim orijinali alüminyum zaten, bu linktekinden yani. türkiyede 100e bulabildim en uygun. bu linkteki de orijinal değil. bilemiyorum.

123bin kilometre sonunda vites topuzunun hali
     307 için uygulamalar

• Güncel...
  • 2004 model otomatik vites 307 xt var park sensörü hiç bir şekilde çalışmıyor yani geri vitese taktığımda hiç bir ses gelmiyor.Almadan önce Bursa dynomoss ta expertiz yaptırmıştım tüm elektronik sistemleri çalışıyor dediler.Sorun nedir yardım eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isa8yavuz -- 14 Mart 2013; 12:57:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isa8yavuz

2004 model otomatik vites 307 xt var park sensörü hiç bir şekilde çalışmıyor yani geri vitese taktığımda hiç bir ses gelmiyor.Almadan önce Bursa dynomoss ta expertiz yaptırmıştım tüm elektronik sistemleri çalışıyor dediler.Sorun nedir yardım eder misiniz?

geri vites lambası da yanmıyorsa geri vites müşüri yanmıştır değişmesi gerekir.aynı sorunu ben de yaşadım arabayı aldığımda.yetkili serviste 30tl ye değiştiriyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.