- x
Hangi Elektronik Sigara Daha Iyi ???
49 Cevap42865 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

162 Mesaj
3 Kasım 2007; 3:33:35 

Su zehirden kurtulmak icin elektronik sigara almaya karar verdim fakat karsima birkac farkli model cikti. Kullanan veya bilgisi olanlar tecrubelerini paylasirlarsa sevinirim. Ruyan , CigarOFF , Royal , DEOWELL , AMBASSADOR ??? Bir de yeni tamamen sigara gorunumlu olan bir model cikmis , gg'da 350 ytl ye satiliyor . max verim ve duman hangisinde bulunur ?

705 Mesaj
3 Kasım 2007; 3:38:00 

Bugün bi eczanenin camında reklamını gördüm, şöyleydi : Sigarayı anca RUYAN da bırakırsın

4008 Mesaj
3 Kasım 2007; 4:03:10 

quote:

Orjinalden alıntı: hotmale

Su zehirden kurtulmak icin elektronik sigara almaya karar verdim fakat karsima birkac farkli model cikti. Kullanan veya bilgisi olanlar tecrubelerini paylasirlarsa sevinirim. Ruyan , CigarOFF , Royal , DEOWELL , AMBASSADOR ??? Bir de yeni tamamen sigara gorunumlu olan bir model cikmis , gg'da 350 ytl ye satiliyor . max verim ve duman hangisinde bulunur ?

Duman değil su buharı

Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
Son, başlangıçtı...

3407 Mesaj
3 Kasım 2007; 8:52:51 

Evet ya kullanan arkadaşlar varsa tavsiye etsin lürfen.Ben de almak istiyorum.

3407 Mesaj
3 Kasım 2007; 12:43:47 

^^^^^^^^^^^^^^

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
3 Kasım 2007; 12:48:17 

elektronik sıgorta okudum ondan girdim kusura bakmayın!!!!

1836 Mesaj
3 Kasım 2007; 12:56:18 

Madem bu kadar zehirli neden içiyorsununz ki kendinizi biraz frenliyin sizin durumunuzu anlıyorm ailemdede nerdeyse herkez sigara içiyor .Bence öyle elektronik işle olucak şey değil İş Kendinizde bitiyor Bir sabah kalkın Sigarayı Braktım Dİyin ...Eğer gerçekten istekliseniz emin olun bırakırsınız....

Wir Leben Autos

3407 Mesaj
3 Kasım 2007; 13:01:13 

quote:

Orjinalden alıntı: NiGhT_W@Lk£r

Madem bu kadar zehirli neden içiyorsununz ki kendinizi biraz frenliyin sizin durumunuzu anlıyorm ailemdede nerdeyse herkez sigara içiyor .Bence öyle elektronik işle olucak şey değil İş Kendinizde bitiyor Bir sabah kalkın Sigarayı Braktım Dİyin ...Eğer gerçekten istekliseniz emin olun bırakırsınız....

istekle olmuyo olsa bırakırız.

sana deseler bundan sonra seks yapmayacaksın.

bunun gibi bişi.

o yüzden elektronikle bilmem ne ile bırakmaya çalışıyoruzzzzzz

Uzaklaştırılmış
3 Kasım 2007; 13:15:00 

quote:

Orjinalden alıntı: NiGhT_W@Lk£r

bir sabah kalktım sigarayı bırakıyorum dedim ve içmeyecem dedim dükkana gittim öyle bir kalabalık olmuştu ki müşterilerl uğraşmaktan ne yaptığımı bilmiyor olmalıyımki masanın üstünde duran paketten 2 tane sigara içmişim anladım ki sigara benim değil ben onunum

166 Mesaj
3 Kasım 2007; 13:29:54 

quote:

Orjinalden alıntı: enisten

bir sabah kalktım sigarayı bırakıyorum dedim ve içmeyecem dedim dükkana gittim öyle bir kalabalık olmuştu ki müşterilerl uğraşmaktan ne yaptığımı bilmiyor olmalıyımki masanın üstünde duran paketten 2 tane sigara içmişim anladım ki sigara benim değil ben onunum

Sago'm ne demiş ? : İlk sigarayla tanışmamda kendimi kabile reisi sanmıştım. Arkadaşım bir canavarmış maalesef çok geç anladım. Çakmak onun ellerindeydi...

162 Mesaj
3 Kasım 2007; 14:32:57 

ee benim soruma cevap yok mu ?

2701 Mesaj
3 Kasım 2007; 14:48:47 

bende bir ara düşündüm ama hiç kullanıcı yorumu bulamadım ve vazgeçtim

Satılık donanım ürünleri
No time for feeling sorry, I got here on my own
I won’t ask for mercy, I choose to walk alone

6 Mesaj
12 Kasım 2007; 21:58:40 

arkadaşlar gg den aldım.3 haftadır kullanıyorum. sigarayı bırakmayı kafanıza koyduysanız eğer süper faydalı bir ürün.

ancak marka seçimini çok iyi yapmak gerekiyor. ben biraz acele ettim sanırım şöyleki ilk zamanlar aldığım duman yoğunluğu şu an maalesef yok.

avantajları :
sigarayı bırakırken yaşayacağınız zorlukları yaşatmıyor. mesela ben bilgisayar başında çalışıyorum ve sigarayı bırakırsam işime konsantre olamam diye düşünüyordum. elektronik sigara bunu engelliyor.
3 hafta oldu sigara içmiyorum. sabah uyanırken inanın insan daha mutlu ve dinçuyanıyor.
en önemli avantajı bence 2 hafta sonra sigara içmeye kalktığınızda kokusu ve tadı çok iğrenç geliyor hatta miğdeniz bulanıyor.

dezavantajları :
sigaradan aha fazla içiyorsunuz. ilk zamanlar elinizden düşmüyor her aklınıza geldiğinde cebinizden çıkarıp içiyorsunuz.
size 2 adet pil veriyorlar ve 1 adet pil devamlı içerseniz eğer en fazla 20 dakika gidiyor bu nedenle şarz makinesi cebinizde geziyorsunuz. (20 dakika içmek yanlış birkullanım bu arada)
doğru marka seçmezseniz daha fazla elektronik sigarayı içiyosunuz çünkü dumanı yetmiyor. en çok dumanı pili ve kartuşu en dolu haldeyken veriyor. hep aynı dumanı almak istiyorsunuz.
Özenti yaratıyor. bunu içtiğinizde herkes merak ediyor size soruyor. bu nedenle devamlı yanınızda taşımak istiyorsunuz canınız istemese bile.

size tavsiyem sakın sigara boyutlarında olanı almayın. çünkü eliniz bir süre sonra kalın olanına alışıyor ve normal sigaradaki el alışkanlığınız yerini alıyor. yani normal sigarayı elinize aldığınızda garipsiyorsunuz bu ne diyorsunuz. daha çok uzaklaşıyorsunuz normal sigaradan.

alırken kartuş sayısına dikkat ediniz. kartuşlar çok çabuk tükeniyor. 5 kartuşla bu işin daha ne olduğunu bile anlayamassınız. ben 3 haftada yaklaşık 20 kartuş harcadım.

TEKRARLIYORUM. KAFANIZDA SİGARAYI BIRAKMAK VARSA FAYDALI BİR ÜRÜNDÜR. SİGARANIN YERİNE BUNU İÇMEYİ DÜŞÜNÜYORSANIZ ALMAYIN. PARAYA KIYIN VE EN İYİSİNİ ALIN.

69 Mesaj
12 Kasım 2007; 22:22:32 

Marlbora Ya Bence Faydalı Benim Astımım Vardı Sıgara İçmeye Basladıktan Sonra Olmuyor Gercekten Hayret Ettim Bırakırsanız Kendi Gücünuzle Bırakırsınız...

Necip Fazıl KISAKÜREK

Getirin Yakalım O Kafiri ( Üstad N.F.K. )

6 Mesaj
29 Mayıs 2012; 7:53:12 

quote:

Orijinalden alıntı: hotmale

Kardeş sana tavsiye ediceğim ürün gerçekten kaliteli bişey istiyosan benm aldım ce4 clearomizer modeli var fiyat araştırmasıda yaptım bk burda çok uygun bi gir bk istersen www.esigaramerkezi.com

SİGARAYI BIRAKTIRIYORUZ MÜTHİŞ BULUŞ

446 Mesaj
6 Haziran 2012; 14:05:54 

Sağlığınız için çin mallarından uzak durun. Alman malı esigara 119 tl.

2 Mesaj
22 Haziran 2012; 8:42:05 

Joyetech urunu almalisin ben www.yapaysigara.com dan aldm ordan joyetech bolumune gir orda ego-c ye bak iyi oku.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

0 Mesaj
13 Temmuz 2012; 10:50:07 

ce5 serileri gerçekten çok güzel bir elektronik sigara çeşidi. hele ego t'ler.. bambaşka ya sızdırma felan da olmuyor cidden. ben yararı olur belki şuradan almıştım gerçekten muhteşemdi.. www.esigaraburada.com 30 yıllık sigara hayatımı sonlandırdım ve çıkardığı duman çok mükemmel..

Sigarayı %100 Bırakın!

306 Mesaj
13 Temmuz 2012; 10:58:25 

Sigara da neymiş pipo gibi bi alet dururken.

Boğaziçi Üniversitesi | Siyaset Bilimi & Uluslararası İlişkiler

14 Mesaj
15 Ekim 2012; 23:39:22 

1979 dan beri sigara içerim. 3 yıl önce rezonans yöntemi ve Ramazan ayı sayesinde 9 ay bıraktım. 3 ay içip Ramazanda yine bıraktım. 7 ay sonra Puro ile geri döndüm..Bu sene olmadı yapamadım..Eşim de sigara kullanırdı. Kontrol için Hastaneye gittiğimde doktorumun elinde gördüm 4 saat sonra almış ve eşime hediye etmiştim.. Doğum günüydü..1 Ekim. 15 gün oldu sigara yerine bu cihazı kullanıyor. Kendime de getirttim , 4 gündür bende kullanmaktayım.
Konunun detaylarını araştırıyorum . Ama nette bu konuda 8-10 mesajı geçmeyen forumlar var.. Oysaki ABD kaynaklı 100.000 üyeli aktif ve konunun her detayının tartışıldığı bir foruma üye olup, yetersiz ingilizcem ve google translate yardımı ile oldukça fazla bilgilendim. Hatta İstanbuldan bir arkadaş bayağı yardımcı oldu..

Şimdi Bu platformda kullananlar bir araya gelse de.. bilgi ve tecrübeleri paylaşsa süper olacak..

diye yazdım dh ta başka bir yere..

Hadi şimdi soru cevap yapalım.. CE4 almıştımönce .2.sini CE6 aldım. CE4 ün atomizeri ve duman yoğunluğunu beğenmedim. CE6 atomizer upgadi yapayım derken..Biansi nin yeni nesil atomizerlerinin daha iyi olduğunu referans etti İstanbuldaki kardeşim. ABD forumunda.. Ayrıca likitlerin organikliği ve kalitesi ile ilgili endişelerim var. Ayrıca PG Propilenglikol ve VG bitkisel gliserin oranlarının belirtilmediği bir satıcı kitlesi ile karşı karşıyayım.
Bi yerde biansi nin yeni nesil atomizerleri Ego lara uygun diye yazmışlar, harbiden uyarmı_?

Haydi burdan yakın bakalım..

Vatan Toprağı Kutsaldır, Kaderine Terkedilemez...

2529 Mesaj
16 Ekim 2012; 9:19:41 

Forum reklamcı dolmuş arkadaş.. Güvenip almayın bu sitelerden.. Çok türedi bu tiplerden artık forumda. Her türlü üründe bu tarz tipler pazarlama yapıyor sanki kullanıcıymış gibi..

14 Mesaj
17 Ekim 2012; 18:56:10 

Kardeşim ben ne satıcıyım ne reklamcı..
Kendi hayatımdan ve bu sigara illetinin zararından kurtulma şansımdan bahsettim. Ama siz herhalde tütün piyasasından gelir sağlayan bir kişisiniz ki bu şekilde bir eleştri getirmişsiniz.. Üzüldüm.

14 Mesaj
17 Ekim 2012; 18:59:32 

Ayrıca dünyanın bu konudaki en büyük forumuna yazdığım mesajı incelerseniz. Reklamcı veya satıcı olmadığımı daha iyi analayacağınıza inanıyorum.

http://www.e-cigarette-...4-hi-i-am-turkey-3.html

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 20 sa. 15 dk. kadarı kaldı.
5 Aralık 2012; 17:40:05 

Hayatımda bu kadar kazıkçı bir site görmedim. Keza Türkiyede esigara satan bütün siteler de yaklaşık bu fiyatlara satıyor.
http://yapaysigara.com/...mizer-elektronik-sigara

Amazon.de fiyatı :
http://www.amazon.de/Or...&qid=1354720877&sr=8-11

707 Mesaj
5 Ocak 2013; 18:51:32 

Çok iyi araştırmak gerek o kadar çok kazıkçı site varki arada düzgün çalışanları tenzih ederim.

hidrolik direksiyon

707 Mesaj
13 Ocak 2013; 22:48:34 

quote:

Orijinalden alıntı: neuro

Hayatımda bu kadar kazıkçı bir site görmedim. Keza Türkiyede esigara satan bütün siteler de yaklaşık bu fiyatlara satıyor.
http://yapaysigara.com/...mizer-elektronik-sigara

Amazon.de fiyatı :
http://www.amazon.de/Or...&qid=1354720877&sr=8-11

Aynen katılıyorum.Türkiyede çok yüksek fiyatlar lakin yurtdışından gelirmi gelmezmi gümrükte kalırmı kalmazmı bilemedim o nedenle www.elektroniksigara.mobi sitesinden aldım şimdilik memnunum bakalım .

hidrolik direksiyon

1721 Mesaj
13 Ocak 2013; 22:50:25 

Bu dünyada bırakacağın onca şey varken neden önce sigara

262 Mesaj
17 Ocak 2013; 10:05:30 

quote:

Orijinalden alıntı: wRei

Bu dünyada bırakacağın onca şey varken neden önce sigara

++++++

Ne sahip olduğundur hayat, nede umdukların bunca zaman.
Yüreğin kadardır hayat!
'Seviliyorsan renkli, Seviyorsan SİYAH-BEYAZ'.

727 Mesaj
17 Ocak 2013; 10:23:59 

cidden kullanıpda faydasını gören arkadaşlar var mi ¿¿¿

PSN:ist34turkiye

[img]http://i28.tinypic.com/wvd3dd.jpg[/img]

707 Mesaj
19 Ocak 2013; 22:48:34 

quote:

Orijinalden alıntı: karizmajosef

cidden kullanıpda faydasını gören arkadaşlar var mi ¿¿¿

daha önce sigarayı bıraktığımda fizyolojik olarak ne hissettiysem elektronik sigara içmeye başlayı sigarayı bıraktığımdan beri aynı şeyi gissediyorum. merdiven çıkmak olsun sabah dinç uyanmak olsun. Zaten kaliteli ürünler tamamen bitkisel malzemeden hazırlanıyor bu nedenle ben faydasını gördüm diyebilirim . ayrıca salonda tv karşısında odayı kokutmadan sigara içme keyfine vardım

hidrolik direksiyon

1144 Mesaj
19 Ocak 2013; 23:22:54 

babam da var bi tane pastırma gibi kokuyo niyeyse

[color=

707 Mesaj
22 Ocak 2013; 0:15:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Céм

babam da var bi tane pastırma gibi kokuyo niyeyse

doğru likiti kullanması gerek çünkü e likit pastıma gibi kokmaz sadece doğru likiti tavsiye edebilirsin. Flavourart tavsiye ederim. ben kullanıyorum birebir sigara tadı ve çeşitli aramolar kokuyor. birebir meyve kokusu

hidrolik direksiyon

1144 Mesaj
22 Ocak 2013; 14:22:23 

quote:

Orijinalden alıntı: cem_uar

doğru likiti kullanması gerek çünkü e likit pastıma gibi kokmaz sadece doğru likiti tavsiye edebilirsin. Flavourart tavsiye ederim. ben kullanıyorum birebir sigara tadı ve çeşitli aramolar kokuyor. birebir meyve kokusu

valla anlamam ki ben likit falan nedir

[color=

342 Mesaj
22 Ocak 2013; 14:28:25 

Bende C9 var dört gün oldu alalı. Daha bir tane sigara içtim denemek için, midem kaldırmadı. Likitlerin içerisinde sigaraya karşı sizi uzaklaştıran maddelerde var sanırım. Ben memnunum sanırım sigarayı bir kaç aya bırakırım. Bu makineyide içerisine nikotinsiz aromalar koyup keyfine kullanacağım.

Birinci ay 24 mg kullanıyorum ben.
İkinci ayda 18 mg kullanacağım.
Üçüncü ay 10 mg sonra 0 mg ile keyif içinde devam inşallah.

Düşünürsün ki varsın, Oysa bu varsayımın... Zat-ı Hak'tır varlığın, "NEFS"ini görebilsen!..

58 Mesaj
4 Şubat 2013; 17:48:06 

Reklam harici araştırma bekliyoruz.
Reklam yapacak olan olursa da adam akıllı yapılsa çok iyi olur.
Nedenlerini, kıyaslamasını rekabet sebeplerini yazsalar çok iyi olacak.

Bu arada neden elektronik sigara yasak?

Uzaklaştırılmış
4 Şubat 2013; 18:15:28 

www.dx.com çin sitesi burda vardı en fazla 20 tl dir araştır bi

3 Mesaj
15 Şubat 2013; 12:16:23 

Ben iki aydır kullanıyorum. Gayet de işe yarıyor. Doğru batarya ve doğru atomizer seçmek çok önemli. Atomizerlerin çalışma mantığı aynı. İpek ipliklerin içinden geçtiği bir resisdans var, pil ile düğmesine bastığınız anda bu resisdans ısınıyor ve likiti hızla buharlaştırıyor. Yani aslında bunlar buhar üreten vaporizatör denen aletler... Resisdansın kullanıma bağlı dayanma süresi önemli, en fazla bir ay kadar gidiyor....

2747 Mesaj
15 Şubat 2013; 12:22:17 

İçine koyulan tüpe çok dikkat etmeniz gerekiyor, çin mallarından uzak durun. Sigaradan daha zararlı onlar

874 Mesaj
15 Şubat 2013; 12:53:03 

Çalıştığım şirkette 10 a yakın kişi aldı. Markasını bilmiyorum ama çin malıydı sanırım 50 TL'den aldılar. Başka biri ise 300 küsür verip aldı. Ama fark hemen hemen hiç yok gibi.

Alet sadece içine koyduğunuz sıvıyı yakmaya yarıyor. Orj. de aynı işi görüyor çin işi çakmalarda. Sonuçta hepsinde içerik aynı.

Önemli olan kullandığınız sıvı. Likid'i çin malı almayın. Söylediklerine göre flavour mu öyle bi marka var o kaliteliymiş. Meyvelileri var falan.

İnş hepiniz bırakırsınız.

Yazilim Gelistirme Uzmani
Microsoft Certified Solutions Developer (MCSD : Web Applications)
Microsoft Certified Professional Developer (MCPD)
( MVC / C# / Oracle / SQL / ASP.NET / Telerik / Ajax / Jquery / Java / Android )

707 Mesaj
21 Şubat 2013; 20:42:45 

quote:

Orijinalden alıntı: exe_genesis

Çalıştığım şirkette 10 a yakın kişi aldı. Markasını bilmiyorum ama çin malıydı sanırım 50 TL'den aldılar. Başka biri ise 300 küsür verip aldı. Ama fark hemen hemen hiç yok gibi.

Alet sadece içine koyduğunuz sıvıyı yakmaya yarıyor. Orj. de aynı işi görüyor çin işi çakmalarda. Sonuçta hepsinde içerik aynı.

Önemli olan kullandığınız sıvı. Likid'i çin malı almayın. Söylediklerine göre flavour mu öyle bi marka var o kaliteliymiş. Meyvelileri var falan.

İnş hepiniz bırakırsınız.

valla dostum nedense aldığım tüm çin işi ürünler birkaç güne bozuldu sonra elektroniksigara.net sitesinden bir ürün aldım Red Kiwi marka 2 ay oldu halihazırda kullanıyorum memnunum . yani bence orjinal ürünle çakması arasında fark var .Sna flavourart likit konusunda tamamen katılıyorum çok kalite bir likit tavsiye ederim

hidrolik direksiyon

1764 Mesaj
25 Şubat 2013; 10:21:46 

Hemen bu geçtiğimiz gece yeni açtığım ve şu an sadece "elektronik sigara nedir" ve "elektronik sigara ve tarihçesi" başlıklı yazı yayınlanmış blog sayfası: hangi elektronik sigara . com

Forumda esinlenebileceğim yazılar varsa, yerini söylerseniz sevinirim. Ya da makale yazmaktan keyif alan varsa, yazıp yollarsanız, isminiz ya da rumuzunuzla yayınlarım. Önerilerinize açığım.

www.hangielektroniksigara.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakikiVisco -- 3 Mart 2013; 9:20:25 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

8 Mesaj
3 Mart 2013; 2:23:10 

Hangi elektronik sigara dersen derim ki bu adrese mutlaka uğra. ;) http://www.e-sigara-elektroniksigara.com
En yeni modeller ile son derece kullanışlı ve keyifli içim alabileceğiniz sigaralar mevcut. Nacizane tek geçeceğim elektronik sigara INNOKIN İtaste VV dir.

Elektronik Sigara
E Likit
E Sigara

297 Mesaj
3 Mart 2013; 19:10:17 

arkadaşlar bende almayi düşünüyorum kafamdaki sorulari yanitlarsaniz çok sevinirim ilk olarak siğaranin dumanindan aldiğimiz bir ağirlik vardir girtlakda hissederiz mesala kimileri monte carlo içer hafif gelir onlar hafif sever kimileri 2001 içer ağir gelir onlarda ağir olmasini sever banada böyle ağirlik hissiyati verecek bir makine lazim birde bu makinelerin içine koydugumuz kartuş fiyatlari 20 tl kadar bir şey ben normal siğarayi günde bir paket içiyorum o kartuş beni ne kadar götürür kisaca aylik bu makinenin sarfiyati nedir.
son olarak güzel bir ürün önerin bana pili iyi gitsin kibar olsun yedek pili olsun sigaraya en yakin verimi veren birde likit önerin.

0 Mesaj
20 Mart 2013; 14:13:06 

quote:

Orijinalden alıntı: kobra90

arkadaşlar bende almayi düşünüyorum kafamdaki sorulari yanitlarsaniz çok sevinirim ilk olarak siğaranin dumanindan aldiğimiz bir ağirlik vardir girtlakda hissederiz mesala kimileri monte carlo içer hafif gelir onlar hafif sever kimileri 2001 içer ağir gelir onlarda ağir olmasini sever banada böyle ağirlik hissiyati verecek bir makine lazim birde bu makinelerin içine koydugumuz kartuş fiyatlari 20 tl kadar bir şey ben normal siğarayi günde bir paket içiyorum o kartuş beni ne kadar götürür kisaca aylik bu makinenin sarfiyati nedir.
son olarak güzel bir ürün önerin bana pili iyi gitsin kibar olsun yedek pili olsun sigaraya en yakin verimi veren birde likit önerin.

bunlar tütün tadında olup en çok tercih edilenler;

*Tobacco Havana Ateşi (0 ve 9 mg nikotin) güçlü tütün aroması var
*Tobacco Klasik Black --Az nemli (0 ve 9 mg) bol hacimli buhar ve tütün tadına çok yakın diğerlerine oranla daha kuru dur. Sert içim için en çok tercih edilenlerden.
*Tobacco Klasik Black--Old (0, 9 ve 16 mg) tütün tadında sert içimli

İlk kez kullanacağınız için kullanımı içimi daha kolay olan
1.*Ego T ve Ego C de 650 mah lık pilinin şarjı 6- 8 saat kadar kullanım imkanı sağlar. Bataryası biraz da büyüktür
*Her nefes süresi 3 sn ve her Nefes arasından 5 sn. Geçmesi halinde 800 nefes lik performansa sahiptir.
* Şarj Süresi 2.5 saat kadardır.

2.*Elips ve Elips C de 350 mah lık pil vardır ve 3-4 saat kullanım imkanı sağlar. Bataryası daha kibardır.
*Her nefes süresi 3 sn ve her Nefes arasından 5 sn. Geçmesi halinde 400 nefes.
* Şarj Süresi 3 saat
Piliniz şarj da iken kullanılabilinir.

Not :Kartuşlar yaklaşık olarak 1 paket sigaraya denktir. Kullanım sıklığınızla da doğru orantılıdır. Ayrıca bir kartuşu kapak kenarlarında likit birikintisi yapmadığı ve aynı likiti kullandığınız durumda 3-4 hafta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kapakların iyi kapatıldığından mutlaka emin olun ve esneme yapmamasına da özen gösterin
Ovale Türkiye (www.ovaleturkey.com) dan inceleyip detayları görebilirsiniz.

Umarım faydalı bir paylaşım olmuştur :)

Ovale Türkiye

1643 Mesaj
20 Mart 2013; 14:19:55 

quote:

Orijinalden alıntı: KaramsarTarz

Sago'm ne demiş ? : İlk sigarayla tanışmamda kendimi kabile reisi sanmıştım. Arkadaşım bir canavarmış maalesef çok geç anladım. Çakmak onun ellerindeydi...

za-za-zamanda yorulan elvedalarım

anektod, şarkısı di mi hocam? rahmetli abimle çok severdik. forumda böyle eski sagocuların olması güzel. bence 2007'den sonra sagopa dinlemeye başlayanlar gerçek zevkine varamazlar. eski melankolik tarza bakmak lazım.

gifootball.blogspot.com En iyi liglerin golleri ve muhteşem hareketlerine ait haftalık futbol gifleri

459 Mesaj
1 Mayıs 2013; 17:50:26 

Hadi hortlatalım konuyu. Bende arıyorum araştırıyorum şuan. Ego marka sigaralara bakıyorum. Sanırım 2 türlüsü var. Birinde deposunu kendi aldığın likitle dolduruyorsun. Diğerinde de dolma kalem mürekkebi mantığıyla. Takıp kullanıyosun. Bitince atıyosun. Hangisi daha avantajlı bilemedim ama tercihimi deposu olan kendi doldurabildiğimizden yana kullanıcam sanırım. Ego'nun bi dünya modeli var. Kullanan varsa hangisini önerebilir acaba ?

DH Motorola ATRIX Kullanıcıları

6 Mesaj
17 Ağustos 2013; 2:55:32 

Belirli araştırma sonucu marka seçmek şart ama ondan sonraki asıl aşamada model seçmek.Araba alıyoruz sanki :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEROTTİ34 -- 17 Ağustos 2013; 2:56:06 >

11 Mesaj
17 Ağustos 2013; 3:12:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Aysu.Guler

bunlar tütün tadında olup en çok tercih edilenler;

*Tobacco Havana Ateşi (0 ve 9 mg nikotin) güçlü tütün aroması var
*Tobacco Klasik Black --Az nemli (0 ve 9 mg) bol hacimli buhar ve tütün tadına çok yakın diğerlerine oranla daha kuru dur. Sert içim için en çok tercih edilenlerden.
*Tobacco Klasik Black--Old (0, 9 ve 16 mg) tütün tadında sert içimli

İlk kez kullanacağınız için kullanımı içimi daha kolay olan
1.*Ego T ve Ego C de 650 mah lık pilinin şarjı 6- 8 saat kadar kullanım imkanı sağlar. Bataryası biraz da büyüktür
*Her nefes süresi 3 sn ve her Nefes arasından 5 sn. Geçmesi halinde 800 nefes lik performansa sahiptir.
* Şarj Süresi 2.5 saat kadardır.

2.*Elips ve Elips C de 350 mah lık pil vardır ve 3-4 saat kullanım imkanı sağlar. Bataryası daha kibardır.
*Her nefes süresi 3 sn ve her Nefes arasından 5 sn. Geçmesi halinde 400 nefes.
* Şarj Süresi 3 saat
Piliniz şarj da iken kullanılabilinir.

Not :Kartuşlar yaklaşık olarak 1 paket sigaraya denktir. Kullanım sıklığınızla da doğru orantılıdır. Ayrıca bir kartuşu kapak kenarlarında likit birikintisi yapmadığı ve aynı likiti kullandığınız durumda 3-4 hafta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kapakların iyi kapatıldığından mutlaka emin olun ve esneme yapmamasına da özen gösterin
Ovale Türkiye (www.ovaleturkey.com) dan inceleyip detayları görebilirsiniz.

Umarım faydalı bir paylaşım olmuştur :)

önericeğiniz bir link varsa satın alma linki ile yazın bizde sipariş edelim tüm yorumlar aklıma iyice yattı ben siparişi vermek istiyorum direk uygun olan bir link verirseniz sipariş etmek isterim teşekkürler.

0 Mesaj
27 Ağustos 2013; 9:17:07 

quote:

Orijinalden alıntı: ExBonzJam

önericeğiniz bir link varsa satın alma linki ile yazın bizde sipariş edelim tüm yorumlar aklıma iyice yattı ben siparişi vermek istiyorum direk uygun olan bir link verirseniz sipariş etmek isterim teşekkürler.

Merhaba, www.ovaleturkey.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Ovale Türkiye

28 Mesaj
4 Haziran 2014; 0:51:56 

Ben de uzun zamandır elektronik sigara kullanıyorum ilk başlarda bırakmak oldukça zordu. Ama sonunda bıraktım birçok markanın güzel ürünleri var ben özellikle likit konusunda www.dekanglikit.com dan ihtiyacımı karşılıyorum bir incelemenizde fayda var.

Çalışmalar: [link=http:/www.beylikduzuarcelikservisi.com]beylikdüzü arçelik servisi[/link], bahçelievler demirdöküm servisi ve beylikdüzü baymak servisi
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Hangi Elektronik Sigara Daha Iyi ???
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391