Şimdi Ara

TARKAN fan clup hayran kulübü ANA KONU_ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
2
Favori
37.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nerde o eski tarkan ben pek beğenmedim bu albümü
  • bu ülkede Tarkanı sanırım sadece kızlar seviyor. :)
  • İZLEYİN güzel TV programı(Türkiye de ki ilk talk show programıdır ayrıca.) ve Tarkan tabikide;
    Tarkan, Cem Özer in programında Show TV 1994

[

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 4 Mayıs 2008; 0:16:06 >

• önceden koyu bı hayranıydım..hakkında duyduklarımdan sonra sogudum...gerçi kişiliği, tercihleri beni ilgilendirmez..ama güzel müzik yapıyor...özellikle eski şarkıları.
  • Vay be eskiden bu adamı dinliyoduk.
  • Archelot

10 Kasım 2007; 12:56:30

--------------------------------------------------------------------------------

Sonunda bu da geldi başımıza

@ Archelot

Sende Varsın Burda Ne Yazikki Ne YapaLım Kader.Senden İyi Hiç Yoksa Boş Adam DeğiL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |BLood| -- 26 Mayıs 2008; 10:09:15 >
  • RESMİ KLİPLERİNİ İZLEYİN

ÖLÜRÜM SANA -ÖLÜRÜM SANA 1997

GÜLÜMSE KADERİNE- DUDU 2003

HÜP -KARMA 2001

KUZU KUZU klip1 -KARMA 2001

KUZU KUZU klip2 -KARMA 2001 akustik versiyon

DUDU -DUDU 2003

KIR ZİNCİRLERİNİ /BU GECE - ÖLÜRÜM SANA 1997

ŞIMARIK klip1 - ÖLÜRÜM SANA 1997

ŞIMARIK klip2 - ÖLÜRÜM SANA 1997

GELİPTE HALİMİ GÖRDÜN MÜ? -YİNE SENSİZ 1992 (Tarkan daha 20 yaşına yeni girmişti.)

MÜZEYYEN SENER & TARKAN düet dinleyin (TARKAN resmen SES UZMANI, EŞSİZ SESİ VAR, İŞTE KANIT)

TARKAN Türk sanat müziği söylüyor canlı olarak(Şarkının adı " Rüzgar susmuş ses vermiyor Nedendir?") sesi harika, 1992 DÜĞÜN de davetli olarak..

HEPSİ SENİN Mİ? /ŞIKIDIM klip2 -AACAYİPSİN 1994

HEPSİ SENİN Mİ? / ŞIKIDIM klip3 -AACAYİPSİN 1994

VERME klip1 -KARMA 2001

VERME klip2 -KARMA 2001

VAZGEÇEMEM / ASLA klip1 -YİNE SENSİZ 1992

VAZGEÇEMEM / ASLA klip2 -YİNE SENSİZ 1992

SALINA SALINA SİNSİCE -ÖLÜRÜM SANA 1997 (MATRIX , the matrix filmi 1999 yılında yapılmıştır, Manyak ötesi filmin ilham kaynağı belli oldu, filmi Tarkan ın "salına salına" klibinin görüntülerinden etkilenerek bu klipten çalmışlar, Neo nun giydiği elbiseler ise Burak Kut un " Yaşandı Bitti " klibindeki elbisesidir
    http://www. youtube.com/watch?v=AJz5DOlorbg , hatta bizzat Keanu Reeves Burak a gidip "ne olur ver, yarın geri getircem" diyerekten almıştır. Alış o alış filmden sonra zaten Burak a hiç görünmemiştir korkudan.)

BEKLE -AACAYİPSİN 1994

DÖN BEBEĞİM -AACAYİPSİN 1994

UNUTMAMALI -AACAYİPSİN 1994

İKİMİZİN YERİNE -ÖLÜRÜM SANA 1997

KIL OLDUM ABİ-YİNE SENSİZ 1992 (Eğlenceli şarkı sözlerine göre bilerek absürd olarak çekilmiş bir klip, şarkı sözlerine dikkat edin. Konserlerinde bu şarkıyı söylerken Tarkan ve dansçılar klipteki gibi giyiniyorlar)

KİMDİ klip 1-YİNE SENSİZ 1992

KİMDİ klip 2-YİNE SENSİZ 1992

ŞEYTAN AZAPTA -AACAYİPSİN 1994

KIŞ GÜNEŞİ -AACAYİPSİN 1994

TARKAN bir düğünde davetli olarak, canlı sesini dinleyin.

SORMA KALBİM - DUDU 2003

UZUN İNCE BİR YOLDAYIM (remix) - DUDU 2003

START THE FIRE- COME CLOSER 2006

BOUNCE - COME CLOSER 2006

VAY ANAM VAY-METAMORFOZ 2008

[DHTUBE= &mode=related&search=]
    TARKAN touch tanıtım klibi

TARKAN özel tanıtım klibi

Tarkan ın yeni klibini izlediniz mi?

Yeni klibini "Arada bir" şarkısına çekmiş, klip iyi, işte Tarkan dan böyle değişik klipler bekliyoruz..

Klip süper, diğer iki klibini hiç beğenmemiştim, diğer iki klibi BS efektleri ile dolu idi, çok klasik kliplerdi.. Değişik konulu, gerçek hayatta geçen klipler daha iyi(illa efekt olmayacak değil.).. Diğer türlü çok basit oluyor.

AMA şarkı seçimi hiç iyi değil, yanlış şarkıya bu klibi çekmiş,

Klip yapacak şarkı seçimleri Tarkan ın çok yanlıştı, bana göre şu şarkılara klip çekmesi gerekirdi..
    -Çat kapı.
    -Dilli düdük.

quote:

Evet Tarkan sonunda "dilli düdük" şarkısına klip çekti..

İZLEYİN
    http://www.dailymotion.com/video/x6lcfs_tarkan-dilli-duduk-yeni-klip_music

Klip iyi, efekt olarak güzel, konu da güzel ama işleyiş biraz sade.. Bu sadeliğide, klibin sonunda kamera kızların poposuna odaklanarak yapması yine çok basit olmuş.

< Bu mesaj 5 Eylül 2008; 7:38:44 >

Zaten o popo yüzünden klibi yasaklanmış, iyi olmuş. Gereksizdi. Sanat anlamında cüretkar bir sahne olsa işte budur derim, ama birisinin basitçe eğilip kıçını göstermesinde hiç bir estetiklik bile yok, çok sıradan, klibi batırmış, o kısımlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 15 Mart 2012; 14:03:33 >

• Adam Süper Ya Harika 1 Numara MegaStar TARKAN TEVETOĞLU
  • Tarkanın şarkıları zamanla daha anlaşılıyor. Metamorfozda öyle. Tabii bir kuzu kuzu, ay, dudu gibi şarkılar yok başka bir şey denemiş bu albümde, yinede iyi şarkılardı. Müzikleri gerçek müzik aletleri ile kaydetmemiş olması garip geldi belkide..

imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 14 Mart 2012; 16:57:52 >

• ne şarkıydı ya
  • gitti gelmiyor yav.. şarkıcı olduğunu hatırlasada album yapsa keske.. bayılıyorum sarkılarına..
  • Tarkan umarız yine uyuşturucu bağımlısı olmaz. Sorunlarından kurtulur. Yanındayızzz...

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&safe=off&q=tarkan%20drug&oq=&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=iw

imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 14 Mart 2012; 16:57:07 >
  • Sizinki morfin çekerken yakalanmış
  • kokocu tarkan.. yadırgamıyorum ama isteyen kullansın bence..
  • Bence Ne var yani adam kullandıysa

Olabilir yapmıştır bi hata düzelir.

Bu arada herkesin adı saklanırken bu adamın adı ortalara atıldı tabi saklamak imkansız bu yüzden kızmıyorum ama en azından adam günah keçisi ilan edilmemeli dikkat ederseniz satanın kullananların kimsenin adı sanı medya tarafından yok sırf Tarkan gözümüze sokulmaya çalışılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mister No -- 28 Şubat 2010; 6:40:30 >
  • Bugüne kadar sadece Tarkan değil, aklınıza gelebilecek pek çok ünlü uyuşturucu kullanmaya kalktı ve başına bela aldı. Dua edelim de geçen yıl Deniz Seki'nin başına gelen Tarkan'ın da başına gelmesin.
  • Tarkan ın heryerde bulunmayan 2 klibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 29 Nisan 2010; 2:08:45 >

• Tarkan aslında baya üretken bi isim ama son metomorfoz albümünde herkesi şaşırttı

Kuzu Kuzu gibi bi şarkı yapan adam nasıl öyle şarkılar yazdı anlamadım
  • Bence Metamorfoz'da bilgisayar müziği değil de gerçek enstrümanlar kullanılsaydı daha başarılı bir albüm olurdu. Çünkü daha çok yeni yetme şarkıcıların şarkılarında kullanılan bilgisayar müziklerini Tarkan gibi bir pop sanatçısına yakıştıramıyorduk. Tarkan böyle bir şeyi hiç denemeye kalkmamalıydı.

Bu arada Tarkan bu yıl içinde yeni albüm çıkaracaktı. Umarım çok gecikmez ve Metamorfoz'daki hatalarını telafi eder.
  • Tarkan ın yeni şarkısı, yeni albümü 1-2 ay içinde piyasada.. Siteden dinleyin..

http://www.tarkan.com/

Müziği kendine ait ve süper, yine dinledikçe daha çok beğendim....

Ben kendi yazdığı şarkıları merak ediyorum umarım ölürüm sana yada karma gibi bir albüm yapar...

SEVDANIN SON VURUŞU

Yüreğimde zincirler kırılıyor duydun mu
    Nefes nefes bu gece sevdanın son vuruşu
    Sen hiç böyle sevdin mi sen hiç böyle oldun mu
    Baş eğdim yine aşka ama bu son saygı duruşu

Seni karanlıklara bırakmak istemezdim
    Anılarımı solmuş çicekle süslemezdim
    Ardından acıtacak bir tek söz söylemezdim
    Ben hiç hak etmedim ki böyle unutuluşu

Sen aşkı çicek böcek güneş bulut sanmışsın
    Mevsimlerine göre uyuyup uyanmışsın
    Sen artık benden sonra sevemezsin yanmışsın
    Yüreğimden çıkarttım attığın kör kurşunu

Beste:Tarkan Söz:Aysel Gürel

Kemanlar : Gündem – E. Gitar : Can Sengün - Bass Gitar : Birkan Şener – Akustik Gitar : Erdem Sökmen - Yapım : Hitt Müzik Prodüksiyon Ltd.Şti. – Dağıtım : DMC – Kayıt & Mix : Levent Demirtbaş – Mastering : Emily Lazar & Joe LaPorta (The Lodg NY) – Stüdyo : db Müzik – Fotoğraf : Giuliano Bekor – Styling : Avo Yermegyan

http://www.leydi.name/tarkandan_sevenlerine_ilkbahar_hediyesi

imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 14 Mart 2012; 16:54:30 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.