Şimdi Ara

## Gigabyte'dan Devir Göstergesi Tipinde Özel PC Donanımı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Gigabyte'dan Devir Göstergesi Tipinde Özel PC Donanımı ##

Donanım Haber olarak video incelemesini de yaptığımız Gigabyte'ın yeni ODIN serisi güç kaynaklarına yönelik olarak firma ürünü daha cazip hale getirecek yeni çözümler üzerinde de çalışmakta. Bu konuda Gigabyte'ın son hamlesi ise oldukça dikkat çekici. Zira günümüzde bilgisayar ve donanım meraklısı pek çok erkek hatta bir kısım bayan kullanıcı ayrıca otomobil ve modifiye sevdasına da sahip. Bu noktadan hareket eden Gigabyte, otomobilllerde özellikle modifiyeli ootmobilllerde kullanılan özel devir göstergesine benzer bir gösterge hazırladı. Firmanın ODIN serisi güç kaynakları ile çalışan ve PC ile USB üzerinden haberleşen bu gösterge sayesinde anlık olarak güç, sıcaklık ve fanı hızı görüntülenebiliyor. Ürün ayrıca LCD ekranlara da monte edilebiliyor. Açıkçası benim gibi otomobil ve oto-modifiye sevdalısı pek çok kullanıcının gönlünü çelebilecek bir ürün. Ürünün ülkemiz satış fiyatı KDV dahil 54 YTL.

http://www.vegateknomarket.com/asp/show_stock.asp?product=GZ-PGAPB-01R

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 7 Kasım 2007; 17:17:15 >

• Evet gerçekten güzel alet
  • Hadi hayırlısı. Anlaşılan ilk fx57 alacak ürünü
  • quote:

Orjinalden alıntı: Albatros83

Hadi hayırlısı. Anlaşılan ilk fx57 alacak ürünü

Bunu kullanabilmek için Gigabyte'ın ODIN serisi güç kaynaklarına ihtiyaç var sadece Gigabyte'ın güç kaynakları ile çalışıyormuş
  • video incelesindeki gibi %80 verimliği sürekli sağladığı ve bu eklentisi yüzünden bir Odin GT alacak gibiyim

haber için sağol FX57
  • fiyat konusunda bilgi bulunmuyo demişşsiniz sayın fx ama fiyatı yazmakta
    http://www.vegateknomarket.com/asp/listgroup.asp?group=61-05
    burda yazıo
  • şu odin gn ninde 500-600w lık medellerini 1 getirmediler gitti.
    sanki dünyanın en zengin ülkesi bizmişiz gibi direk 800w lık modelini getiriolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LINEBACKER -- 7 Kasım 2007; 17:13:23 >
  • niyeki LINEBACKER kardeş dünyanın en zengin ülkesi biz değilmiyiz
  • Manyak birşeyy Hocam bu !!!
  • yaw bu vegada fiyatları ne zaman elden gecirecek anlamıyorum 205$+kdv ye veren ben onlara bu PSU yu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbulence42 -- 7 Kasım 2007; 17:29:10 >
  • aslında bende öyle aham şaham zengin değilim ama yine şükrediyorum ama mesela şu biz hep daha iyisini kullanmak isteriz örnek vermek gerekirse bizim türkiyede çok satan o çok pahalı olan telefonlar acaba hangi ülkede satılıyor.. buda demekki hakikaten bizim türkiye dünyanın en zengin ülkesi ..saygılar
  • harika bişey ben bunu voltamper göstergeleri ve kendine özel programı ile yapmaya çalışıodumm...gerçekten süper oldu bu...
  • gigabyt ın tr distrubutoru kim bilen warmı.

bıktım bu vegadan sayesinde thermaltake den soğumuştum gigabyte a dokunmasınlar bari.
  • Gigabyte Odin 800 Watt Video incelemesinde Vega ürünü Kutu içerisine dahil etmişti
    Fakat öğrendikki bu parça kutuya dahil değilmiş
    Odin gibi Üst Seviye bir PSU da bu parça olura odin güzel Aksesuarlı bir tercih olur
    ama Vega hem o Fiyatlarla hemde Sadece Gigabyte PSU larla Çalışacak bir ürüni 40 Dolar gibi bir fiyattan satışa çıkarıyorsa hem satışı çok az olacaktır hemde Odinlerin geniş kutu içeriğini baltalayacaktır.
    Veganın TT leri ve Diğer ürünlerini Daha düzgün bir Fiyat Tabanına Çekmesini bekliyorum Açıkcası
  • Bunu kullanabilmek için Gigabyte'ın ODIN serisi güç kaynaklarına ihtiyaç var sadece Gigabyte'ın güç kaynakları ile çalışıyormuş

Odin serisinin içinden zaten çıkıyo anladığım kadarıyla, video incelemede var. Ayrı satılması tuhaf acaba son anda kutu içeriğinden çıkarıp ayrı satmaya mı karar verdiler? Aslında güç gösterimi zalmanın ZM-MFC2 fan kontrolerinde olduğu gibi güç kaynağının güç kablosuna takılan ayrı bir aparat ve usb arayüzü kullanılarak yapılabilir. Bu sayede diğer güç kayankları ile de uyumlu olur. Tabi herşey Gigabyte ın satış stratejisine bağlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albatros83 -- 7 Kasım 2007; 18:01:15 >

• aldım gördüm kullanıyorum.. 10 gün sonra gösterge de gelecek. saygılar
  • bence satmaz bu bunu kullanmak ıcın bırde odın mı alalım yanı
  • çok gereksiz gibi duruyor alet, bunumu kontrol edeceğim 2de1, çok ısınmış dur altını kısayım biraz
  • Abi kaç basıyo bu alet
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.