Şimdi Ara

YENİ NESİL SES FORMATLARI ve AV RECEİVER/HD PLAYER SEÇİMİ (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.666
Cevap
13
Favori
100.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2900 de iyi fiyatmış,nerden aldın bu fiyatı yahu bende merak ettim.nasıl olduda 805 3200 liralarda gezerken 876 ya 2900 fiyat çektiler.
    bi enayilik olmasın sakın dikkat et,2.el ise anlarım ama sıfırı o fiyata pek zannetmiyorum.bu arada 5400 için kimseninde hele o fiyatla
    iyi değildir diyebileceğini düşünmüyorum,es serisi 5400 ve 6400 bence herkesin sahip olmak isteyeceği cihazlar.burada yazıp dururken
    bile benim 663 satıp 5400 ü nasıl alırım planı yapmadım desem yalanayrıca görsel olarakta çok başarılı bir cihaz.sinema ve müzik
    performansını beraber sunabilen nadir cihazlardan diye hep yazılıyor.altını çizeyim 5400 alınır,fakat dediğin fiyata 876 yı veriyorlarsa sıfır
    o vakit hiç düşünmedende tabiiki 876

• yurtdışından bayucuz adlı kullanıcı getirebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darthnihilus

arkadaşlar ya kimse 5400es'ye toz kondurmuyor, yanlış olmasın ben de kesinlikle kötüdür demiyorum hatta büyük ihtimal süper bir cihaz ama bunu duydunuz, kullandınız yada dinlediniz mi? Ben kullanan kimsenin yorumunu okumadım forumda. Sadece özelliklerine ve review'lara göre mi yazılıyor yorumlar? Eğer tecrübe etmiş biri varsa ufak bir değerlendirme çok faydalı olacaktır, özellikle benim için.

Nedeni Fiyatı arkadaşım

876 / 5400 :Eşit fiyat olsa %90 dan fazla forumdaş 876 alır.
    Gönlün hangisi diyorsa ona yönel. Gelen yorumlardan ziyade senin düşüncen önemli.
    Tamam fikirleri de incele ama en doğru kararı sen verirsin.

• valla elendil son sözü söylemiş
  • yorumlardan çok benim düşüncem önemli tabii ki ama 2-3 resim ve kağıda yazılmış özelliklerden benim düşüncem olamıyor maalesef, o yüzden şu 5400es'yi kullanan birisinden alacağım yorumlar daha önemli çünkü bunların ikisini de dinleyecek yer bulamıyorum.. Zaten aynı fiyat oldu 876 dedim bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Feelgood -- 12 Eylül 2009; 13:54:07 >
  • Uzun zamandır aklımda olan, ancak bir türlü yazmaya fırsat bulamadığım bu bilgilendirme yazısının ışığında yeni nesil ses formatlarına ve AV Reciever seçimine yönelik bilgi, tecrübe ve fikirlerimizi bu topikte paylaşalım.
    Böylece bir çok farklı topikte yazılan bilgileri bir başlık altında toplamış ve bilgilenmek isteyen forum üyelerine de çok yararlı bir rehber oluşturmuş oluruz diye düşünüyorum.
    Selamlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerege

2900 de iyi fiyatmış,nerden aldın bu fiyatı yahu bende merak ettim.nasıl olduda 805 3200 liralarda gezerken 876 ya 2900 fiyat çektiler.
    bi enayilik olmasın sakın dikkat et,2.el ise anlarım ama sıfırı o fiyata pek zannetmiyorum.bu arada 5400 için kimseninde hele o fiyatla
    iyi değildir diyebileceğini düşünmüyorum,es serisi 5400 ve 6400 bence herkesin sahip olmak isteyeceği cihazlar.burada yazıp dururken
    bile benim 663 satıp 5400 ü nasıl alırım planı yapmadım desem yalanayrıca görsel olarakta çok başarılı bir cihaz.sinema ve müzik
    performansını beraber sunabilen nadir cihazlardan diye hep yazılıyor.altını çizeyim 5400 alınır,fakat dediğin fiyata 876 yı veriyorlarsa sıfır

merhabalar tamerege,bu fıyata ben getırtebılıyorum yurtdısından.getırttıgım urunler sıfır,220 volt hıcbır arızası olmayan burada alacagın nasılsa oyle cıhazlar ancak cok adetlı getırtemıyorum zaten.en fazla ayda 2-3 urun getırtebılırım.su anda satıstakı urunlerımı de bu sekılde getırttım.saygılarımla...murat

http://www.sahibinden.com/onkyo_707!!!!sifir--kutusunda--turkiyede_yok!!-07WQQaXQQ16789510WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/sifir_onkyo_607!!!fiyati_dusurdum_once_gelen_alir_-03WQQaXQQ16497734WQQpXQQdisplayitem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayucuz -- 12 Eylül 2009; 14:51:52 >

• Getirdiğiniz ürünlerin garantisiz olduğunu göz önüne alırsak (Ör: Onkyo 607) buradada garantili olarak sizin ilandaki fiyat ile aynı fiyata satılıyor. Bu durumda neden sizin ürünleriniz tercih etmeli insanlar? Bu fiyatları koyarken bir bildiğiniz vardır sanırım?

quote:

Orijinalden alıntı: bayucuz

quote:

2900 de iyi fiyatmış,nerden aldın bu fiyatı yahu bende merak ettim.nasıl olduda 805 3200 liralarda gezerken 876 ya 2900 fiyat çektiler.

merhabalar tamerege,bu fıyata ben getırtebılıyorum yurtdısından.getırttıgım urunler sıfır,220 volt hıcbır arızası olmayan burada alacagın nasılsa oyle cıhazlar ancak cok adetlı getırtemıyorum zaten.en fazla ayda 2-3 urun getırtebılırım.su anda satıstakı urunlerımı de bu sekılde getırttım.saygılarımla...murat

http://www.sahibinden.com/onkyo_707!!!!sifir--kutusunda--turkiyede_yok!!-07WQQaXQQ16789510WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/sifir_onkyo_607!!!fiyati_dusurdum_once_gelen_alir_-03WQQaXQQ16497734WQQpXQQdisplayitem

• onkyo 607'nın garantılı olarak nakıt 1850 tl'ye verıldıgını bılıyorum.yanlısım varsa duzeltın lutfen.607 harıcı konusursak da 707 yı 1900 tl'ye,876 yı 2900 tl'ye verecek bırını tanımıyorum.sız tanıyorsanız ben de bılmek ısterım.saygılarımla...
  • banada lazim pj/tv icin tak cikardan sikildim. bunlarin 1x2 olanlari mevcut. bazi forumlarda goruntuyu ayni anda 2 cihazda kullanmayip. iki cihaz arasinda gecis yapmak ise amac (benim icin oyle) 2x1 hdmi switch i ters kullanip da netice aliniyormus. bunu onermelerin sebebi switch'lerin splitter'e gore yari yariya ucuz olmasi.

aslinda en ucuz cozum ise bir Y kablo almak, forumlarda bu cozumu denemis olanlarin bazilirari ise yaradi bazilari yaramadi demis

quote:

Orijinalden alıntı: CaRaBeeN

flac dosyalar için ücretsiz bir yazılım isterim derseniz burrrn tavsiye olunur

Bu arada bu hdmi spiltter'ın 1x2 olanı var mı?
    Peki kalitesi nasıl?Tabi bir de fiyatı..

http://cgi.ebay.co.uk/HDMI-Y-Splitter-Cable-Adapter-1-Male-to-2-Female-GOLD_W0QQitemZ160358746982QQcmdZViewItemQQptZUK_Computing_CablesConnectors_RL?hash=item2556204b66&_trksid=p3286.c0.m14

• bu arada asagida bahsettigim ucuz dagiticidan aldim, bir umutla eve geldim ama malesef sonuc husran :( birakin iki farkli cihazda goruntu almayi tek bir cihaza bile goruntu aktarmadi.. goruntu sadece bir cihaz tek basina splitter e bagli oldugunda geliyor

quote:

Orijinalden alıntı: archer75

banada lazim pj/tv icin tak cikardan sikildim. bunlarin 1x2 olanlari mevcut. bazi forumlarda goruntuyu ayni anda 2 cihazda kullanmayip. iki cihaz arasinda gecis yapmak ise amac (benim icin oyle) 2x1 hdmi switch i ters kullanip da netice aliniyormus. bunu onermelerin sebebi switch'lerin splitter'e gore yari yariya ucuz olmasi.

aslinda en ucuz cozum ise bir Y kablo almak, forumlarda bu cozumu denemis olanlarin bazilirari ise yaradi bazilari yaramadi demis

http://cgi.ebay.co.uk/HDMI-Y-Splitter-Cable-Adapter-1-Male-to-2-Female-GOLD_W0QQitemZ160358746982QQcmdZViewItemQQptZUK_Computing_CablesConnectors_RL?hash=item2556204b66&_trksid=p3286.c0.m14

• bu konuda neden artik yazilmiyor?

yeni ekonomik receiver tavsiyesi olan var mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasusxx1975

bu konuda neden artik yazilmiyor?

yeni ekonomik receiver tavsiyesi olan var mi acaba?

Galiba herkezler öğrendi ki yeni nesil sesleri kimseler birşeyler yazmaz oldu!

ATA@ > Elendil > Ahmet

• yeni sistem yok mu yahu? neredeyse 1 senedir yazilmamis buraya
  • oooo bu topic nerelere gitmiş yaw.
    neyse konuyu biraz hareketlendirelim.şimdi yeni slim ps3 alsak,bd izlerken avr ekranında truehd ve dts hd-ma yazılarını görebilirmiyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyvox -- 26 Ekim 2009; 22:58:42 >
  • Zeki Mürende bizi görecekmi
  • zeki müren bizi görürmü bilmem ama ben ekranda o yazıları görmek is-ti-yoooo-ruuum sevgili oronra
  • quote:

zeki müren bizi görürmü bilmem ama ben ekranda o yazıları görmek is-ti-yoooo-ruuum sevgili oronra

ps3 slim

ps sitesinde bitstream aktarır yazdığına göre görürsün

Ancak senin AVR ekranında küçük görünür

Sen onkyo AVR ye gel..

• @Ahmet im o yarayı kaşıma ne olur
  • evet gorebilirsin, eski ps3 lerdede bir firmware guncellemesi ile bunu cozsunler diye bekliyoruz

quote:

oooo bu topic nerelere gitmiş yaw.
    neyse konuyu biraz hareketlendirelim.şimdi yeni slim ps3 alsak,bd izlerken avr ekranında truehd ve dts hd-ma yazılarını görebilirmiyiz
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.