- x
Vodafone kontörlü hattan Vodafone faturalı hatta geçiş.
25 Cevap31522 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2164 Mesaj
6 Kasım 2007; 1:04:51 

Vodafone Faturasız (kontörlü) hattan Vodafone Faturalı hattına geçmek için yapılacak işlemleri web sitesinde bulamadım. Daha önce bu işlemi yapan arkadaşlar nasıl yaptılar? Faturalarına ne kadar bir ücret yansıdı?

Müşteri hizmetlerinden alacağım bilgilerden daha çok bu işlemi yapanlardan alacağım bilgiler daha önemli.

Teşekkürler.

1391 Mesaj
6 Kasım 2007; 9:24:55 

Müşteri hizmetlerine telefon aç. Hattını faturalıya çevireceğini söyle. Beş dakika içinde gerçekleşir. Herhangi bir ücret yansımıyor faturana. Ayrıca bakiye kontörün de gelecek olan faturandan düşülüyor. Çok kolay ve avantajlı anlayacağın. Şimdiden hayırlı olsun.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2164 Mesaj
6 Kasım 2007; 10:07:05 

quote:

Orjinalden alıntı: nebuzaradan

Müşteri hizmetlerine telefon aç. Hattını faturalıya çevireceğini söyle. Beş dakika içinde gerçekleşir. Herhangi bir ücret yansımıyor faturana. Ayrıca bakiye kontörün de gelecek olan faturandan düşülüyor. Çok kolay ve avantajlı anlayacağın. Şimdiden hayırlı olsun.

Kontör'üm gelecek olan faturadan düşüyor ise oldukça iyiymiş. Daha önce müşteri hizmetleri ile konuştuğumda Vodadone Shop ya da Vodafone Store'lardan birine gitmem gerektiği söylenmiştir. Prosedür değişti herhalde.

Birde sizden sabit fatura istemediler mi?

1391 Mesaj
6 Kasım 2007; 11:00:42 

Telefon aracılığıyla geçiş yapıldığında belge istenmiyor. Yalnızca geçiş yapmak istediğinizi söyleyin. Ya da Bölge müdürlüğünün yakınlarındaysanız oraya başvurun. Belge istemezler. Ama shoplara başvurduğunuzda isterler.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

668 Mesaj
6 Kasım 2007; 12:33:52 

quote:

Orjinalden alıntı: pcforum

Kontör'üm gelecek olan faturadan düşüyor ise oldukça iyiymiş. Daha önce müşteri hizmetleri ile konuştuğumda Vodadone Shop ya da Vodafone Store'lardan birine gitmem gerektiği söylenmiştir. Prosedür değişti herhalde.

Birde sizden sabit fatura istemediler mi?

Abonelik tarihin 6 ayı geçti ise müşt.hizm.den yaptırabilirsin ama geçmediyse shop lardan adres gösterir bir evrakla yaptırabilirsin

2164 Mesaj
6 Kasım 2007; 15:14:17 

quote:

Orjinalden alıntı: mirage616

Abonelik tarihin 6 ayı geçti ise müşt.hizm.den yaptırabilirsin ama geçmediyse shop lardan adres gösterir bir evrakla yaptırabilirsin

6 Ay değil 6 yıldan fazla oldu. 542'li ilk numaralardan. Bilgiler için teşekkür ederim.

3 Mesaj
1 Eylül 2009; 10:33:33 

Ben bugün 444 0 542 yi aradım faturalı hatta geçmek için en yakın cep shop işyerine gitmem gerektiği söylendi. Telefon da ya da internette bu işlem yapılamıyor. Hemen bugün işlem onaylanır mı ? diye sordum ama net bir cevap alamadım dostlar.

566 Mesaj
17 Temmuz 2010; 20:49:26 

bu işin aslı nedir shop mu mh mi?

http://www.mestwebtasarim.com/

8168 Mesaj
17 Temmuz 2010; 20:55:16 

quote:

Orijinalden alıntı: ismailix

faturasızdan faturalıya geçiş için shopa gitmen gerekli belge falan gerekli çünkü.

faturalıdan faturasıza geçiş için ise telefonla araman yeterli mh yi.

2 işlemide yakın zaman içerisinde yaptığımdan emin olarak yazıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 17 Temmuz 2010; 20:56:14 >

3747 Mesaj
17 Temmuz 2010; 22:54:57 

quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

faturasızdan faturalıya geçiş için shopa gitmen gerekli belge falan gerekli çünkü.

faturalıdan faturasıza geçiş için ise telefonla araman yeterli mh yi.

2 işlemide yakın zaman içerisinde yaptığımdan emin olarak yazıyorum

Skoda Octavia 2014 - Elegance 1.6 TDI CR 105 PS DSG Green Tec - Metal Grisi

566 Mesaj
20 Temmuz 2010; 23:45:50 

eyvallah kankalar :D
bende bugün gittim dediğiniz gibiymiş

http://www.mestwebtasarim.com/

13053 Mesaj
20 Temmuz 2010; 23:50:02 

quote:

Orijinalden alıntı: nebuzaradan

Sen bu yazdıklarından eminmisin???

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

4920 Mesaj
21 Temmuz 2010; 0:27:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Sen bu yazdıklarından eminmisin???

Fatura ya da kredi kartı ekstresini de fakslatiyorlar sanırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

13053 Mesaj
21 Temmuz 2010; 0:39:52 

Ağzı olan konuşuyor işte.

810 Mesaj
21 Temmuz 2010; 0:57:27 

saçmalamayın sadece başvuru yaparsınız ama bir şubeye gidip sözleşme imzalatıp bir fatura göstermeniz şart. (elektrik, su vs) başka türlü kimse kimseye faturalı vermez

2134 Mesaj
21 Temmuz 2010; 1:09:29 

Arkadaşlar adam mesajı 2007 yılında yazmış. 2007deki sistem böyle olabilir. Tabi şimdi farklı adınıza kayıtlı fatura veya kredi kartı ekstresi istiyorlar.

13053 Mesaj
21 Temmuz 2010; 1:12:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Mp3DeLiSi

Arkadaşlar adam mesajı 2007 yılında yazmış. 2007deki sistem böyle olabilir. Tabi şimdi farklı adınıza kayıtlı fatura veya kredi kartı ekstresi istiyorlar.

Bildiğim kadarıyla hiç bir zaman böyle bir uygulama olmadı, olamazda. Şahsi kanaatim bu.

Ayrıca kim hortlattı bu konuyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxco -- 21 Temmuz 2010; 1:14:12 >

5005 Mesaj
21 Temmuz 2010; 1:18:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

Bildiğim kadarıyla hiç bir zaman böyle bir uygulama olmadı, olamazda. Şahsi kanaatim bu.

Ayrıca kim hortlattı bu konuyu

Bu kuyuları kapatmak lazım yoksa bir tasla 40 akıllı uğraşıyor...

Kulaktan kulağa gibi olmuş adam Pamela Anderson demiş kuyruğun sonunda Bülent Ersoy çıkmış

2134 Mesaj
21 Temmuz 2010; 1:27:58 

quote:

Orijinalden alıntı: ismailix

Bu mesajla konu hop hop hoplamış.

2076 Mesaj
21 Temmuz 2010; 3:48:09 

Konu hortmuş :)

8168 Mesaj
21 Temmuz 2010; 12:15:26 

adamın sorunu aynı,farklı konu acacagına arama yapmıs bılınclı bır forum uyesı olarak ve bu konuya yazmıs sorusunu ve aldıgı cevap ısıne yaradı.buna hort denmez 5 sene sonra bıle bu konu bırıne yarar.eskı kampanyaları hortlatanlara dıyın bunları :)

284 Mesaj
31 Ekim 2010; 21:53:07 

quote:

adamın sorunu aynı,farklı konu acacagına arama yapmıs bılınclı bır forum uyesı olarak ve bu konuya yazmıs sorusunu ve aldıgı cevap ısıne yaradı.buna hort denmez 5 sene sonra bıle bu konu bırıne yarar.eskı kampanyaları hortlatanlara dıyın bunları :)

aynen dediğin gibi bu konu benim de işime yaradı faturalıya geçmeyi düşünüyorum ama hala karasızım.

828 Mesaj
1 Kasım 2010; 23:59:38 

Arkadaşlar vodafone faturalısına geçiş yaparken düşünün derim.Altta linkini verdiğim şikayet bana aittir inceliyebilirsiniz.Çevremde rahat 5 tane kamu tarifesiydik hepimizede tutarsız faturalar geliyordu.Bende dahil hepimiz hattımızı değiştirdik.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/661339/g/VODAFONE+Cep+Kamuda+Faturalarim+Cok+Yuksek+Geliyor!

Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler.Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

M.Kemal ATATÜRK

8168 Mesaj
2 Kasım 2010; 8:55:47 

quote:

Orijinalden alıntı: !nF3Rno
Arkadaşlar vodafone faturalısına geçiş yaparken düşünün derim.Altta linkini verdiğim şikayet bana aittir inceliyebilirsiniz.Çevremde rahat 5 tane kamu tarifesiydik hepimizede tutarsız faturalar geliyordu.Bende dahil hepimiz hattımızı değiştirdik.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/661339/g/VODAFONE+Cep+Kamuda+Faturalarim+Cok+Yuksek+Geliyor!

faturada ki ucretler hangi kalemlerden yansimis hocam.paylasin yardimci olalim.hattinizi tasimis olabilirsiniz ama iade alirsiniz tabi hakliysaniz.bu tip durumlar hepsinde oluyor acikcasi sorunu tespit edip onlara bildirip iade talep etmek gerekiyor.genel olaraksa arkadasim vf faturali kullaniyo problemi yok gecen ay 10 dk ya yakin asim olmus ama msg gelmemisti mail attik 1 hafta sonra yaklasik 3 tl iade oldu.onu bile aldik yani geri.

828 Mesaj
2 Kasım 2010; 14:46:51 

quote:

faturada ki ucretler hangi kalemlerden yansimis hocam.paylasin yardimci olalim.hattinizi tasimis olabilirsiniz ama iade alirsiniz tabi hakliysaniz.bu tip durumlar hepsinde oluyor acikcasi sorunu tespit edip onlara bildirip iade talep etmek gerekiyor.genel olaraksa arkadasim vf faturali kullaniyo problemi yok gecen ay 10 dk ya yakin asim olmus ama msg gelmemisti mail attik 1 hafta sonra yaklasik 3 tl iade oldu.onu bile aldik yani geri.

''Yukarıdaki şikayetimdeki faturama ait 76 TL borcum vardı.Şikayetimden sonra Vodafone tarafından ödendiği bilgisi geldi ve bende vodafone hattımı değiştirmedim.

Ondan sonraki ay 6/9/2010 fc009039093047 31,50 TL fatura geldi. 6/10/2010 fc010039092916 50,20 TL fatura geldi.Daha sonra fatura dökümanlarını istedim müşteri hizmetlerinden ve 1. faturada sorun yok zaten ama 2. faturada (20 TL cep kamu + 6 sms paketi + 0,53 sms + 2,46 hat kısıtlama + 1,5 internet ve geri kalan tutarda şikayet üzerine ödenen faturamdan kalmış.) Vodafone müşteri hizmetlerinin açıklamasıdır.Ondan önceki faturama değilde 2 ay sonraki faturaya böyle bir ücretin yansıtılması tam anlamıyla fiyasko.Ben şuan operatörümü değiştirdim ancak faturamı ödemedim ve gereğinin hatanın düzeltildiği zaman ödücem.Gereğinin yapılmasını istiyorum.''

Evet bende şikayetçi oldum ve faturamı ödemişlerdi ama yukarıdaki yazımı okursan anlarsın.Bu sahtekarlıktan başka birşey değil. 3 TL düşün kaç kişiden alıyorlar ve kaç kişi geri dönüp şikayetin sonucunda ödeme yapılıyor.2. faturamın detayını öğrenmek istediğimde 20 TL lik bir açık kalıyordu bayan hattan ayrılmayın dedi ve 15 dkka bekledim ve bana vodafone tarafından ödenen faturadan kaldığını söyledi.Bu olay dediğim gibi sadece benim başıma gelmedi çevremde 5 kişi kullanıyorduk ve hepimizinkiside aynıydı.Ayrıca süre dolum mesajları nedense ilk aydan sonra gelmez oldu.Vodafone bundan sonra sınırsız hat verse almam

Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler.Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

M.Kemal ATATÜRK

2003 Mesaj
28 Şubat 2012; 16:34:06 

şu an faturalıya geçiş işlemine online işlem merkezinden yapabiliyormuyuz bilgisi olan var mı halen shoplara gitmemiz mi gerekiyor

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Vodafone » Vodafone kontörlü hattan Vodafone faturalı hatta geçiş.
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.281