Şimdi Ara

DH MOTORSPORLARI RESİM GALERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
609
Cevap
0
Favori
188.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir süre önce DjDeViL nickli arkadaşımızın açtığı modifiye resimler topici (http://forum.donanimhaber.com/m_1381598/tm.htm )çok fazla ilgiye ulaşmıştır.Ancak düzensiz bir topic olduğu kanaatindeyim.Sayfalar aşırı yüklü oluyor ve resimleri görebilmek işkence haline dönüyor.Bu düzensizlikleri kaldırmak ve bu güzel resim paylaşımının aynı hızda devam etmesini istiyorum.

Önceki topicte, başta DjDeViL , guide , Serdarer olmak üzere tüm paylaşımda bulunan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Şimdi bu paylaşımın,düzenli şekilde devam edebilmesi için yaptıklarımız ve yapmanız gereknleri sıralıyorum.

• Öncelikle post başına forumumuza eklenebilecek resmi bu bölüm için 6 ya çıkardık.

• Resim başına olan sınırı 500kb a çıkardıkki bu oldukça fazla bir boyut jpeg için.

• Öncelikle resim ekleyecek arkadaşların kesinlikle foruma upload etmesini istiyoruz.

• Resim ekleyen arkadaşlar mutlaka ve mutlaka "Mesajımda resmi görüntüle" seçeneğine check atsınlarıki resimle ilgilenen arkadaşlar boşu boşuna ilgilenmediği bir arabanın resmine tıklayarak zaman kaybetmesin.

• Aynı arabanın aynı pozisyondan 5 farklı resmi göndermenize gerek yok boşu boşuna çeşit görme isteği engelleniyor.Bu hususada dikkat ederseniz sevnirim.

• Diğer url lerden topice resim ekleyen olursa mesajı düzeni bozduu ve sayfa düzenini bozduğu gerekçesi ile direkt silinecektir.Zaten resim ekleme seçenekleri ile ilgili bu kadar imkan sunuyoruz böyle bir şey yapmak anlamsız.

• Son olarakta en önemli olan hususlar postlara yapılan quote lar lütfen resim içermesin yoksa aynı resmi tekrar tekrar görmek hem insanı sıkıyor hemde sayfa düzeninin kabalaştırıyor.Bu şekildeki mesajlar silinecektir.

Kurallara uymayanlar ceza alacaklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can -- 8 Ocak 2006 4:31:59 >

• Eh yine dayanamadım.

• Ooo guideım hemen dizmişsin S leri ama senin beğendiğin kasa değil bu [:P]
  • Değil doğru diyorsun bravo şu an arka plan resimleri bunlardı onları atıyım dedim öylesine
  • BEN GELDİMMMMM

• SİZİ BİRAZ UÇURAYIMMI????

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpacHino -- 2 Şubat 2005, 17:23:10 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.