Şimdi Ara

SATILDI İyİ FORuMlaR BeyLeR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CHARda Cadı KIYAFETI 1 ay sp tıcket 1ay tavsan 10m para çesıtlı para edıcek guzel ıtem var76%20 hybrid 7.1 sword shıeld char satılıktır ıtemleri +4 sword+3 shıeld br16 +3proset
    kasada 1 sayFa scrool 2 sayfa pro wep elıx 1 kasa para edıcek ıtem 1 kasa elemnt var vigorda var cdmaker_16@hotmail.com-yada cerenimo_14@hotmail.com email adresım lutfen teklıflerınızı pm olarak atınız fire 70 light 70 bicheon 70 cold 40 antalyadan olursa elden veririm dier sehirler önce para sonra char ptt den iş yaparım lütfen Yorumda yapın !!!!!!!!!!!
    BU resımLER 75 iken suan FULL PRO SET skıllerı sp ıle 70 de cold 40da sp kasılıyor 7gapla isteyen gapsız yapıp direk 80 olabilir char gercekten guzel ama bastıgım stoneler cok masraf yaptı yaktım hep :D alan sadece pro sete blue basacak okadar
    GENEL
     SATILDI İyİ FORuMlaR BeyLeR

SKİLLER
    http://img128.imageshack.us/my.php?image=adasdnc6.gif
    Cye BASılI
    http://img159.imageshack.us/img159/7443/sro2007110500521233il1.jpg

yokmu ciddi yawBU forumda 4 char sattım ben ona gore !!! HiPPy-Headtrack-_k1bR1T_-wolfy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asmorias -- 29 Kasım 2007; 1:41:41 >

• Hayırlı Satışlar...
    İnş Satarsın Kankam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTaL -- 5 Kasım 2007; 0:42:04 >
  • up
  • ben belki alırım fiyatta anlaşırsak ok
  • UP!! BEYLER 200 E TIK PARA VERIYOLAR 220 dedım kabul olursa gıdıcek arttıran varsa sölesin :D
  • UP! ya bu lvl char bu fiyatada gitmiyorsa yuh
  • server ne bide herkezz seninb gibi sıkkın oyundan lagdan dolayı :)
  • SPARTA
  • UP!!!
  • aynen bu fiyat çok ucuz inş. satarsın güzel çar çünkü
  • slm dostum 150ytl verebilirim senn icin uygunsa ondorthaziran1925@hotmail.com bu mailden haber ver...! akbank vakif ve hsbc bankalari uygundur benim icin dostum
  • up
  • Hayırlı satışlarr.....
  • saol kardeşim
  • UP!!!
  • HADi BEYLER 75 LVL CHARI KIM 200 m na kASMIS BEDAVAYA CHAR SATILIYOR YORUMDA YAPIN BARİ
  • BEYLER HADİN YAW SHİELD +5 e yandı iice morelim bozuldu =(
  • CİhAN abi bengökhan ben belkialırım 200 ytl dedindemi takassa ne dersin 76 lvfull intspearla ama ben peşinhemn 200 çıkaramam alcam var 65 ytl 100 debdne var 165 tık verrimama sen bilirsin yinedetaksit olursa odaolur!!
  • PM
  • quote:

Orjinalden alıntı: byera

CİhAN abi bengökhan ben belkialırım 200 ytl dedindemi takassa ne dersin 76 lvfull intspearla ama ben peşinhemn 200 çıkaramam alcam var 65 ytl 100 debdne var 165 tık verrimama sen bilirsin yinedetaksit olursa odaolur!!

yok kirijolith int tercih etmiyorum zaten 200m dan cok daha ıyı sıne layık bı char 165 e in deme bana zaten aynı sehırdeyız 200 e elden veririm yok sa olmaz 75 lvl charı kim 200m na kasmıs diye soruyorum cevap ble gelmiyor yaw
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.