Şimdi Ara

HD 2400 XT NEED FOR SPEED PRO STREET DEMO TEST

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 64 Bit HD2400XT ile NEED FOR SPEED PRO STREET Demo oyunu 1024x768 çözünürlügünde Ve 1280x1024 high de rahatça oynanıyor. e.kartı 860/ 1720 mhz overclocklu

Oyunun Başlangıç Reklamı

1024x768 normal ayarlar
    48 Fps

63 Fps

64 Fps

1280X1024 HİGH DETAİL

Başlangıç

Ayarlar

Fps 25

Fps 32

Fps 27

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXPANDER -- 3 Kasım 2007; 23:01:01 >

• ya nedır bu kart ben anlamadım bılıyorum ama bu kadar performanslı olacagını bılmıyordum gecen gun sendın galıba kardes %80 oc yapan bu kartı nasıl bu performansı verıyor anlamadım valla helal olsun eger harbıden oyleyse
    tesekkurler
  • quote:

Orjinalden alıntı: night_33

ya nedır bu kart ben anlamadım bılıyorum ama bu kadar performanslı olacagını bılmıyordum gecen gun sendın galıba kardes %80 oc yapan bu kartı nasıl bu performansı verıyor anlamadım valla helal olsun eger harbıden oyleyse
    tesekkurler

goruntu kalitesine biraz baksan

need for speed 3 gibi

yani butun ayarlar kisik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeFurkan -- 3 Kasım 2007; 21:43:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeOfFuture

quote:

ya nedır bu kart ben anlamadım bılıyorum ama bu kadar performanslı olacagını bılmıyordum gecen gun sendın galıba kardes %80 oc yapan bu kartı nasıl bu performansı verıyor anlamadım valla helal olsun eger harbıden oyleyse
    tesekkurler

need for speed 3 gibi

yani butun ayarlar kisik

Kartın Gişir seviyesi ve en düşük performanslı kartıdır atinin dx10da
    giriş seviyesi bi kart okadarda olsun 8xxx/abc serisiyle karıstıma ceo kardeş

Not :. Düzeltme -Ceo destek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 3 Kasım 2007; 21:49:38 >

• quote:

Orjinalden alıntı: FATAL ¦ ERROR

quote:

quote:

tesekkurler

need for speed 3 gibi

yani butun ayarlar kisik

karistirmiyorumda baska arkadaslar sanki cok iyi seviye bir kartmis gibi dusunuyorlar

aciklama getireyim dedim

• hea ya sorma expander sayesinde kart satışları artıcak walla

ayrıca yazıda edit yaptım -karıştırma derkende bilmemenden değil yanianladın sen beni umarım
  • birde max ayarlarda kaç fps veriyor ya da veriyormu onuda test edermisiniz ?
  • 1024 te ayarlar ne ultra low mu biraz ayarlarıda göstersen
  • kardeş 1024 de rahatça oynuyorum demişsinde niye 1024 te ss koymadın. sadece 640 da ve 800*600 de ss koymuşsun vede 640 dakiler giriş videosunda alınmış ss ler.
    vede ayarlarıda yazsan bari. belki almayı düşünenler vardır yanıltıcı olmasın bu yazdıkların. performansı genede idare eder diyecem ama bence "biraz daha koyup 2600 felan alayım" diyenler vazgeçip bunu alıpta pişman olmasın sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multeci -- 3 Kasım 2007; 22:05:52 >
  • detayların tamamı kapalı bile olsa 64 bitlik 64 dolarlık bir ekran kartının bu oyun için 64 fps lik performans sergilemesi büyük başarı bence
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: FATAL ¦ ERROR

quote:

quote:

tesekkurler

need for speed 3 gibi

yani butun ayarlar kisik

karistirmiyorumda baska arkadaslar sanki cok iyi seviye bir kartmis gibi dusunuyorlar

aciklama getireyim dedim

kartın ne mal oldugunu bılıyorumda hanı fıyatıyla kıyaslarsak bana oyle berbat bır kart gıbıde gelmedı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi night_33 -- 3 Kasım 2007; 22:11:26 >

• fiyatına göre ofisler için cok iyi bence yada ucuza cafe açmak isteyenler için %75oc yapsalar bunu alanlar warya bişi demiyorum artık

ama gercekten performans isteyenler için yanından bile geçilmiycek bi kart
  • pardon galiba resimlerin boyutunu küçülterek atmışsın. ben direk resimlerin boyutuna baktım güzel performans valla baya bi yüklenmişsin karta iyi oc oluyor galiba
  • bu arada ss leri şöyle sağı solu kalabalık bi yarışta alsan belki düşebilir performans çünkü belleği daha fazla dolduracak texture olursa veriyolu darboğazı ortaya çıkar. o ss aldığın pist/yarış baya boş
  • fx5200 de o kadar fps veriyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kumandan

fx5200 de o kadar fps veriyor

hehehe yok artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kumandan

fx5200 de o kadar fps veriyor

Sataşmasanız birbirinize olmuyor dimi !

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arnavuti -- 3 Kasım 2007; 22:27:41 >
  • bende 7600gs tdh aldım bakalım performansı ne
  • Shadows, Car Damage ve FX'i de High yapıp, Filtering'i Anisotropic yapınca benim HD2600Pro da aynı hızı veriyor. İlginç:)

Ayrıca oyun nedense 30 FPS civarındayken aşırı rahatsız edici oluyor. Ufak takılmalar beni deli ediyor. Oyunda bir sorun var galiba.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.