Şimdi Ara

Hangi Elektronik Sigara Daha Iyi ???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
5
Favori
163.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün bi eczanenin camında reklamını gördüm, şöyleydi : Sigarayı anca RUYAN da bırakırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: NiGhT_W@Lk£r

Madem bu kadar zehirli neden içiyorsununz ki kendinizi biraz frenliyin sizin durumunuzu anlıyorm ailemdede nerdeyse herkez sigara içiyor .Bence öyle elektronik işle olucak şey değil İş Kendinizde bitiyor Bir sabah kalkın Sigarayı Braktım Dİyin ...Eğer gerçekten istekliseniz emin olun bırakırsınız....

bir sabah kalktım sigarayı bırakıyorum dedim ve içmeyecem dedim dükkana gittim öyle bir kalabalık olmuştu ki müşterilerl uğraşmaktan ne yaptığımı bilmiyor olmalıyımki masanın üstünde duran paketten 2 tane sigara içmişim anladım ki sigara benim değil ben onunum
  • arkadaşlar basit kalem şeklindeki cihazlarla biryere varamazsınız. bunun iki bileşeni var 1 mod yani elektrik veren kısım 2 tank yani likiti koyduğunuz kısım. güzel bir mod ve içim tarzınıza uygun bir tankla bu işe başlamalısınız. likit satan biçok site var. damak tadınıza uygun bikaç çeşit deneyerek başlayın. tavsiyem çok yüksek nikotin yerine 9mg la başlayın. mod olarak şu an en popüleri vtc mini dir. bunun hazır tanklı setleri olduğu gibi sadece mod alıp tankı farklı alabilirsiniz. ben vtc mini mod ve toptank mini tank kullanıyorum. bu seti tr siteleri çok pahalı satıyor. yurtdışı malum sitelerde ucuz ama gümrüğe takılma riski yüksek. ben satış yapmıyorum ama almayı düşünen arkadaşlara fiyatlar hakkında fikir verebilirim. bana sorarsanız giriş için mini istick ve evod yeterlidir. mini istick 5v a kadar güç verir. evod da 1,5ml likit alır sigara içimine uygundur. ciğer çekim yapamazsınız. içindeki teli ve pamuğu kendiniz çok rahat değişebilirsiniz. bu setide yaklaşık 100-150tl arasında bulabilirsiniz tr den. kalemden çok daha kullanışlıdır ve likit dışında masrafınız olmaz. ama tel ve pamuk değişimine elinizi alıştırmanız lazım. telleri hazırdır aldığınız yerden telde istersiniz. bu konuda farklı forumlar face grupları mevcut oralardan da bilgi alabilirsiniz. ama cihaz almadan mutlaka fiyat ve teknik araştırma yapınç videolarını izleyin. kazıklanmayın kullanamicanız cihaz alıp paranızı çöpe atmayın.

Not: Bu işin ticaretini yapmak için özelden bana soru sormayın lütfen. Gerçekten sigarayı bırakmak için bu işe merak salanların mesajlarına ceevap vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan38 -- 9 Mart 2016; 13:48:41 >
  • Arkadaşlar İstanbulda olan varsa en güzeli gidin Eminönü'nde doğubank iş hanından kafanıza göre en güzelini görerek alın derim. Her türlü e sigara ve likit bulabilirsiniz. Girişte bir kaç tane dükkan var bu işle ilgili olarak.

Ha konu ne mi oldu HORT :)
    Herkeze kolay gelsin.
  • Su zehirden kurtulmak icin elektronik sigara almaya karar verdim fakat karsima birkac farkli model cikti. Kullanan veya bilgisi olanlar tecrubelerini paylasirlarsa sevinirim. Ruyan , CigarOFF , Royal , DEOWELL , AMBASSADOR ??? Bir de yeni tamamen sigara gorunumlu olan bir model cikmis , gg'da 350 ytl ye satiliyor . max verim ve duman hangisinde bulunur ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hotmale

Su zehirden kurtulmak icin elektronik sigara almaya karar verdim fakat karsima birkac farkli model cikti. Kullanan veya bilgisi olanlar tecrubelerini paylasirlarsa sevinirim. Ruyan , CigarOFF , Royal , DEOWELL , AMBASSADOR ??? Bir de yeni tamamen sigara gorunumlu olan bir model cikmis , gg'da 350 ytl ye satiliyor . max verim ve duman hangisinde bulunur ?

Duman değil su buharı
  • Evet ya kullanan arkadaşlar varsa tavsiye etsin lürfen.Ben de almak istiyorum.
  • ^^^^^^^^^^^^^^
  • elektronik sıgorta okudum ondan girdim kusura bakmayın!!!!
  • Madem bu kadar zehirli neden içiyorsununz ki kendinizi biraz frenliyin sizin durumunuzu anlıyorm ailemdede nerdeyse herkez sigara içiyor .Bence öyle elektronik işle olucak şey değil İş Kendinizde bitiyor Bir sabah kalkın Sigarayı Braktım Dİyin ...Eğer gerçekten istekliseniz emin olun bırakırsınız....
  • quote:

Orjinalden alıntı: enisten

quote:

Orjinalden alıntı: NiGhT_W@Lk£r

Madem bu kadar zehirli neden içiyorsununz ki kendinizi biraz frenliyin sizin durumunuzu anlıyorm ailemdede nerdeyse herkez sigara içiyor .Bence öyle elektronik işle olucak şey değil İş Kendinizde bitiyor Bir sabah kalkın Sigarayı Braktım Dİyin ...Eğer gerçekten istekliseniz emin olun bırakırsınız....

bir sabah kalktım sigarayı bırakıyorum dedim ve içmeyecem dedim dükkana gittim öyle bir kalabalık olmuştu ki müşterilerl uğraşmaktan ne yaptığımı bilmiyor olmalıyımki masanın üstünde duran paketten 2 tane sigara içmişim anladım ki sigara benim değil ben onunum

Sago'm ne demiş ? : İlk sigarayla tanışmamda kendimi kabile reisi sanmıştım. Arkadaşım bir canavarmış maalesef çok geç anladım. Çakmak onun ellerindeydi...
  • ee benim soruma cevap yok mu ?
  • bende bir ara düşündüm ama hiç kullanıcı yorumu bulamadım ve vazgeçtim
  • arkadaşlar gg den aldım.3 haftadır kullanıyorum. sigarayı bırakmayı kafanıza koyduysanız eğer süper faydalı bir ürün.

ancak marka seçimini çok iyi yapmak gerekiyor. ben biraz acele ettim sanırım şöyleki ilk zamanlar aldığım duman yoğunluğu şu an maalesef yok.

avantajları :
    sigarayı bırakırken yaşayacağınız zorlukları yaşatmıyor. mesela ben bilgisayar başında çalışıyorum ve sigarayı bırakırsam işime konsantre olamam diye düşünüyordum. elektronik sigara bunu engelliyor.
    3 hafta oldu sigara içmiyorum. sabah uyanırken inanın insan daha mutlu ve dinçuyanıyor.
    en önemli avantajı bence 2 hafta sonra sigara içmeye kalktığınızda kokusu ve tadı çok iğrenç geliyor hatta miğdeniz bulanıyor.

dezavantajları :
    sigaradan aha fazla içiyorsunuz. ilk zamanlar elinizden düşmüyor her aklınıza geldiğinde cebinizden çıkarıp içiyorsunuz.
    size 2 adet pil veriyorlar ve 1 adet pil devamlı içerseniz eğer en fazla 20 dakika gidiyor bu nedenle şarz makinesi cebinizde geziyorsunuz. (20 dakika içmek yanlış birkullanım bu arada)
    doğru marka seçmezseniz daha fazla elektronik sigarayı içiyosunuz çünkü dumanı yetmiyor. en çok dumanı pili ve kartuşu en dolu haldeyken veriyor. hep aynı dumanı almak istiyorsunuz.
    Özenti yaratıyor. bunu içtiğinizde herkes merak ediyor size soruyor. bu nedenle devamlı yanınızda taşımak istiyorsunuz canınız istemese bile.

size tavsiyem sakın sigara boyutlarında olanı almayın. çünkü eliniz bir süre sonra kalın olanına alışıyor ve normal sigaradaki el alışkanlığınız yerini alıyor. yani normal sigarayı elinize aldığınızda garipsiyorsunuz bu ne diyorsunuz. daha çok uzaklaşıyorsunuz normal sigaradan.

alırken kartuş sayısına dikkat ediniz. kartuşlar çok çabuk tükeniyor. 5 kartuşla bu işin daha ne olduğunu bile anlayamassınız. ben 3 haftada yaklaşık 20 kartuş harcadım.

TEKRARLIYORUM. KAFANIZDA SİGARAYI BIRAKMAK VARSA FAYDALI BİR ÜRÜNDÜR. SİGARANIN YERİNE BUNU İÇMEYİ DÜŞÜNÜYORSANIZ ALMAYIN. PARAYA KIYIN VE EN İYİSİNİ ALIN.

Orijinalden alıntı: hotmale

Su zehirden kurtulmak icin elektronik sigara almaya karar verdim fakat karsima birkac farkli model cikti. Kullanan veya bilgisi olanlar tecrubelerini paylasirlarsa sevinirim. Ruyan , CigarOFF , Royal , DEOWELL , AMBASSADOR ??? Bir de yeni tamamen sigara gorunumlu olan bir model cikmis , gg'da 350 ytl ye satiliyor . max verim ve duman hangisinde bulunur ?

Kardeş sana tavsiye ediceğim ürün gerçekten kaliteli bişey istiyosan benm aldım ce4 clearomizer modeli var fiyat araştırmasıda yaptım bk burda çok uygun bi gir bk istersenwww.esigaramerkezi.com
  • Sağlığınız için çin mallarından uzak durun. En iyi elektronik sigara rehberi, en iyi elektronik sigara ve markası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaNeR_c -- 24 Ekim 2016; 10:36:19 >
  • Joyetech urunu almalisin benwww.yapaysigara.com dan aldm ordan joyetech bolumune gir orda ego-c ye bak iyi oku.
  • ce5 serileri gerçekten çok güzel bir elektronik sigara çeşidi. hele ego t'ler.. bambaşka ya sızdırma felan da olmuyor cidden. ben yararı olur belki şuradan almıştım gerçekten muhteşemdi..www.esigaraburada.com 30 yıllık sigara hayatımı sonlandırdım ve çıkardığı duman çok mükemmel..
  • Sigara da neymiş pipo gibi bi alet dururken.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.