Şimdi Ara

Kargolar cumartesi çalışıyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
83.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JimBeam

Emin misin ?

Yıkıldım şimdi. Nası geçer 2 gün ya

2 gün de geçmiş üzerine 7 yılda geçmiş... Zaman geçip gitmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

ADAMLARA BAK 5 YILLIK KONUYU HORTLAMIŞLAR TARİHE BAKMADIN MI MESAJ GÖNDERİYORSUNUZ

yazmışsın hort konu evet ama googledan yazınca işe yarıyor hortdan zarar gelmez
  • Cuma akşamı 8 de verilmiş sipariş pazartesi gelirmi?
  • Cuma günü saat 14.00 gibi kargoya verilen paket cumartesi mi ulaşır elime yoksa pazartesi mi ?

Aslında aynı şehirdeyiz paketlenen yerle, internetten bi ürün aldım. Adamlar bana 20 km uzakta ancak yerlerinden teslimat yokmuş mecbur böyle yapmak zorunda kaldım.

• Emin misin ?

Yıkıldım şimdi. Nası geçer 2 gün ya
  • cumartesi açık oluyo mesela yurtiçi kargo ama 7ye kadar değil, ama sadece paket mi kabul ediyo dağıtım da yapıyo mu bilmiyorum. En iyisi ilgili karo firmasını ara telefonla
  • UPS dagıtım yapıyo..Benim iki tane kargom gelcek ups ile yarın....
  • upsten gelcek benimkide. Saolun arkadaşlar
  • aras,ups,mng,yutiçi cumartesi günleri dağıtım yapıyor arkadaşlar.
  • peki ben şimdi hepsi burada dan sipariş versem ne zmaan elimde olur?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cnr22

peki ben şimdi hepsi burada dan sipariş versem ne zmaan elimde olur?

şanslıysan 4-5 gün sonra
  • şaka bir yana bugün kargoya verirlerse (işte şanslı olman gereken konu bu kısmı) pazartesi elinde olur. ama bugün vermezlerse pazartesi kargoya verirler salı elinde olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cnr22

peki ben şimdi hepsi burada dan sipariş versem ne zmaan elimde olur?

ne zaman hepsiburada kargoya verirse 1 gün sonra alacagın ürünün teminine baglı
  • Sanırım cumartesi 3e kadar olan siparişleriniz kargoya veriliyor. Pazartesi elinizde olur.

Dipnot: Kargom geldi
  • çalışıyo kardeş. bana sabah kargo geldi kargo şirketi yurtiçi
  • aradan zaman geçtiği için tekrar sormak istedim yurtiçi kargo hala cumartesi teslimat yapıyormu
  • y.içi kargo mesai gün ve saatleri haftaiçi ve cumartesi günleri saat 08.30 -18.00 arasındadır.Bizzat yetkiliyle görüştüm.Ayrıca çok kez sipariş teslimatlarım cumartesi günü elime ulaştı.
  • ups çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanaktemur

arkadaşlar ben 29.05.2012 tarihinde saat 17.00 sıralarında hepsiburada dan 20 tl civarı bir siparişte bulundum bugün (01.06.2012) saat 13.00 civarı e posta geldi siparişiniz kargoya verilidi diye acaba bugün elime ulaşırmı ulaşmazsa yurtiçi kargo c. tesi çalışıyomu yarın elime geçebilirmi bazı arkadaşlar birbirinin tersi cevaplar vermiş lütfen bilmeyenler yorum yazmasın...

bugün gelmez cumartesi günü gelir. ayrıca pazar günü çalışmıyor yurtiçi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayktekc -- 1 Haziran 2012; 12:57:37 >
  • çok saol kardeşim cumartesi çalışmasına sevindim peki kaça kadar dağıtım var yurtiçi kargo c.tesi günü???
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.